Найбільш самосвідомі знаки Зодіаку

Коли ви самосвідомі:

  • Ви розумієте свою власну поведінку, емоції та реакцію на різні речі та ситуації.
  • Ви не намагаєтеся здаватися тим, ким не є.
  • Ви повністю приймаєте себе і вам комфортно у власному тілі.
  • Ви усвідомлено реагуєте на ситуації, а також не сидите склавши руки і не чекаєте, доки з вами щось станеться.
  • Ви досить проникливі, щоб розуміти навколишніх людей і правильно інтерпретувати різні ситуації та чинити мудро.

Самосвідомість це і мистецтво, і риса характеру, яку можна розвинути з часом. Одні люди з народження самосвідомі, а деяким це не дано.

Близнюки: у вас уживається дуже багато особистостей, і ви менш самосвідомі

Ваші друзі та члени сім’ї люблять вас за ваші комунікаційні навички та спонтанність. У вас, як у Близнюках, уживаються дві (у деяких випадках більше) протилежні енергії, через що вам часто буває складно сфокусуватися. Коли ваш близнюк опановує вашу свідомість, ви потопаєте у своїй гордості. Кращий спосіб для вас стати більш самосвідомими – визнати, що у вас вживаються протилежні сили. Ви досить нетерплячі, але не переживайте – оточуючі люблять вас за вашу доброту, а також розуміють, якими нетерплячими ви часом можете бути.

Лев: ви надто зациклені на собі, щоб бути самосвідомими

Ваша пристрасть перебуває у тіні вашого егоцентризму. Як Лев, ви завжди прагнете опинитися у центрі уваги. Така зацикленість на собі заважає стати самосвідомими, оскільки ви не сприймаєте критику і хочете, щоб світ обертався навколо вас. Щоб це виправити, вам необхідно навчитися дозволяти іншим перебувати в центрі уваги.

Козоріг: ви надто зайняті тим, що засуджує інших

Як знак Землі ви уособлюєте відповідальність. Також ви високо цінуєте традиції, що робить вас майстрами самоконтролю. Проте, якщо оточуючі поводяться не так, як треба, на вашу думку, ви починаєте надто їх критикувати, що заважає стати самосвідомими. Бути відповідальними і дотримуватися традицій це дуже добре, але також потрібно навчитися приймати те, як живуть інші, при цьому не засуджуючи їх.

Стрілець: ви ідеаліст та екстраверт

Ви дика та безтурботна особистість, якій подобається досліджувати навколишній світ, знайомитися з новими людьми та займатися чимось незвичним. Ви оптимістично налаштовані та вважаєте, що так чи інакше все складеться вдало. Немає нічого поганого в тому, щоб дослідити навколишній світ, але все ж таки будьте готові до негативних наслідків, адже в житті не буває одних крайнощів, у ньому все збалансовано. Тільки зрозумівши це, ви станете самосвідомими.

Риби: ви надто богемні

Ми розуміємо, що у вас є власний світ, Риби. Ви стара творча душа. Також ви досить прогресивні, що не дозволяє залишатися в тіні в деяких соціальних умовах. Вас можна назвати неймовірно доброю, відданою і позитивною людиною, завжди готовою прийти на допомогу. Однак, вам не варто забувати, що не всі оточуючі такі ж прогресивні, як і ви, і в деяких соціальних колах вас ніхто не схвалить. Враховуючи вашу химерність, вам варто хоч іноді виходити зі свого уявного світу та пам’ятати, що до чужого монастиря зі своїми статутами не ходять.

Телець: ви надто вперті, щоб побачити, як вас сприймають оточуючі

Чесність, відданість, приземленість, відповідальність, дбайливість – у вас є всі якості, властиві добрій людині. Проте ви дуже погано сприймаєте критику. Ви ображаєтеся, коли хтось вказує на ваші недоліки. Вам слід зрозуміти, що ніхто не є ідеальним. Щоб стати самосвідомими, вам необхідно прийняти той факт, що ви іноді можете помилятися.

Рак: вам притаманні надто часті перепади настрою

Ви одні з найчутливіших серед усіх знаків зодіаку. Ви прямолінійні та завжди показуєте свої почуття. Також ви вмієте співпереживати, що є дуже гарною якістю. Проте, ви часто йдете на поводі в емоцій і піддаєтеся поганому настрою, замість того, щоб логічно витлумачити ситуацію. Саме це заважає стати самосвідомими. Ви маєте здатність розуміти чужі емоції, просто з цього моменту постарайтеся бути раціональнішими.

Овен: будьте обережнішими зі своєю імпульсивністю

Ви оптимістична, пристрасна і впевнена в собі людина. Ваш внутрішній вогонь надає вам сил робити все у позитивному ключі. Однак, ваша імпульсивність заважає стати до кінця самосвідомими. Запитайте самі себе, навіщо ви це робите, перш ніж кидатися у щось із головою. Таким чином вам вдасться не тільки уникнути помилок, але й краще впізнати себе. Ваша любов до постійних змагань також вам заважає, тому майте це на увазі і працюйте над собою.

Водолій: ваш розум допомагає вам стати самосвідомими

У вас високий інтелект, і вам подобається завжди виділявся з натовпу. Саме це прагнення робить вас самосвідомими. Щоб досягти найвищого рівня самосвідомості, необхідно стежити за своїм темпераментом. Будьте трохи більш експресивними та навчіться спілкуватися, щоб повністю розкрити свій потенціал.

Скорпіон: у вас є ключі до чужих секретів

Як і інші водяні знаки зодіаку, ви досить емоційні. Ви особливі тим, що у вас є стабільність і ви вмієте розуміти оточуючих. З усім тим, ви звикли тримати всі свої почуття та емоції всередині, самостійно їх аналізуючи, щоб краще розуміти самих себе. Ваша таємничість може вам трохи заважати, але в цілому ви досить самосвідомі.

Діва: у вас аналітичний склад розуму, і ви надто суворі до себе

Ви перфекціоніст, який звик наполегливо над усім працювати. Загальна популярність вас не цікавить, і ви постійно намагаєтеся викладатись по максимуму. Через це ви буваєте надто суворими до себе. Розслабтеся, ви самосвідомі, тому перестаньте так критикувати себе.

Терези: ви найбільш самосвідомі зі всіх знаків зодіаку

Перше місце дістається вам, Терези. Ви чудово розумієте як інших, так і самих себе. Вам вдається вирішувати чужі проблеми, мирити людей після сварки та навіть брати на себе відповідальність за свої промахи. Ви постійно себе аналізуєте та намагаєтеся стати кращою версією себе. Ви заслуговуєте на це.

Оригінал