Як знаки Зодіаку реагують на образи

Прощати не завжди просто, особливо якщо нас сильно образили. Гороскоп каже, що кожен знак Зодіаку дивиться на життя і на те, що відбувається в ньому зі своєю особливою точкою зору. Тому і прощають все знаки теж по-різному.

Овен

У Овні поєднуються вогненна пристрасть, жорстокість, упертість і імпульсивність. Якщо ви народилися під цим знаком, то, не роздумуючи, багато речей говорите різко і грубо. Ваша проблема полягає в тому, що ви часто не усвідомлюєте руйнівного ефекту своїх дій, тому коли згодом вам вказують на це, ви не розумієте, про що йде мова. Що ж стосується вибачення, то, як стверджує гороскоп, гнів Овна триває недовго, а сам Овен швидко погоджується на перемир’я.

Телець

Отримати прощення Тельця непросто. Вплив Венери робить цих людей дуже пристрасними, тому у них є певні труднощі з умінням відпускати. Телець може довгий час робити щось на зло, будучи схильним класифікувати людей за шаблонами та реагувати на них відповідно до цієї своєї класифікації. Просто розслабтеся і постарайтеся навчитися прощати.

Близнюки

Близнюки це люди, що володіють відмінними навичками комунікації, якими вони користуються в разі, коли комусь завдали болю або біль заподіяли їм. У разі конфлікту вони завжди залишають шанс для спілкування. Близнюки відкрито говорять про те, що відчувають, і дійсно намагаються поставити себе на місце іншої людини, щоб зрозуміти її та зруйнувати бар’єри.

Рак

Рак – людина тиха і любляча до себе. Найчастіше він не знає, як позбутися від поганого настрою, який його охопив. Настрій Рака змінюється так часто, що це призводить до появи у нього гіперчутливості, що перешкоджає прощенню. Але у Раків є і хороша риса – співчуття. Якщо вони поставлять себе на чуже місце, то швидко пробачать цій людині. Принаймні, саме так говорить гороскоп.

Лев

У спілкуванні з іншими людьми Лев дуже запальний і пихатий. Як і Овен, часом він не відає, що говорить, чим приносить біль іншим людям. А потім він дивується, чому навколишні почали його цуратися. Ви повинні переступити через себе і запитати, що навколишні думають про вашу поведінку. Будьте відкритими для конструктивної критики та навчіться прощати як себе, так і інших.

Діва

Діва прощає набагато легше, ніж всі інші, це у неї в крові. Їй хочеться скоріше розв’язувати всі проблеми та налагодити відносини. Але не все так просто, оскільки ідеали та очікування Діви від інших людей занадто високі. Ось чому народжені під цим знаком можуть бути критичними та вимагати від оточуючих того, що ті нібито їм винні. Найважливіше тут бути терплячими, тому що в вашому випадку дійсно краще передбачити, ніж недобачити.

Терези

Терезам хочеться світла та ідилії, але якою ціною? Іноді ці люди самі вибачаються і просять вибачення, хоча не вважають себе в чомусь винними. Так, вміти просити пробачення дуже важливо, але не шляхом руйнування власної самооцінки. А в тому, що стосується вибачення оточуючих, Терези завжди схильні давати людям другий шанс. Одна з найбільших проблем в житті Терезів це пошуки балансу між світом і чесністю перед самими собою.

Скорпіон

Скорпіон завжди обережний, похмурий і загадковий. Багато Скорпіони можуть все життя дутися і намагатися помститися, адже вони просто не вміють прощати. А ті, хто не вміє прощати, тягнуть цей вантаж за собою, що з часом починає впливати на їхню душу, здоров’я і життєздатність. Примусьте себе пробачити іншим людям, хоча б заради себе.

Стрілець

Стрілець завжди готовий пробачити та почати працювати над відносинами. Але це не повинно сприйматися оточуючими як належне, адже Стрілець це знак стихії Вогню, і під маскою благородних і щедрих жестів ховається полум’яний темперамент, вся міць якого може з легкістю бути спрямована проти вас. Іноді Стрільці схильні перебільшувати свої жести та слова. Якщо ви готові до переговорів і прощення, будьте лаконічними. Дозвольте Юпітеру (своїй планеті-покровителю) відновити ваш зв’язок з людиною і пробудити між вами колишню любов.

Козоріг

Перебуваючи під заступництвом Сатурна, Козорогу складно прощати. По своїй натурі він дуже обережний, тому рідко знову відкривається тим, хто його образив. Козоріг поводиться так першу половину життя, поки ще тільки вчиться підтримувати відносини з іншими людьми. Він добре вчиться на своїх помилках і уникає контактів з людьми, у компанії яких відчуває себе некомфортно.

У тому, що стосується вибачення, величезне значення має положення Сатурна в день вашої появи на світ. Козероги не люблять повторювати свої помилки. Будучи песимістами від народження, вам краще взяти приклад зі Скорпіона і забути про те, що заподіяло вам біль в минулому, або про бажання помститися.

Водолій

У Водоліїв досить кумедний спосіб підтримувати свої стосунки. Ці люди щонайменше вельми нетрадиційні. Вам ні за що не вгадати, чи пробачать вони вас. Водолії спочатку повинні вирішити для себе, чи хочуть вони, і чи можуть взагалі пробачити. На те, щоб прийти до певних висновків, їм часом необхідний час. Просто позбудьтеся від свого емоційного вантажу і вибачте.

Риби

Риби це найчуйніший і найскромніший серед всіх знаків Зодіаку, який має здатність прощати все. Але не варто прощати інших людей, якщо це робить з вас жертву. І не прощайте одні й ті ж помилки, адже це вже не беззастережне прощення, а дурість. Ви повинні вчитися на своїх помилках і перестати давати людям так багато шансів. Пора визначити, коли потрібно прощати, а коли – ні.

Оригінал