Гороскоп на 10 вересня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні не підходящий день для глибокого аналізу зробленої Вами нещодавно помилки. Трохи пізніше цього тижня у Вас буде купа часу, щоб подумати про те, що Ви зробили правильно, а що ні. Сьогодні Вам потрібно відпочити від самоаналізу і розслабитися. Ви ще занадто вразливі емоційно, а Ваші почуття надто крихкі. Тому просто живіть сьогоднішнім днем і насолоджуйтеся хорошими часами. Подумайте про проблеми та негативні наслідки, коли Ви будете до цього готові.

Телець ♉

У Вас була свого роду емоційна боротьба з Вашою половинкою? Якщо так, то сьогодні чудовий день, щоб схопитися за канат міцніше, зайняти активну позицію і гарненько потягнути на себе. Ця людина просто хотіла побачити наскільки Ви насправді наполегливі. Щойно ви це покажете, вона заспокоїться і дозволить на якийсь час зайняти сильну позицію. Тому зараз, коли Ви нарешті цього домоглися, скористайтеся цим. Заплануйте побачення, щоб продемонструвати цій людині як сильно вона змінила Ваше життя.

Близнюки ♊

Вам не подобається вся ця невизначеність, що витає в повітрі, але, можливо, Вам просто потрібно навчитися миритися з подвійністю цього світу. Якщо Ви не знаєте, чого чекати від сьогоднішнього дня, перестаньте переживати і мучити себе. Просто розслабтеся і подивіться, що станеться – все може бути набагато веселіше, ніж Ви думаєте! Намагатися зрозуміти незбагненне може виявитися цікавим заняттям, але іноді краще залишити таємницю таємницею.

Рак ♋

Якщо хтось із Ваших друзів збився зі шляху і рухається, на Ваш погляд, у неправильному напрямку, утримайтеся від бажання сказати йому про це. Іноді, найкраща підтримка, яку Ви можете надати людині, це дозволити їй припуститися помилки і навчитися на власному досвіді. До того ж, не варто вплутуватися в те, у чому Ви не впевнені, навіть якщо Ви думаєте, що цим Ви допоможете дорогим Вам людям. Ви лише можете зробити гірше. Настав час знову зосередитися на своєму власному житті.

Лев ♌

Сьогоднішній день може виявитися вельми нудним, але тільки в тому разі, якщо Ви не візьмете себе в руки з самого ранку. Якщо Ви не займетеся чимось до полудня, то взагалі не зможете себе нічим зайняти. Якщо Вам здається, що робити нічого, тоді гарненько придивіться до своєї повсякденної рутини. Застрягли на якихось зборах? Спробуйте поставити нові запитання. Ви вільні самі додавати якусь інтригу у своє життя – Вам лише варто спробувати.

Діва ♍

Сьогодні Вас будуть захльостувати спогади – Вам раптом стане цікаво, чим займаються люди з Вашого минулого. Виберіть когось одного і йдіть по сліду. Пошукайте цю людину в Інтернеті і якщо все-таки знайдете, напишіть їй електронного листа! Ви зробите її день цікавішим і, можливо, навіть розпалите почуття, які, на вашу думку, померли вже кілька років тому. Вам лише варто пам’ятати, що коли Ви будете йому писати, він може і не відповісти – принаймні, не відразу.

Терези ♎

Зараз у Вас дуже напружений період життя і Вам потрібно переглянути свої пріоритети. Вам варто відкласти вбік не надто важливі заняття, щоб зосередитися на більш серйозних обов’язках і завданнях. Розваги можуть почекати. Налаштуйтеся сьогодні на досягнення і глибокі бесіди. Ставте навідні запитання і з’ясуйте, що люди насправді мають на увазі під своїми висловлюваннями. Обговоріть політику, філософію та інші теми, які по-справжньому зачіпають ваше життя.

Скорпіон ♏

Зверніть увагу на замкнутих і скромних хлопців, які не знають, як стати частиною колективу. Їм потрібна допомога когось на кшталт Вас, хто не тільки знає, як зав’язати бесіду, а ще й як утримати інтерес людей. Будьте щедрі зі своїм часом і увагою, постарайтеся зайняти і не найдивовижніших людей – адже вони можуть мати великі задатки. Хіба Ви не будете пишатися тим, що першими виявили наскільки вони круті? Не судіть людей за зовнішнім виглядом.

Стрілець ♐

Якщо Ви почали втрачати впевненість у своїх інтуїтивних здібностях, Ваша віра в них буде відновлена трохи пізніше чиїмось ненав’язливим коментарем (Ви знали, що ця людина це скаже!). Це невелике дежавю допоможе Вам знову повірити у своє передчуття, і Ви будете готові передбачити, що чекає на Вас і членів Вашої родини. Не дивуйтеся, якщо відчуєте наступ великих змін. І прислухайтеся до своєї інтуїції, коли ближче до вечора отримаєте якесь запрошення. Відмова може бути найкращим рішенням.

Козоріг ♑

Якийсь новий знайомий привнесе у Ваше життя якусь інтригу, яка Вас зацікавить, тож якщо у Вас з’явиться трохи вільного часу, Вам безперечно потрібно пізнати його краще. Він буде популярний серед оточення, тож приготуйтеся до боротьби за його увагу. На щастя, сьогодні Ви випромінюватимете неймовірну енергію і зможете притягнути будь-кого до своєї орбіти одним підморгуванням і кивком. Ваша чорна смуга безумовно закінчилася.

Водолій ♒

Скористайтеся сьогодні вільним часом для того, щоб переглянути свої цілі. Проаналізуйте чого Ви намагалися досягти і наскільки успішними були Ваші спроби. Приготуйтеся до гіркої правди і прийміть той факт, що було б набагато краще змінити мету, ніж тактику її досягнення. Немає нічого ганебного в тому, щоб визнати, що щось не виходить. Насправді, це рідкісна здатність, яка дає змогу побачити, що, незважаючи на те, що Вашому самолюбству не сподобається визнавати невдачу, Ваш розум розумітиме, що потрібно рухатися вперед.

Риби ♓

Сьогодні Ваша кмітливість виручить Вас і Ваших колег або друзів – тому, якщо можете, постарайтеся взяти контроль над ситуацією у свої руки. Настав час проявити ініціативу і показати всім, що Ви можете перевершити всі очікування. Те, що іншим людям здасться безвихідною ситуацією, для Вас буде лише невеликою головоломкою – Ви зможете розв’язати проблему за лічені хвилини. Навколишні захоплюватимуться тим, що для Вас простіше простого (але їм не обов’язково про це знати!).