З жінками цих знаків Зодіаку краще не жартувати

Не стійте у них на шляху… Не слухайте тих, хто називає жінок слабкою статтю – це зовсім не так, тим більше якщо йдеться про представниць наступних знаків:

Овен

Жінка-Овен відрізняється тією жорсткістю характеру, яку хотіли б мати багато хто з нас. Вона не робить нічого, щоб бути сильною, тому що вона такою є від народження. Вона розуміє, що через свій характер іноді виглядає людиною, до якої просто не підступитися. Насправді це її захисна реакція, коли вона не знає чого очікувати.

Ви не звинуватите її в тому, що вона намагається виглядати грізною спеціально для того, щоб відштовхнути вас. Зазвичай ця брутальна сторона її особистості відкривається у тих випадках, коли жінка-Овен захищає себе чи своїх близьких.

Телець

Жінка-Телець не здається войовничо сильною, але ніколи не судіть про книгу по її обкладинці. Представниця цього знака стає дуже небезпечною тоді, коли починає заступатися за тих, кого любить. Тому що для неї немає нічого важливішого за людей, дорогих її серцю.

Щоб розгніватися, їй достатньо дізнатися, що її близькій людині завдали біль. Вона швидше шукатиме справедливості заради інших, ніж заради себе. Для неї головне, щоб дорогі їй люди відчували себе у безпеці.

Козоріг

У той час як представниці вищеперелічених знаків люблять поводитись поблажливо стосовно близьких людей, Жінка-Козоріг старається в основному заради себе. Вона розуміє, що завжди знайдуться люди, яким не подобається її серйозність, розважливість та консервативність. При цьому їй зовсім не цікаво, що про неї думають оточуючі.

Сильна якість жінки-Козорога полягає у здатності захищати себе від людей, які намагаються зменшити її самооцінку. Найчастіше вона просто перестає спілкуватися із цими особами. Якщо вона злиться, то найкраще забратися з її шляху.

Оригінал