Як фліртувати з кожним знаком Зодіаку. Знати б це раніше!

Фліртуємо з Овном

Щоб привернути його увагу, обов’язково дивися йому прямо в очі. Зроби так, щоб він сприйняв тебе як гідну ціль і забажав її досягти; постарайся дивувати його, бути несподіваною.

Запроси на побачення в гори, чи на берег моря; нехай кожен день приносить нові пригоди; будь повною сил і енергії, завжди будь уважною, стережися, щоб Овен не зміг тебе застати зненацька і не зіпсував твої плани; намагайся протистояти залицянням Овна, але водночас будь романтичною і непередбачуваною, тягнучи його за собою. Він оцінить твою незалежність та ініціативність; оціни з гідністю його пристрасний темперамент, Овен здатний розслабити тебе, а потім закрутити у вирі пристрастей.

Це відлякує Овна

Не прив’язуй його до себе, Овни не люблять, коли вони обмежені у свободі; не будь критичною, порівнюючи його з іншими чоловіками; не фліртуй при ньому з іншими, розірви усілякі відносини зі своїми колишніми партнерами.

Овни прагнуть до того, щоб бути єдиним у твоєму теперішньому; не можна занадто довго ображатися на нього, Овен не буде довго тебе вмовляти; не можна довго бути в поганому настрої і намагатися уникати його компанії, Овен часто робить неправильні висновки, він здатний вирішити, що ти зовсім не хочеш з ним спілкуватися; не намагайся охолодити його темперамент, такі дії здатні поранити його душу, пам’ятай, що темпераментність і пристрасть — це його характерні риси.

Фліртуємо з Тельцем

Шлях до його серця лежить через шлунок, готуй його улюблені страви, влаштовуй романтичні вечори з приємною музикою і свічками. Регулярно вибирай для нього час, Телець оцінить це, так само як і смачну їжу у веселій компанії.

Будь з ним ласкавою, Телець відгукується на ніжність, результати вразять тебе. Будь для нього підтримкою в діловій сфері, стимулюй до просування по кар’єрних сходах, завжди будь з Тельцем щирою, вони не терплять фальші.

Це відлякує Тільця

Будь пунктуальною, не забувай про побачення і ніколи не запізнюйся на нього. Не можна бути непередбачуваною, телець не любить несподіванок, йому треба все спланувати заздалегідь. Ти ризикуєш викликати роздратування, якщо будеш нетерплячою, або будеш вимагати від нього швидкого вирішення. Не можна бути впертою, пам’ятай, що якщо він прийняв рішення, то навряд чи він його змінить. Не можна приділяти багато часу матеріальним питанням, також не можна багато витрачати, тельці надають велике значення своїй фінансовій незалежності, і він може розцінити твої дії як порушення його безпеки.

Не можна бути занадто серйозною, відносини повинні бути приємними і невимушеними. Ніколи не став під сумнів почуття і відносини.

Фліртуємо з Близнюками

Зважаючи на те, що представники цього знака обожнюють інтригу, потрібно навчитися фліртувати; тобі необхідно бути максимально відкритою та гнучкою; навчися бути ухильною і привабливою, Близнюк любить полювання і гру, тому можеш і не бути єдиним його партнером; навчися слухати і будь цікавим співрозмовником; будь красномовною, але не перебивай Близнюка, він може вести світські бесіди годинами; не займай його свободу, він не любить обмежень; будь веселою і вмій розважити Близнюка, він не переносить нудьгу;

Це відлякує Близнюки

Змирися з думкою, що він любить фліртувати, не забороняй йому цього. Флірт його натура; виробляй терпіння, вчися слухати його, Близнюк не виносить, коли йому не приділяють належної уваги; не будь передбачуваною, якщо хочеш бути з ним, то навчися до швидкої зміни його бажань і до різних несподіванок; будь зібраною, щоб не бути захопленою зненацька. Будь поблажливою до його витівок; не прагни прив’язати близнюка, інакше він швидко втече від тебе.

