Три найчутливіші знаки Зодіаку

Телець

Хто взагалі міг поставити Тельця в цей список, можуть запитати багато з вас. А ми відповімо вас без щонайменшої частки сумніву, що цей знак Зодіаку заслуговує знаходитися в цьому списку, як ніхто інший.

Більшість звикло уявляти собі Тельця, як людину, яка схиблена на власному комфорті та впорядкованості життя. Але, згадаймо і про його інші якості. Він творчий, добрий, вірний, і як ніхто інший, цінує прекрасне в житті.

Його приземлений, врівноважений характер робить цей знак чутливим до краси, їжі та матеріальної радості. Коли в житті щось хоч трішечки йде не так, то це дуже стрясає світ Тельця. Він дуже чутливий до змін, але інші не завжди спромагаються це помітити. Навіть близькі йому люди можуть вважати його трохи черствим і неуважним, але в душі він добрий і м’який, він хоче бути кращою версією себе, але не завжди знає, як це зробити.

Близнюки

Багатогранні Близнюки постійно жадають нових стимулів і яскравих подій у житті. Вони цікаві та інтелектуальні, і для них дуже важливе оточення в якому вони знаходяться. Найцікавіше, що вони можуть бути хамелеонами. Наприклад, в компанії серйозних людей вони стають схожими на своїх співрозмовників, вони прекрасно вливаються в їхнє середовище. А ось з відчайдушними шибайголовами, вони стають веселими та неймовірно смішними й товариськими.

Але, що твориться за маскою Близнюків? Які вони насправді? Деякі вважають їх несерйозними, хтось говорить про їхню дволикість, але насправді – вони найдобріші та найчистіші люди.

Істинний Близнюк – дуже чутлива натура, яка може по-справжньому співпереживати іншим людям. Він хоче миру в усьому світі, щоб всі люди були щасливі, а бездомні тварини нарешті знайшли хороші умови для життя, і всі були нагодовані.

Ну, ось як їх можна не назвати чутливими? Близнюки – це весь спектр почуттів і емоцій, які здатна випробувати людина у своєму житті. І поранити їх дуже легко, хоча вони й не завжди вам це покажуть.

Діва

І завершує наш список прекрасна Діва, яка прославилася серед всіх знаків Зодіаку своєю любов’ю до порядку. Порядку не тільки в будинку, на роботі, а й у власних думках. Вона так прагне робити все максимально правильно, що навіть намагається не відхилятися від цього у своїх роздумах.

Хоча Діва в цілому практична і логічна, її перфекціонізм може змусити її надмірно аналізувати деталі. Це може зробити Діву досить критичною стосовно себе, що в результаті виливається в якусь невпевненість. 

У складних ситуаціях Діва діє 50 на 50, вона може визначитися з правильним рішенням в лічені хвилини, а може на емоціях вчинити й не правильно, за що потім буде довго себе картати. Її переживання ще довго будуть не вщухати, а все через те що вона все бере близько до серця.

Її чутливість проявляється тоді, коли близькі їй люди зачіпають її почуття. Вона дуже важко це переживає і довго копається в собі, тому що намагається зрозуміти, що в ній такого могло змусити ту людину так з нею вчинити. Помітили? Навіть коли Діву хтось ображає, вона все одно шукає проблему в собі.

А ще цьому знаку властиво після сварки не спати ночами, а прокручувати в голові весь діалог з опонентом. Вона може переживати незручні моменти, які всі вже давно забули, ну як її не назвеш чутливою?

Оригінал