Гороскоп на 27 березня

Овен ♈

Якщо нічого не робити, чи не вийде так, що проблеми та негаразди самі Вас знайдуть? Якщо зробити певний крок, чи не опинитеся Ви серед хаосу? Так чи інакше, змін не уникнути. Але якщо вони й справді потрібні, то деякі складності – невелика ціна. Постарайтеся сфокусуватися на позитиві.

Телець ♉

При приготуванні їжі завжди потрібно щось викинути в процесі. Ми викидаємо обрізки та нічого про це не думаємо. У нас немає до них емоційної прихильності. Точно так само Ви повинні відпустити щось у своєму житті. Чесно запитайте себе, звідки у Вас така сильна прихильність до речі, яка Вам більше не потрібна.

Близнюки ♊

Коли оптимізм налаштований голосно і відкрито заявити про себе, реалізм неодмінно чіпляється до нього. Потім вони домовляються про ступінь участі реалізму. Аналогія може здатися дурною, але оптимізм без реалізму – це порожні фантазії. Чудово, що Ви відчуваєте натхнення, але також чудово, що Ви не втрачаєте зв’язку з реальністю.

Рак ♋

Чи є в чиїхось діях подвійне дно? Ваша оцінка вчинків конкретної людини заснована на урізаній інформації, що не допоможе Вам відчувати себе в безпеці. Але Ви можете бути впевнені, що інший цінує Вашу готовність бути терплячим спостерігачем. Можливо, він хоче сам розібратися з інформацією, перш ніж ввести Вас в курс справи.

Лев ♌

Між спонтанністю і нетерпінням – тонка грань. У першому випадку Ви свідомо йдете на ризик. Другий загрожує розчаруванням від порожніх старань. На зміну впевненості приходить поспіх. Звичайно, в спонтанності завжди є щось захопливе, але чи добре Ви продумали потенційно дуже поспішну дію? Можливо, варто подумати ще.

Діва ♍

Ви – людина приземлена і практичний, але це не означає, що ви не вмієте мріяти та фантазувати. На Ваш знак постійно впливає Нептун – планета снів і уяви. Також це планета співчуття та емпатії. У важливих відносинах Ви можете запропонувати іншому і співчутливе ставлення, і рідкісну винахідливість.

Терези ♎

Чи люблять нетерплячі люди інших нетерплячих людей? Питання риторичне і зовсім не про Вас. Але Ваша пристрасть до просування чогось потребують співпраці з людиною, яка не менше Вас хоче бачити результат. Подвійне нетерпіння загрожує проблемами. Краще менше поспіху, так більше швидкості.

Скорпіон ♏

“І так піде”! Коли ми чуємо ці слова, то думаємо, що людина лінується або не дбає про результат. Але іноді ці слова доречні – наприклад, якщо дійсно зроблено досить. Постарайтеся усвідомити момент, коли пора визнати, що Ви доклали чималих зусиль і пора братися за щось інше.

Стрілець ♐

У кожного є своє уявлення про чудеса. Шкода, що ми занадто часто асоціюємо їх з чарівними паличками та невидимими силами. Подумайте про чудеса, які відбуваються на планеті Земля кожну секунду кожного дня. Ви можете виявити, що у Вашому житті відбувається щось зовсім незрозуміле! Чудо? Можливо, це саме воно.

Козоріг ♑

Уявіть, якби з’явилася якась легальна “таблетка щастя”, і кожна людина брала б по одній щодня. Всі були б щасливі, і світ став би нескінченно кращим. Чи ні? Без похмурих людей було б важче помітити тих, хто несе яскраві сонячні промені в життя інших. Доклавши невеликих зусиль, Ви можете стати тим самим “променем світла”, якого хтось потребує зараз.

Водолій ♒

Якщо хтось робить помилку, яка нам вигідна, правильно все-таки вказати на неї. Адже врешті-решт помилка може бути виявлена, і ми ризикуємо постати в поганому світлі, коли це трапиться. Але Ви можете знайти лазівку в пристрої або системі, яка допоможе Вам легше отримати бажане. У цьому немає ніякого підступу і нічого нечесного. Дійте!

Риби ♓

Ви – людина допитлива і ретельна, і не любите залишати “хвости”. Але, можливо, питання залишається відкритим заради більшого блага. Можливо, це сприяло зціленню. Тепер Ви відчуваєте готовність завершити незавершене. Скористайтеся цим шансом. Без Вашої доброї волі нічого не трапиться.