Фліртуємо з Раком

Приділяй багато уваги своєму обранцеві, належним чином оцінюй його довіру; Рак любить спокійні тихі вечори вдома, дай йому зрозуміти, що це теж для тебе важливо; ніколи не забувай поздоровляти зі святами, особливо такими як день закоханих, річниця вашої зустрічі; покажи, що цінуєш ваше спілкування за емоційність та щирість; довіряй Раку і будь щирою у своїх почуттях.

Це відлякує Рака

Ні за яких обставин не смійся над ним. Цей знак Зодіаку бере все близько до серця; не реагуй на перепади настрою Рака.

Постарайся звикнути до його мінливій натурі; не вимагай від нього занадто багато, наприклад, стати начальником, у нього на все є свої плани, які він не змінює;

Не будь з ним занадто наполегливою, він буде чинити опір, оскільки не любить підкорятися, він занадто незалежний; не будь жорстокою, він любить ласку і ніжність; не можна звертатися до інших людей за допомогою, а то він вирішить, що ти його недооцінюєш.

Фліртуємо з Левом

Говори частіше компліменти, вони люблять похвалу. Дай йому це, і ти отримаєш натомість щедрі подарунки і лицарську любов; дозволь йому бути лідером у всьому, нехай він купається в променях популярності і слави; намагайся підбадьорювати його і надихати на подвиги.

Вдячний Лев буде тільки твоїм і додасть твоєму життю шикарне царське сяйво; ніколи не сперечайся з ним, слухайся його у всьому і погоджуйся. Лев має багату фантазію, і тобі не буде нудно в його чудовому світі; обов’язково показуй, що він потрібен тобі, довір йому найпотаємніші таємниці, і він буде ідеальним партнером для тебе.

Це відлякує Лева

Ніколи не удавай, що тобі байдуже, не ігноруй його. Завжди пам’ятай про його плани, якщо, звичайно, хочеш з ним залишитися. Ніколи не вказуй йому, що робити. Леву не подобається контроль, він звик бути лідером скрізь; не намагайся змістити його з центру уваги.

Лев любить блищати у всій своїй красі; не критикуй його на публіці, це може підірвати його довіру, він буде відчувати себе ураженим.

Фліртуємо з Дівою

Навчися бути терплячою. Пам’ятай: Діви люблять надавати велике значення дрібницям.

Якщо він побачить союзника в тобі, то він зробить твоє життя кращим; захоплюйся його зусиллями, прагнучи поліпшити дійсність, яка його оточує.

Діва це оцінить з гідністю і наблизить твоє життя до ідеалу; постарайся стати йому другом, розділяй його світогляд; улюблена Діва оцінить тебе, якщо ти гідно оціниш його аналітичні здібності і проникливість. Змирися з тим, що Діва буде регулярно аналізувати твої вчинки, критикувати тебе, він вважає, що цим він скрашує ваше дозвілля. Не ображайся на нього, в глибині душі він знає, що він теж не ідеальний;

Це відлякує Діву

Не можна бути поганою господинею, ледачою і неохайною. Діва обожнює порядок і прагне до нього, особливо у власному будинку; не можна відмовлятися від своїх слів або брати їх назад.

Хоч він і робить так само, тобі він це не пробачить. Звикнись з думкою, що Діва може дуже багато пообіцяти, а коли не зуміє це виконати, буде відчувати себе незручно; не намагайся змусити його їсти або вдягати те, що йому не подобається.

Вони обережні у питаннях гардеробу і харчування; ніколи не обговорюй його спальню, пам’ятай, що на неї теж поширюється його прагнення до ідеалу, і ти зобов’язана це цінувати.

Фліртуємо з Терезами

Вчися зберігати спокій, випромінюй гармонію і рівновагу. Терези твій самоконтроль оцінять з гідністю; цікався мистецтвом, читай літературу, дозволь своєму партнеру відкрити для тебе світ музики і поезії; приймай його маленькі дивацтва; ніколи не забувай поздоровляти зі святами, твій обранець оцінить твою чутливість; завжди радься з ним, цікався його думкою, ставленням до тих подій, які відбуваються з тобою.

