Гороскоп на 23 лютого

Овен ♈

Вашій енергії потрібен вихід, і його пошуки – досить захопливий процес. Звичайно, фізична активність – це завжди варіант. Але якщо Ви спрямуєте свою енергію у творче річище, то зможете помітно виділитися з натовпу. Налаштуйтеся на отримання задоволення.

Телець ♉

Якщо хтось говорить, що Ви мало піклуєтеся про себе, прислухайтеся. Дуже може бути, що Ви не помічаєте, наскільки себе запустили. Подумайте, що доброго могли б робити для свого добробуту регулярно. Це піде на користь і іншим, але в першу чергу – Вам самим.

Близнюки ♊

Як кажуть, краса в очах дивиться. І те, що у нас на неї різні погляди – дуже добре! І в живописі, і в музиці різноманітність допомагає не нудьгувати. Якщо Ви не сходитеся з кимось в поглядах на творчість і романтику, то це прекрасно. Це значить, що попереду – захопливий процес пошуку спільної мови.

Рак ♋

Щоб вдома панувала гармонія, будьте готові ділитися. Подумайте про те, щоб менше вимагати від своїх домашніх і більше віддавати їм. Ви, звичайно, і так зовсім не егоїсти, але, можливо, деякі рамки можна було б зробити більш гнучкими.

Лев ♌

Якщо Ви боялися якоїсь розмови і все відкладали її, то час настав. Результатом може стати відкриття захопливих перспектив. Чийсь талант у підборі слів і зображень може зробити ситуацію кришталево ясною. Намагайтеся тримати канали комунікації відкритими.

Діва ♍

Оцініть свою фінансову ситуацію і подумайте, як оздоровити свій банківський рахунок. Підійдіть до справи творчо – через мистецтво, уяву, винахідливість. Ризики слід прораховувати. Якщо треба попросити про збільшення зарплати чи заході на нову незвідану територію, перший крок додасть впевненості, а вже на нього Ви точно зможете зважитися.

Терези ♎

Вашу увагу зверне на себе якась рутинна практика. Виникне бажання навести трохи творчого хаосу, а Ваша здатність творчо перетворювати похмурі будні добре відома. Але важливо знати міру в цьому починанні. Хай зміни будуть поступовими, а не різкими.

Скорпіон ♏

Світила нагадують, що будь-які зв’язки можна розірвати, будь-які зв’язки – відпустити. Подумайте, що важким тягарем лежить на Вашому серці. Якщо мова йде про людину, яка давно все відпустила і живе далі, пора і Вам зробити те ж саме. Вам вистачить на це сил.

Стрілець ♐

В останні роки було чимало випадків панічного скуповування ресурсів. Звичайно, не завжди причина була в егоїзмі та недалекоглядності. Іноді витратитися і скупитися об’єктивно корисно. Марс заохочує витрати, тому зараз корисно проявити стриманість і необхідне відокремити від зайвого.

Козоріг ♑

У Козорога недарма є риб’ячий хвіст. Це міфічна істота адаптується і на суші і у воді. І тому Ваше стримане ставлення до змін може здаватися дивним. З іншого боку, гнучкість зіграє свою роль, якщо на Вас раптово почнуть тиснути і вимагати діяти. Ви чудово впораєтеся з ситуацією і знайдете себе в ній.

Водолій ♒

Чи може людина, яка точно знає, коли і як помре, спокійно ходити на червоне світло з закритими очима? Ніяка впевненість у певному результаті не позбавляє від потреби в здоровому глузді. Щось подібне має нині місце у Вашому житті. Знання – сила, але надмірна впевненість у собі не повинна штовхати Вас на безрозсудні вчинки.

Риби ♓

Деколи ми не помічаємо, як змінюємося під постійним тиском і стресом. Наше прагнення відновити звичний хід речей не дає усвідомити вивчений урок. Отриманий останнім часом досвід поставить Вас в більш вигідну позицію і допоможе використати слушну нагоду. Важливо розуміти і роль, яку зіграла Ваша внутрішня здатність до зцілення.