Гороскоп на 1 липня 2023 року

Овен ♈

Не дозволяйте своїй зосередженості на майбутніх пригодах або планованих поїздках завадити Вам правильно виконати роботу. Постарайтеся зосередитися на сьогоденні і чесно прожити цей день. Зараз на Вас розраховує занадто багато людей, і Ви можете рознести їхні очікування в пух і прах. Єдиний спосіб змусити ваш розум зосередитися на тому, що відбувається, – це пообіцяти собі кілька годин відпочинку трохи пізніше в другій половині дня.

Телець ♉

Ви зможете домогтися важливого компромісу в боротьбі за владу з впливовою людиною, якщо йтимете шляхом найменшого опору. Не йдеться про поразку. Незабаром Ви зрозумієте, що Ваші цілі можна відновити, якщо Ви просто зробите невеликі зміни. Роблячи цей невеликий обхід, Ви можете опинитися в потрібному місці в потрібний час для чогось ще кращого. Ваша далекоглядність допоможе вам у підсумку домогтися бажаного.

Близнюки ♊

Вам було складно надати підтримку дорогій Вам людині, яка радикально змінилася. Її життя стало іншим, але з Вашої точки зору воно змінилося не в кращий бік. Якщо Ви вважаєте, що він рухається не в тому напрямку, або Вам складно прийняти те, ким він став, то Вам варто це сьогодні обговорити. Вирішіть раз і назавжди, давати йому свою непрохану пораду чи дозволити йти цим шляхом.

Рак ♋

Мріяти про зміну свого життя – це прекрасно, але доти, доки Ви щось для цього не зробите, Ви просто даремно витрачаєте свій час і обманюєте себе. Уявляти, як усе може змінитися, – це веселий спосіб залишатися гнучкими та відкритими. Але якщо все, що Ви робите, – це думаєте днями безперервно про необхідні зміни, то ніколи нічого не зміните. Для того, щоб утілити свої мрії в життя, потрібні дії, тож настав час засукати рукави і взятися до роботи. Люди зможуть допомогти, якщо Ви посвятите їх у свої плани.

Лев ♌

Зараз Ви перебуваєте в незвичній ситуації, і це дуже захопливо. Але Ви все ще вивчаєте всі деталі того, що Вам потрібно зробити і що Ви можете очікувати, тому проявіть до себе терпіння. Зрозумійте, що Вам може знадобитися більше часу, ніж Ви думали, щоб повністю звикнути до нових аспектів Вашого життя. Поспіх у процесі звикання тільки виведе Вас з рівноваги і позбавить цінної подорожі. У Вас з’явиться шанс пізнати себе з абсолютно нової точки зору. Насолоджуйтеся цим.

Діва ♍

Цей день буде довго і повільно тягнутися, але він також надасть вам купу часу, щоб ви спробували нові способи упорядковувати свої речі. Роблячи щось по-іншому, Ви відштовхуєте тих, хто думає, що знає Вас уздовж і поперек, але нехай це Вас не зупиняє. Вам необхідно пройти свій власний шлях, так чому б не почати зараз?

Терезі ♎

Сьогодні спілкування буде веселим, але трохи заплутаним. У Вас можуть виникнути розбіжності з Вашим співрозмовником, проте не пропустіть можливості поділитися надихаючими ідеями, які можуть пробудити Ваш творчий потенціал і мотивувати Вас щось змінити в житті. Вам доведеться попрацювати, щоб зрозуміти цю людину.

Скорпіон ♏

Та бентежна людина, через яку ви зазвичай почуваєтеся ніяково, сьогодні змусить вас замислитися. У неї є якісь радикальні погляди, які складно прийняти, але в них є щось геніальне – зрештою, Ви почнете бачити це більш ясно. Виступивши на захист цієї людини, Ви не здивуєте її. Незважаючи на ворожий характер ваших стосунків, він завжди знав, що Ви зможете розпізнати хорошу ідею, коли почуєте її.

Стрілець ♐

Сьогодні чудовий день, щоб відпочити з друзями. Пропустіть етап планування й одразу переходьте до веселощів. Зателефонуйте кільком приятелям, скажіть зустріти Вас у певному місці в певний час і подивіться, що станеться. Навколо вашої компанії зараз витає так багато креативності, що ви зможете без проблем придумати щось оригінальне.

Козоріг ♑

Сьогодні ви будете в настрої трохи підбадьоритися, і це чудово. Час від часу варто змінювати свій підхід до життя і стиль. Просто переконайтеся, що не сильно відбиваєтеся від свого звичного шляху, інакше будете надто зайняті, справляючись із реакцією людей. Зайдіть у ті самі магазини за новим вбранням, але виберіть інші кольори, які Ви зазвичай не носите. Зміни – це добре, але зараз не варто здійснювати їх занадто різко.

Водолій ♒

Хтось, хто намагався вас краще пізнати, збирається зробити свою головну спробу, тому будьте готові до підвищеної уваги з боку цієї людини. Цього разу їй не вистачить короткої бесіди – вона захоче дізнатися, чого Ви справді хочете від життя і чого очікуєте від людей, які Вас оточують. Ви можете бути збиті з пантелику їхніми запитаннями, але це не важливо. Віддайте їм усю енергію, яку зможете.

Риби ♓

Навколо вас багато суперечливої енергії, тому вам буде складно зосередитися. На роботі у Вас можуть виникнути складнощі з ухваленням рішень, що стосуються інших, тому краще поки що від них утриматися. У суспільному житті Ви можете бути розсіяними в розмові з кимось особливим для Вас і ризикуєте пропустити якесь важливе одкровення. Не соромтеся просити людей повторити сказане ще раз або щось пояснити.