Хто ваше “Дзеркало душі” по знаку Зодіаку?

У кожного знака Зодіаку є ідеальна пара, яку можна назвати по-різному – це Дзеркало душі, Близнюкове полум’я, а хтось навіть називає їх спорідненими душами. Одні стверджують, що це різні речі, але яка різниця, це всього лише терміни, якими вміло оперують. Сенс в тому, що на світі є людина, яка ідеально підходить вам, вона доповнює вас і є вашою другою половинкою. Хто ж це? Дізнаймося з цієї статті!

Відносини з вашим Дзеркалом душі можуть бути дуже пристрасними або дуже болючими. Вони прагнуть показати нам, хто ми є насправді, вони наші ідеальні дзеркала. Чи прийняти нам цю істину, вирішувати тільки нам самим.

Овен

Деякі люди вважають вас досить нудним, але мало хто знає, що ви повна протилежність! Ваше Дзеркало душі розкриє в вас ту захоплюючу сторону, яку не помічають більшість людей. Чи наважитеся ви вступити в стосунки з людиною, яка готова перевернути ваші погляди практично на все? Чи піддастеся ви пристрасті? Якщо так, то ваше життя може кардинально змінитися. 

Подивіться на всі боки, хто так відчайдушно намагається пробитися до вас? Якщо такої людини ще немає, то ви обов’язково її зустрінете.

Телець

Ваш духовний партнер точно знає, як поводитися з вами. З ним ви будете почувати себе в цілковитій безпеці, не боячись отримати травму і бути обдуреними. Дивовижне відчуття умиротворення і повної довіри. З вами таке вже траплялося? Можливо ви вже зустрічали свою споріднену душу?

Найстрашніше – це втратити це почуття. Якщо у вашому житті вже було таке хворобливе розставання, то ви приблизно розумієте, яке це може бути. З вашим духовним близнюком всі почуття будуть ще яскравіші, тому відшукавши його одного разу, ніколи не втрачайте.

Близнюки

Вам легко стає нудно, і ваше Дзеркало душі буде тримати вас в тонусі, вирушаючи з вами в нові пригоди. Це, як безперервний заряд батарейки, свіжі відчуття, емоції на піку ваших можливостей. Здається, що таких відносин просто не буває, вони тільки в фільмах. Але ні, таке все-таки можливо.

Ця людина буде тим, кому ви, як не дивно, легко можете довіряти. Ви зможете сказати йому що завгодно і нічого не боячись. Він буде блокнотом в який ви записуєте свої думки та переживання, а хіба можна боятися чистого аркуша паперу?

Рак

Ви просто викладаєте всі свої сили у відносини, а це мало хто цінує? Знайома ситуація для багатьох, але як з цим боротися. Ви Рак і це вас характеризує, як емоційно чутливу людину, якій необхідно отримувати відповідну реакцію у відносинах. Вам потрібно відчувати тепло душі, що вас люблять, цінують і дорожать вами. І все це вам може дати ваша споріднена душа, яка розуміє вас, як ніхто інший.

Вона ніколи вас не зрадить, бо надто поважає, щоб навіть подумати про це. Ваш біль – її біль.

Лев

Ваше Дзеркало душі пізнає вас справжніх, воно зрозуміє вас без слів. Вам подобається прикидатися поруч з іншими людьми, одягати різні маски та створювати враження, але для цієї людини вам не доведеться все це робити. Вона знає, що діється у вас всередині і як ви проявляєте це зовні. 

Дуже приємно, але при цьому трохи лякає, коли тебе хтось так розуміє. Але, пам’ятайте, якщо ця людина поруч, ви завжди будете почувати себе коханою. Не обов’язково, що все буде гладко, може бути багато негативних емоцій і спалахів люті, але ви все одно будете відчувати, що ви єдині.

Діва

Ваш духовний партнер допоможе вам бути самим собою, а це так складно для Діви. Ваша самокритичність може доставляти вам безліч клопотів, але вам допоможуть з цим впоратися.

Він додасть вам впевненості, щоб ви почали вірити в себе. Вас будуть підбадьорювати та покажуть вам красу, яку може запропонувати світ. Очі відкриються і почнуть дивитися на все під іншим кутом, це буде немов переродження. А ви вже випробовували подібне?

Терези

Ви схильні втрачати себе у своїх думках, а складність прийняття рішень долає вас, навіть стопорить. Ваша половинка душі врівноважить ваше життя і допоможе вам приймати правильні рішення.

Вам додадуть сили та впевненості, емоції серця і розуму будуть гармонійні. Вам не потрібен буде більше ніхто, і повірте, так дійсно буває. Але, вам не обов’язково відмовлятися від усіх на користь цієї однієї людини, вона буде готова подарувати вам весь світ.

Скорпіон

Ваша Єдина любов буде приділяти багато уваги деталям, вона буде викликати в вас довіру і щирість. Але ж у Скорпіона так складно викликати ці почуття, значить ця людина – особлива для вас.

Він не змусить вас засумніватися в його любові ні на секунду. Він буде любити вас всіма можливими способами. Це таке благо, за які можна віддати все.

Стрілець

Ваше Дзеркало душі буде таким же сміливим, як і ви. Ви разом будете досліджувати нові та захоплюючі речі та місця, насолоджуватися життям і отримувати незабутні враження. Це ви, тільки протилежної статі. І вам не доведеться просити цю людину скласти вам компанію, вона буде робити це за особистою ініціативою. Знайдіть цю людину, або вона сама вас знайде!

Козоріг

Ваш духовний партнер буде думати більш-менш так само, як ви, хоча може бути й вашою повною протилежністю. Ви будете об’єднані думками, хоча чомусь різні в характерах. Доповнювати один одного – це ж прекрасно.

Ви шукали когось, хто був би на одній хвилі з вами, і він не підведе вас, коли справа дійде до чогось важливого. У вас буде один спосіб мислення на двох, хоча і шляхи досягнення можуть бути різними. Його виверткий і жвавий розум буде вас надихати, ви захочете бути завжди з цією людиною.

Водолій

Ваша споріднена душа буде тим, хто зможе перевернути весь ваш світ з ніг на голову. Вона буде такою ж працьовитою, творчої та цілеспрямованими, як і ви. 

Ця людина буде щодня кидати вам виклик, щоб ви стали кращою версією себе. І ця мета буде досягнута, ви таки станете. Дивно, як всього одна людина, може настільки нас змінити.

Риби

Ваш справжня друга половинка надихне вас стати більш творчим і вільним, ніж та версія, якою ви вже є. Ваші почуття будуть підтримувати та оберігати, як найдорожче на світі.

Одна лише його присутність буде мотивувати вас на великі справи. З’явиться бажання змінити себе і весь світ, захочеться повірити в краще. Ми самі творці свого життя, і коли поруч правильне оточення – то ми можемо бути дуже могутніми. Головне використовувати свою силу на благо.

Оригінал