Гороскоп сумісності: хто ваш ідеальний партнер по знаку Зодіаку?

Як зрозуміти, наскільки ви сумісні в любові з вашим обранцем? Можливо, астрологія допоможе розібратися в цій нелегкій справі!

Отже, хто ваш ідеальний партнер по знаку Зодіаку?

Знайдіть у списку сузір’я, під яким ви народилися, і дізнайтеся, хто може стати вашою другою половинкою на думку астрологів!

1. Овен

Представники цього знака – вперті і сильні особистості, яким подобається перемагати. Ось чому вам потрібен дуже цілеспрямований і впевнений в собі партнер!

Ваша ідеальна половинка:  Лев, Скорпіон, Стрілець.

2. Телець

Люди цього знака мають потребу в відданому і чуйному партнері, який зможе гідно оцінити сильні почуття.

Ваша ідеальна половинка: Діва, Козоріг, Риби.

3. Близнюки

Ви надзвичайно розбірливі в стосунках і цінуєте оригінальність. Близнюкам потрібен цікавий і розумний партнер, легкий на підйом.

Ваша ідеальна половинка: Терези, Водолій, Овен

4. Рак

Вам потрібна людина, яка зможе подарувати океан любові. Раки потребують ніжного і, одночасно, стриманого партнера.

Ваша ідеальна половинка: Телець, Риби, Діва.

5. Лев

Людям цього знака потрібен партнер, який завжди готовий до пригод і не боїться ризикувати.

Ваша ідеальна половинка: Близнюки, Стрілець, Овен.

6. Діва

Представникам цього знака потрібен такий же перфекціоніст, як і вони самі. Крім того, обранець повинен бути амбітним і чесним.

Ваша ідеальна половинка: Скорпіон, Козоріг, Телець.

7. Терези

Оскільки у вас завищені стандарти, ви навряд чи погодитеся на випадкові стосунки. А по-справжньому Терезів зацікавить тільки красивий, талановитий і розумний партнер.

Ваша ідеальна половинка: Водолій, Близнюки, Лев.

8. Скорпіон

Пристрасним і таємничим Скорпіонам потрібен сильний і чуттєвий партнер, який не побоїться кинути їм виклик. На вашу думку, любовні відносини повинні бути яскравими та інтригуючими.

Ваша ідеальна половинка: Риби, Козоріг, Рак.

9. Стрілець

Цей волелюбний знак зможе ужитися тільки з такою людиною, яка не стане вказувати йому, як жити і що робити. А на таке здатний тільки самодостатній і незалежний партнер.

Ваша ідеальна половинка: Лев, Овен, Водолій.

10. Козоріг

Вам потрібен впевнений в собі партнер, з яким буде завжди цікаво. Козороги найбільше цінують в людях вірність і порядність.

Ваша ідеальна половинка: Телець, Діва і Скорпіон

11. Водолій

Кращим обранцем для людей цього незалежного знака стане власник відмінного почуття гумору. Також, для Водолія дуже важливо, щоб завжди було про що поговорити з партнером!

Ваша ідеальна половинка: Терези, Близнюки, Стрілець.

12. Риби

Ці люди дуже вразливі, тому їм потрібен обранець, якому можна повністю довіряти. Риби знайдуть особисте щастя тільки з щирим і доброзичливим партнером.

Ваша ідеальна половинка: Рак, Телець, Скорпіон.

Якщо виявилося, що ви несумісні зі своєю коханою людиною, не турбуйтеся! Зірки цілком можуть помилятися, оскільки наше особисте щастя залежить тільки від нас самих!

Оригінал