Він може дати розумну пораду і надасть допомогу в прийнятті правильного рішення; навчися балансувати між добром і злом, причиною і наслідком. Терези принесуть у твоє життя спокій і рівновагу.

Це відлякує Терезів

Не вимагай від свого партнера прийняття блискавичних рішень, Терези завжди розглядають інші альтернативи, тому їм потрібен час для прийняття зваженого рішення; ніколи не кажи йому, що у нього щось не так з його зовнішністю, Терези натура чутлива, він довгий час буде переживати через це.

Терези прагнуть завжди виглядати свіжо і молодо; не будь з ним передбачуваною або консервативною. Ти ризикуєш йому швидко набриднути, терези люблять все нове і несподіване; ніколи не підштовхуй його до прийняття якогось важливого рішення, пам’ятай, що вони про серйозні речі думають довго і повільно, намагаються все передбачити і зважити; ніколи не дорікай його в лінощах, безвідповідальності чи зарозумілості. Терези люблять робити все наперекір, тому ці негативні риси його характеру тільки посиляться.

Фліртуємо зі Скорпіоном

Завжди захоплюйся ним, навіть якщо немає для цього підстав. Тоді представник цього знака Зодіаку гідно оцінить твою сексуальну привабливість і красу; розповідай йому про свої сексуальні фантазії, маленькі жіночі секрети, інтригуй його, і він забажає виконати всі твої примхи; створюйте романтичний настрій, застели шовкові простирадла, запаліть ароматичні свічки, пахощі, і тобі буде забезпечений шикарний вечір, з приємною музикою і еротичним масажем; не сумнівайся у своєму обранцеві, піддайся пристрасті, яка охоплює тебе, будь розкутою і твій скорпіон проявить себе як пристрасний, неприборканий партнер.

Це відлякує Скорпіона

Ніколи не звинувачуй свого партнера в тому, що він не чесний з тобою, або маніпулює твоїми почуттями. Він сприйме це як образу, бо Скорпіони дуже вірні і віддані любі; не грай ніколи на його ревнощах, він може прийти в лють і буде контролювати кожен твій рух; ніколи не смійся, навіть в жарт, над його сексуальними можливостями і фантазіями. Вони дуже пишаються своєю сексуальною винахідливістю і славляться як найкращі коханці.

Фліртуємо зі Стрільцем

Будь з ним дотепною, веселою і життєрадісною. Стрілець як приклад оптимізму оцінить це; не ущемляй його свободу. Стрілець потребує емоційної і фізичної свободи, і зможе навчити тебе бути по-справжньому вільною у житті; якщо ти хочеш залишитися зі Стрільцем, то будь готова до подорожей і май напоготові сумку з необхідними речами, оскільки він може в будь-який момент зібратися в далекі місця;

Стрілець оцінить твоє почуття гумору, любить пригоди і несподіванки, це той чоловік, який здатний зробити твоє життя цікавим і різноманітним; будь завжди енергійною і ініціативною, ця якість буде гідно оцінена, і тоді твій Стрілець стане твоїм кращим другом і натхненником.

Це відлякує Стрільця

Не можна бути в поганому настрої, Стрільцю потрібні позитивні емоції, а твоя тривала депресія буде проігнорована; не можна вказувати йому на помилки і говорити, що він не правий. Завжди підтримуй в ньому впевненість, що він краще за всіх розбирається в тонкощах життя; не можна контролювати і обмежувати його свободу, інакше він відчує себе загнаним у кут і втече; не можна вимагати від нього зізнань у вічній любові, тобі знадобиться терпіння, а Стрільцю час, щоб полюбити по-справжньому.

Фліртуємо з Козорогом

Неодмінно дізнайся, що любить твій обранець, візьми на озброєння, він оцінить твої зусилля, для нього важливо розділяти інтереси з партнером; підтримуй його бажання домогтися успіхів скрізь і в роботі, і в кар’єрі, і в особистому житті; підкреслюй свою увагу невеликими подарунками, це покаже йому твою економність, він неодмінно оцінить вміння розумно витрачати гроші; намагайся бути терплячою. Твій чоловік поступово дозріє для серйозних стосунків і стане вірним супутником твого життя; не кидайся порожніми обіцянками, будь наполегливою і постійною, як твій Козоріг.

