Гороскоп на 1 квітня

Овен ♈

Сьогодні – перший день нового життя! Молодик у Вашому знаку допоможе зосередитися на своїх потребах і виконати як мінімум одне бажання. Такі шанси випадають максимум раз в рік! Зосередьтеся на найбільш важливих сферах свого життя, на своєму іміджі. Саме таке більш уважне ставлення допоможе Вам зібрати заслужені нагороди.

Телець ♉

Щось звичне більше не служить Вам так, як раніше, і взагалі віджило свій вік. Молодик сьогодні пропонує завершення і переоцінку власного способу життя. Різкі зміни поки не потрібні, але варто прокласти шлях цьому місячному очищенню. Вас манить дорога до щастя; будьте готові впевнено ступати по ній.

Близнюки ♊

Під впливом сьогоднішнього молодика на перший план вийде комунікація з Вашим оточенням. Якщо раніше могло здаватися, що люди погано розуміють, то тепер є шанс більш вибірково підійти до звичного кола спілкування. Але якщо Ви і так всім задоволені, то день подарує шанс зміцнити зв’язки з дорогими Вам людьми.

Рак ♋

Пора б Вам підняти планку власних амбіцій. Молодик відкриває період, коли варто зосередитися на кар’єрі і далекосяжних цілях. Не бійтеся проявити себе на професійному полі, коли випаде шанс. Начальство уважно стежить за Вашим прогресом, а тому засукайте рукави і покажіть, на що здатні.

Лев ♌

Перед Вами відкриваються нові можливості в міру того, як молодик оживляє сферу навчання та розширення кругозору. Повернення за парту допоможе Вам відкрити нові варіанти світогляду і філософії. Відправляйтеся в подорож – фізично чи подумки, не виходячи з дому. Все це обіцяє Вам просвіту.

Діва ♍

Особисте оновлення – ось що обіцяє Вам новий місяць, який обіцяє глибоку переоцінку, щедрість, трансформацію. Прийміть виклик стати кращою версією себе і знайдіть силу. Немов фенікс, підніміться з полум’я і зустріньте лицем будь-які труднощі, які може принести життя. В оновленому стані будь-яка справа буде Вам по плечу.

Терези ♎

Партнери – в любові, роботі або дружбі – опиняться в центрі уваги. Молодий місяць впливає на особисті відносини, допомагаючи усвідомити, хто додає Вам почуття стабільності і зменшує страх самотності. Також Місяць запрошує зрозуміти, що для Вас “партнерство”. Якщо в стосунках все чудово, є шанс зробити їх міцнішими.

Скорпіон ♏

Сьогодні у фокусі виявляться щоденні звички і практики. Молодик допоможе Вам побачити, як важливо піклуватися про себе, і переглянути свій план на 2022 рік, якщо стати стрункішою і здоровішою якось не відразу виходить. Ваші зусилля з підтримки відмінної форми наберуть обертів. Пора змінити своє ставлення до їжі – в тому числі і їжі для розуму!

Стрілець ♐

Приготуйтеся отримати свій космічний дар! Молодик посилить пристрасть і прагнення до самовираження, зробивши цей період ідеальним для творчості. Довіряйте власній музі. Результат може бути просто фантастичним – і наблизить Вас до далекосяжної мети. Якщо Ви мріяли про кохання, то сьогодні Новий Місяць і боги кохання працюють на Вас.

Козоріг ♑

Якщо останнім часом Ви впритул займалися будинком або переїздом, то сьогодні побутові питання опиняться в особливо пильному фокусі. Молодий місяць впливає на Ваші емоційні основи і закликає освіжити або змінити власне оточення. Також Місяць допоможе зміцнити відносини з членом сім’ї. Настав час примиритися з тими, з ким Ви були у сварці.

Водолій ♒

Молодик виведе на перший план думки і комунікацію, тому користуйтеся випадком висловитися від душі. Якщо любите писати або виступати на публіку, то сьогодні Ваші слова знайдуть живий відгук в аудиторії. Головне – щирість! Також можливі зміни у Вашому безпосередньому оточенні, і важливо розуміти, що вони – виключно на краще.

Риби ♓

Сьогодні всі Ваші думки будуть про гроші – а ще про те, як ними розпорядитися і де взяти ще. Молодик пропонує шанс виробити нову фінансову стратегію і навчитися витрачати з розумом. Постарайтеся визначити, наскільки Ви хочете “подорожчати” – і придумайте, як це влаштувати, тому що це і справді можливо.