Гороскоп на 9 вересня 2023 року

Овен ♈

Тільки Ви можете бути так схвильовані через майбутній громадський захід, але Вам варто пригальмувати і не поспішаючи вивчити цю подію. Дізнайтеся хто там буде і кого не буде – і перегляньте свої очікування відповідно. Подумайте, про що ви будете говорити з конкретними людьми. Є всі шанси того, що ви зможете налагодити професійні стосунки, тому не проґавте таку можливість! Зараз не час бути спонтанним, навіть у плані розваг.

Телець ♉

Ви думаєте про гроші? Якщо ні, то Вам варто задуматися. Ви ризикуєте трохи розледащіти в плані відстеження своїх витрат. Ви витратите трохи тут і там, і перш, ніж Ви встигнете зрозуміти – почнете нервувати через вартість життя. Сьогодні зробіть собі послугу і перегляньте свій бюджет. Ви володієте необхідною енергією для того, щоб зосередитися, тому зможете швидко окреслити ті сфери життя, в яких ви зможете безболісно (але тим не менш вигідно) щось змінити.

Близнюки ♊

Хтось із Ваших друзів дав Вам справді добру пораду щодо здоров’я, і зараз настав час перестати так вороже до цього ставитися. Адже ця людина хоче для Вас найкращого! Тому якщо вона пропонує Вам зайнятися спортом, почати правильно харчуватися або кинути шкідливу звичку, це не тому що вона хоче вирішити за Вас, як жити. Усе тому що він хоче, щоб Ви прожили довге й повноцінне життя. Не сприймайте все в багнети і прислухайтеся до того, що він Вам говорить.

Рак ♋

Якщо все йде шкереберть, поводьтеся гідно – Ви не у формі для того, щоб сперечатися з людьми, і найімовірніше, Ви самі цього не захочете. Нехай уся ця агресивна енергія проноситься повз Вас, посміхніться, якщо хтось спробує звинуватити Вас у тому, чого Ви не робили, і просто зробіть глибокий вдих, якщо здається, що все, як і раніше, йде не так. Не дозволяйте собі вплутуватися в ситуації, які спричинять сильні емоційні переживання. Ви жадаєте і заслуговуєте на спокійний, легкий день.

Лев ♌

Сьогодні на Вас чекають великі проблеми, і Вам належить вирішити, як Ви з ними будете розбиратися. Настав час перестати шукати погане в хорошому – відстоюйте свою думку і ризикніть кинути комусь виклик. Вкладаючи у щось усі свої емоції та погоджуючись із тим, що це було зроблено навмисне, Ви зможете досягти більшого. Захищайте те, що Вам справді дороге. Якщо сьогодні ви будете сильно турбуватися про те, щоб уникнути непотрібних проблем, то нічого цим не доб’єтеся.

Діва ♍

Ваше життя Вам здається більш романтичним і це чудово! Але якщо Ви самотні, то Вам потрібно переконатися, що у Вас є чітке уявлення того, чого Ви хочете від нових стосунків. Інакше Ви можете надто захопитися моментом і зробити щось, про що потім будете шкодувати. Тому гарненько обміркуйте свою поведінку. Проаналізуйте невидимі сторони своєї особистості: те, що Ви ніколи не показуєте світу. Будьте гранично чесними з собою і Ви будете готові, коли з Вами почнуть фліртувати.

Терези ♎

Іноді люди, які занадто великодушно до вас ставляться, роблять це не через доброту душевну. Вам потрібно стати більш недовірливим і змиритися з тим, що іноді у людей є приховані мотиви. Поставте кілька навідних запитань і якщо все здасться надто ідеальним, щоб бути правдою, дізнайтеся, в чому може бути справа. Доти, доки Ви знатимете, що насправді відбувається, Вами не можна буде скористатися. Не приймайте подарунки, не дізнавшись про всі хитрощі та підводні камені.

Скорпіон ♏

Якщо вам потрібно донести до когось якусь інформацію, то не втрачайте часу даремно. Пропустіть усі ці скритності – натяками Ви нічого не доб’єтеся (це трапляється вкрай рідко). До того ж, ходячи навкруги, ви можете лише внести ще більше неоднозначності. Сьогодні Вам потрібно вийти і сказати те, що повинні. Будьте зрозумілими, щирими і, звісно, тактовними (як зазвичай). За Вашу прямоту і неупередженість Ви отримаєте повагу і щирість у відповідь.

Стрілець ♐

Існує велика різниця між дріб’язковістю та економією, і Вам сьогодні потрібно розуміти цю різницю. Людині, чийого схвалення Ви чекаєте, потрібно побачити у Вас когось щедрого – а не когось недовірливого й егоїстичного. Ви можете розпоряджатися своїми грошима як хочете, але не варто економити не на тому. Залишаючи невеликі чайові, Ви не зможете більше заощадити – але це чудовий спосіб справити погане враження.

Козоріг ♑

Вам сьогодні потрібно уникати участі в тому, що нагадує боротьбу за владу. Найімовірніше, це нечесна і брудна гра, і Ви лише забруднитеся, взявши в цьому участь. Тільки тому що Ви допомагаєте людям знайти спільну мову, ще не означає, що Ви зобов’язані намагатися бути примирителем у будь-якому конфлікті. Іноді люди просто хочуть посваритися. Так дозвольте їм це зробити. Займіть себе чимось більш приємним. Зателефонуйте другу і сходіть разом пообідати.

Водолій ♒

Зараз не Ваш час бути в центрі уваги, займаючись своєю справою. Вам, скоріше, зараз краще поспостерігати за всім збоку. Подивіться на чиїсь таланти, і Ви будете приголомшені тим, що так довго у Вас перебувало просто під носом! Вам більше сподобається піти зі сцени і дозволити комусь іншому купатися в променях слави, ніж самому насолоджуватися оплесками! Ви робите щось приголомшливе для когось – Ви дозволяєте цій людині сяяти і рости.

Риби ♓

Не соромтеся сьогодні приймати похвалу на свою адресу! Якщо люди захочуть обсипати Вас компліментами (а вони захочуть), то хто Ви такий, щоб зупиняти їх? Насолоджуйтеся симпатією з боку оточуючих і своєю славою – ще ніхто, настільки приземлений як Ви, ніколи не привертав їхню увагу. Ви нарешті змогли досягти рівноваги між своєю скромністю та величністю. Тому отримуючи компліменти, Ви відчуваєте задоволення, а не перевагу.