Це відлякує Козорога

Не можна сміятися над ним, особливо при людях, для цього знака дуже важлива думка людей про них. Він ненавидить бути приниженим; не даруй йому дуже екстравагантних подарунків. Він не зрозуміє твого вчинку і навіть може повернути подарунок, вважаючи його марною тратою грошей; ніколи не відмовляйся від своїх слів і даних обіцянок. Він стежить за тим, щоб слова відповідали справі.

Не чекай від нього швидкого визнання або серйозних стосунків, йому потрібен час, щоб зважитися на такий важливий крок у його житті; не критикуй його зайнятість роботою, надмірну захопленість сім’єю або хобі. Це становить основу натури Козорогів, у нього є свої ідеали, в які він вірить і прагне працювати на благо інших людей.

Фліртуємо з Водолієм

Розширюй свій кругозір, вчися вільно розмірковувати на будь-які теми і розбиратися в різних речах. Водолій це оцінить, і ти зможеш стати для нього цікавим співрозмовником; намагайся бути непересічною, не схожою на інших, особливою. Намагайся виділятися з натовпу; постійно дивуй свого Водолія.

Твоя оригінальність і неординарність дасть непередбачувані результати, оскільки він любить сюрпризи; намагайся не обмежувати особистий простір, особливо в емоційному плані. Це дозволить твоєму обранцеві відчувати себе щасливим; поважай його принципи та ідеали. У цьому випадку він здатний зробити твій світ кращим; намагайся на початку роману знайти з ним духовний зв’язок, і тільки потім фізичний. Внутрішній світ Водолія настільки вразить тебе, що ти залишишся в його сітках надовго.

Це відлякує Водолія

Не можна занадто багато вимагати від Водолія, особливо це стосується пунктуальності, своєчасного виконання обіцянки або обов’язковості. Це здатне зробити твого обранця нещасним; не чекай серйозних стосунків занадто швидко.

Водолії дуже незалежні і волелюбні, не намагайся стати для нього центром уваги, по своїй натурі вони дуже допитливі і не будуть обмежуватися тільки тобою; не відволікай його, якщо він чимось зайнятий або про щось розмірковує.

Не варто давати поради Водолію, якщо він сам про це не попросить; не намагайся змінити його, особливо це стосується стилю одягу, навіть якщо він виглядає незграбно, прийми це як його особливість. Водолії часто одягаються і поводяться не так, як інші.

Фліртуємо з Рибами

Будь чутливою, не стримуй своїх емоцій, якщо зачеплені струни твоєї душі. Риби знак чуйний, він оцінить це; постарайся бути доброю і чуйною до людей. Ти піднімешся в його очах, і він постарається зробити все, щоб завоювати тебе; навчися виражати свої почуття різними способами, постарайся уникати слів, і твій улюблений навчить тебе ловити падаючі зірки; захоплюйся досягненнями мистецтва, і тоді твій чоловік буде шалено любити тебе; хвали все, що він робить, постав його на п’єдестал, і він буде твоїм назавжди.

Це відлякує Рибу

Не сподівайся на його успішність у фінансових операціях. Люди цього знака в матеріальній сфері важко розбираються; не можна дорікати їм у незібраності або мрійливості, не пропонуй їм змінити погляди на життя;

Не критикуй його погляди на справжню любов, Риби за природою романтики, прийми це як маленьку слабкість; вони вірять в існування справжньої любові; намагайся не ображати його чутливу натуру, оскільки образи в його душі осідають надовго;

Не принижуй ніколи представника цього знака, навіть випадково. Якщо ти зачепиш його почуття, то він буде почувати себе дуже нещасним; не обмежуй їх творчих поривів, ці люди дуже імпульсивні і живуть на емоціях.

Оригінал