Гороскоп по групі крові: ваша група розповість, що ви за людина!

Що пов’язує зодіакальний гороскоп і групу крові? Здавалося б, на це питання напрошується тільки одна відповідь – нічого. Однак мудрі японці, які здавна обожнюють створювати складні системи пізнання самих себе, інших людей і навіть прогнозувати майбутнє, вважають, що дійсно пізнати людину можна лише в тому випадку, якщо зіставити дані «тваринного» гороскопу і групи крові.

Ще в глибоку давнину кров розцінювали як вмістилище людської душі, і питання «Яка в тебе група крові?» для японця так само нормальне, як для нас — інтерес до знака Зодіаку.

Японський гороскоп: Які вони, люди різних стихій?

Темперамент і певні риси характеру багато в чому залежать від групи крові – саме цим може пояснюватися психологічна чи фізична несумісність. Причому причини цієї несумісності набагато глибші насправді, ніж було заведено вважати раніше. Як показують дослідження, найбільш миролюбними, всепрощальними і готовими до компромісів є власники I групи, найбільш агресивними – власники IV. Якщо завчасно дізнатися, до якої групи належить чоловік, подруга або бізнес-партнер, можна уникнути багатьох драм і взаємних претензій.

I група

Ці люди належать до стихії Вогню. Вони швидко стають неформальними лідерами, в тому числі і лідерами думок, прагнуть прийти до влади, причому роблять це цілеспрямовано і методично. Віра у свої сили, емоційність, імпульсивність і варта заздрості енергійність – саме ці риси переважають в характері вогняної людини. Невгамовна жага до життя і веселощі можуть швидко змінюватися проявами ревнощів, амбіційності та абсолютним неприйняттям будь-якої критики. Якщо їм не опиратися можна потрапити під їхній вплив.

Найбільш поширені недуги – гастрит і артрит. Рекомендується дотримуватися низькобілкової дієти, обмежити споживання борошняних виробів.

II група

Всіма діями власників цієї групи крові рухає енергія Повітря – вони так само легковажні, як і заступниця стихія. Проте, саме повітряні люди здатні подарувати натхнення, віру в себе і чудовий настрій всім іншим знакам.

Це відмінні пристосуванці, що відрізняються вартим заздрості терпінням і вмінням знайти позитив у будь-якій ситуації, порядок і спокій – практично все, що необхідно для щастя. З іншого боку, це активні борці за справедливість, обов’язок і честь, готові надати будь-яку підтримку у важку хвилину.

До слабкостей людей Повітря відносять впертість, що практично межує з ослячою, повне невміння розслаблятися і надмірну чутливість. Крім того, вони великі любителі добре поїсти і навіть трохи випити, а це може вилитися в серцево-судинні та онкологічні захворювання. У раціоні повинні переважати продукти вегетаріанської кухні – крупи, макарони, житній або цілозерновий хліб, багаті рослинною клітковиною овочі і фрукти, рис.

III група

Люди Землі практичні і раціональні, а багата уява сприяє розвитку винахідливості – жити з ними весело, комфортно та зручно, особливо, якщо врахувати, що вони надійніші за скелю. Як правило, це тонкі натури, філософи, які бажають працювати на себе і концентруються виключно на своєму добробуті, мало рахуючись з думкою оточуючих.

Серед них величезна кількість мовчунів, які через невисловлені переживання нерідко схильні до депресій, іноді відчувають труднощі в спілкуванні з іншими людьми.

Часто, не даючи собі звіту в тому, що намагаються пригнічувати ініціативу, оскільки звикли покладатися виключно на себе. Вони настільки незалежні, що в цьому і криється основна їхня слабкість.

Для них просто не існує обмежень в їжі.

IV група

Народжені під знаком Води, як і вона сама, непередбачувані – при зовнішньому спокої в глибині може відбуватися справжня буря. Вони одночасно врівноважені і при цьому тягнуться до всього нового і незвіданого, тактовні і при цьому мають іскрометне почуття гумору. Одним словом – загальні улюбленці.

Попри нелюбов до конфліктів і щиру дружелюбність, часто виявляють зайву різкість. Однак, це не заважає їм прийти на допомогу і витягнути іншу людину навіть з дуже затяжної депресії. Своє щастя знаходять в роботі, хоча і визначаються з напрямком діяльності досить довго.

Секрети відносин

Як показує практика, найбільш сумісні представники однієї групи крові, однак прекрасні відносини можуть побудувати представники Вогню і Повітря (I і II). Перші при цьому стають лідерами у розв’язанні найскладніших питань, другі повністю забирають на себе побут.

Непогано доповнюють один одного і Земля з Водою (III і IV) – прагматики чудово відчувають себе з абсолютно врівноваженими і спокійними людьми 4-ї групи. Це прекрасний тандем лідера і його надійного тилу, однак час від часу представники цих стихій потребують короткочасного відпочинку один від одного.

А ось союзи Вогонь-Земля або Повітря-Вода просто убивчі при тривалому контакті. Такі пари, як правило, дуже швидко розпадаються. Виняток з правила може бути тільки одним – занадто насичений ритм життя, який не залишає часу на взаємні докори і претензії.

Однак і це не самі складні поєднання темпераментів – куди гірше доводиться парам Вогонь-Вода і Повітря-Земля. Ось де справжній хардкор!

Якщо все ж подібні союзи склалися, від негативної енергетики і напруження пристрастей рекомендується позбавлятися частим провітрюванням приміщення (як не дивно, це відмінно допомагає) і постійним контролем вчинків і слів.

Оригінал