Гороскоп на 6 травня

Овен ♈

Швидше вище сильніше! Ви знаєте, про що йдеться. Захоплива ідея надихає Вас на ризик і сміливі ініціативи. Зараз не час піддаватися сумнівам. Згадайте, що надихнуло Вас на це починання. Зірки обіцяють, що Ваша мета – не міраж.

Телець ♉

Іноді наша інтуїція теж захоплюється, виштовхуючи у свідомість дивні, раптові, дивовижні ідеї. Ми дивуємося – звідки що взялось… і чому це нам так подобається? Зараз важливо не ігнорувати іде\ які незрозуміло звідки взялися. Обміркуйте їхній потенціал.

Близнюки ♊

Якщо простежити за тим, чи багато запасних планів ми втілюємо в життя, то виявиться, що дуже мало. Мати козир в рукаві завжди корисно. Але якщо ми придумуємо плани С до планів В, це тільки додає стресу. У цьому сенсі треба тримати себе в руках.

Рак ♋

Добре, коли потрібні слова приходять самі. Ми можемо годинами репетирувати те, що хочемо сказати, але, в підсумку, добре якщо говоримо малу частину. Зараз чудовий час, щоб донести Вашу думку до певної людини. Але Вас зрозуміють краще, якщо Ви не станете занадто вже готуватися до своєї промови.

Лев ♌

Ви розумієте, що треба змінити в тій чи іншій області Вашого життя. Природно також вважати, що якщо Ви запустили зміну, то доведеться повернутися назад і переробити вже зроблене. Але якраз цього не буде потрібно. Якщо Ви поки не розумієте, що саме треба змінити, то найближчим часом зрозумієте.

Діва ♍

Кімнатні рослини прагнуть співпрацювати з нами – адже це вигідно і їм! Поки ми піклуємося про рослину, вона дає нам те, про що ми просимо. Існує взаєморозуміння. Однак якийсь процес у Вашому світі зараз потрібно підстьобнути. А коли все потрібне з Вашого боку вже зроблено, поставтеся до нього як до рослини: залиште в спокої.

Терези ♎

Навіть в дуже довгому реченні відсутність одного-єдиного слова може повністю змінити його зміст. Ми всі знаємо, як крихітне непорозуміння породжувало безліч проблем, і як доводилося довго шукати його джерело. Якщо зараз в якійсь сфері виникли проблеми з взаємним розумінням, зробіть паузу і переконайтеся, що все пояснили вірно.

Скорпіон ♏

Знаєте, як важко буває очистити свіжо зварене яйце від шкаралупи? Завжди десь залишиться шматочок! Це – відмінна метафора перфекціонізму. Здається, що все вже вийшло – але ось знаходиться плямочка того, що треба виправити. І, на відміну від процесу очищення яйця, в якийсь момент треба просто зупинитися.

Стрілець ♐

Іноді перешкоди – це справжні прямовисні скелі; потрібне спеціальне обладнання, щоб здолати їх. Якщо скеля надто вже висока і гладка, ми можемо, втім, вирішити, що краще її просто обійти. Ось так часом проблема таїть в собі можливість – і якщо відкрити її, страждати вже не доведеться.

Козоріг ♑

Опинившись у безвихідному становищі, нагадайте собі, що свобода – це образ мислення. Навіть якщо здається, що не в наших силах запустити очікувані зміни, можна помріяти про краще життя. Втім, у Вашій ситуації є можливість не тільки мріяти про звільнення. Ви більш ніж здатні змінити ситуацію!

Водолій ♒

Сказати чи мовчати – ось питання. З одного боку, здається, що співрозмовнику стане легше, якщо ми не будемо нічого приховувати від нього. Але ми всі пам’ятаємо випадки, коли говорили від серця, а потім шкодували про свою відвертість. Якщо зараз Вам здається, що хтось буде вдячний Вам за щирість, знайте – так і є.

Риби ♓

Є така гра для ведення зборів: говорить той, у кого в руках якийсь предмет, який потім передається наступному оратору. Якщо про це домовитися заздалегідь, обговорення буде протікати гладко і зручно. А якщо зараз Ви опинилися в ситуації, коли потрібно вислухати думку багатьох різних людей, чітко встановлений регламент тим більше виявиться порятунком!