Які слабкі місця мають представниці різних знаків Зодіаку

Цей гороскоп порадував своєю 100% точністю, ось я дівчина — рак, в житті дуже вразлива, навіть через якусь дрібницю можу ридати цілий день і ображатися… Ну дуже чутлива. Щоб якось запобігти цьому, пропонуємо ознайомити з «больовими точками» представниць кожного знака Зодіаку.

Овен

Одним ударом дівчину-Овна не візьмеш, навіть не намагайтеся. Овни непробивні. Але заподіяти їй справжні душевні страждання все-таки можна. Якщо, звичайно, ви не боїтеся наслідків. Потрібно просто весь час щось робити їй на зло. Причому робити це нібито не зі зла, а тому, що ви ніби не розумієте, чого вона хоче. Дуже скоро вашу дівчину-Овна просто розірве від злості.

Телець

Дівчину-Тельця образити зовсім просто. Тому що для цього зовсім нічого не треба робити. Взагалі. Потрібно її старанно ігнорувати. Найкраще удати, що її для вас взагалі не існує, але це, звичайно, задачка для просунутих. Початківцям рекомендуємо на її запитання відповідати односкладово «Так», «Ні» або «Не знаю», а як тільки дівчина-Телець почне розповідати про себе, слід театрально зітхнути та страдницьки закотити очі. Все. Вона тут же голосно заплаче і піде ображена назавжди.

Близнюки

Близнюки вміють удавати, що больові точки у них скрізь: куди не ткни — забій. Але насправді справжня больова точка у них тільки одна — вони не виносять докорів. І, якщо ви хочете натиснути на хворе місце, дорікайте Близнюків в тому, що вони самі в усьому винні, тому що вчасно не подорослішали. І тепер у всіх нормальних людей все добре, а у Близнюків… Не забудьте при цьому зробити скорботний вираз обличчя й фальшиво прошепотіти «Як мені тебе шкода!».

Рак

А ось дівчина-Рак — дійсно одна велика больова точка: їй можна заподіяти нестерпні страждання чим завгодно. Досить неправильним тоном сказати «Будь здорова!», коли вона чхне — і все. Ви просто зачепите за живе. Але врахуйте, що свої образи дівчина-Рак тримає при собі, так що насолодитися ефектом злостивцям навряд чи вдасться.

Лев

Зробити боляче Левиці простіше простого: можна, наприклад, подарувати їй недостатньо шикарний подарунок — і все, образили! Але, правда, Левиця недовго буде страждати та незабаром просто викреслить негідника зі списку своїх знайомих. А от якщо потрібно поранити серце Левиці навічно, то найкраще її публічно принизити. Цього Левиця не переживе.

Діва

Больову точку Діви й шукати не треба — це точка під назвою «хворобливе самолюбство». Проблема в тому, що вразити самолюбство Діви словами абсолютно неможливо: вона все одно знає більше слів, а число уїдливих конструкцій, які вона майстерно з цих слів становить, близьке до нескінченності. Зате є інший спосіб: потрібно дізнатися, над чим Діва зараз працює, і зробити те ж саме, але раніше, ніж вона. І краще, ніж вона. І щоб всі навколо визнали, що ви зробили це раніше і краще, ніж вона. Що, ви вже передумали ображати Діву?

Терези

Дівчата-Терези — легкі натури, які нічого не беруть близько до серця. Тому що там, біля серця, просто немає більше вільного місця: все зайнято гарненький, цікавеньким, миленьким. Але чого вона не виносить абсолютно, так це — хамство. Тому, якщо вам навіщось дуже потрібно змусити дівчину-Терези страждати – хаміть, та так, наче ви в трамваї, на ринку та в черзі в поліклініці одночасно. І тоді проллються сльози Терезів.

Скорпіон

Дівчата-Скорпіони — абсолютно незбагненні істоти, тому всім здається, що їхня больова точка захована далі, ніж Кощієва смерть. Але насправді больова точка Скорпіона знаходиться на самому видному місці: щоб зробити панночці-Скорпіону боляче, потрібно їй просто в чомусь відмовити.

Згодні, це практично неможливо! Хто може похвалитися тим, що зробив боляче Скорпіону? Даємо невелику підказку для сильної половини людства: фраза «Не сьогодні, дорога, у мене голова болить», — і ви біля мети!

Стрілець

Дівчина-Стрілець не ставиться до себе занадто серйозно, самоіронія — головна її якість. Ось по ній і треба бити. Спробуйте сприймати її серйозно: ці жарти, дивні вчинки, нестримні веселощі — все неодмінно треба відзначити, бажано вголос і на людях. І тоді Стрілець піде страждати. Страждати від того, що цей світ населяють люті особи, нездатні робити важливі справи без вираження серйозності на обличчі.

Козоріг

З боку може здатися, що у дівчини-Козорога зовсім немає ніяких больових точок. Але це, звичайно, не так. Просто до того самого місця практично неможливо дістатися. Щоб зробити дівчині-Козерогові боляче, її потрібно кинути.

Щоб зробити їй дуже боляче, потрібно її кинути без пояснень і з’ясувань відносин. Але це не так просто: де ви бачили ідіота, який кине такий скарб? Але навіть якщо ви бачили такого, будьте впевнені, що він вже встиг сто раз пошкодувати про скоєне, адже дівчина-Козоріг перед відходом з нього всю душу витрусила.

Водолій

Важко придумати, за що можна образити дівчину-Водолія! Але якщо вам дуже треба, то знайте: дівчині-Водолію потрібно дати зрозуміти, що її компанія стала вам неприємна. Що її занадто багато. Що вона, по-перше, сумна, а по-друге — нав’язлива. Нестерпно, неможливо задушлива жінка. Можна навіть так їй і сказати. Образу цим нанесете смертельну, але, щоправда, тільки один раз: дівчина-Водолій цього ніколи не пробачить і ви — вільні, або простить, але більше ви від неї не відв’яжетесь.

Риби

Больова точка у Рибок — кнопка під назвою «Все, далі сама». «Далі сама» — це означає, що Рибку більше не будуть водити за ручку і носити на ручках, не будуть оберігати її від цього злого, бездушного світу, не будуть приносити їй життєві блага в дзьобику. Ні, Рибка сама в змозі про себе подбати, причому навіть краще інших. Але як же це боляче і прикро!

Оригінал