Гороскоп на 11 вересня 2023 року

Овен ♈

З кожним кроком сьогодні ви все ближче і ближче підходитимете до якогось значущого поворотного моменту, тому ви маєте залишатися напоготові й бути готовим реалізовувати ті можливості, які вам представлятимуться. Зміни у Вашому житті можуть відбутися в будь-який час – головне, щоб Ви були до них готові. Звичайно, спочатку ви можете почуватися дещо незатишно, але поступово подібна ініціативність і спонтанність почнуть приносити вам задоволення. Сьогодні Ви відчуватимете, що абсолютно все у Вашому житті перебуває у Вас під контролем.

Телець ♉

Незважаючи на те, наскільки активно протікає Ваше особисте життя, сьогодні Ви дуже багато думатимете про шлюб. Раптово думка про те, щоб провести весь залишок свого життя з якоюсь однією людиною, видасться вам як ніколи привабливою – і ви активно міркуватимете над тим, де, як і з ким ви могли б зіграти весілля. Якщо ж Ви самотні, і у Вас на прикметі немає такої людини, то чому б Вам не пофантазувати на тему того, яким він міг би бути? Намалюйте у своїй уяві його ідеальний образ і натякніть долі на те, кого їй слід Вам послати.

Близнюки ♊

Сьогодні у Ваших стосунках із якоюсь незвичайною людиною відчуватиметься особливо глибока прихильність. Ця людина не належатиме до кола Ваших друзів, але, незважаючи на це, вона виявлятиме до Вас підвищену увагу – вона, безумовно, бачить у Вас якусь родзинку, яка їй дуже подобається. Намагайтеся не дивуватися, якщо він зробить якесь спостереження, яке викличе у Вас відчуття того, що він читає Ваші думки! І не червонійте, коли він буде щиро Вас хвалити. Просто він прекрасно розуміє те, наскільки велику цінність Ви маєте для оточуючого Вас світу.

Рак ♋

У цей період Вам явно не слід залишатися в центрі активності. Звичайно, Вам дуже хочеться відчути себе в авангарді того, що відбувається, але це може надто ускладнити Вам життя. Тому сьогодні Вам буде важливо знати, коли буде краще відійти в сторону. Загалом атмосфера цього дня буде доволі напруженою та емоційною, і ви можете потрапити якійсь запальній людині під гарячу руку. Постарайтеся підшукати якесь містечко, в якому ви могли б побути самі. Або хоча б проведіть цей день з тими людьми, у товаристві яких ви зможете повністю розслабитися і просто побути собою.

Лев ♌

Сьогодні ви відчуєте приплив кипучої енергії, яку мимоволі спрямуєте на надання допомоги іншим людям. Ви стримаєте властивий Вам егоцентризм і почнете проявляти неймовірну чуйність і альтруїзм. Декому з Ваших рідних безумовно не завадить невелика допомога по дому – і він буде Вам за неї надзвичайно вдячний. Приємно знати, що Ви дотримуєтеся правильних цінностей і пріоритетів у своєму житті, які дозволять Вам помітно підвищити свою карму. А, крім того, Ваше трепетне й чуйне ставлення до інших людей допоможе Вам налагодити з ними прекрасний контакт – що завжди приємно.

Діва ♍

Сьогодні Вам захочеться позбутися всіх своїх шкідливих звичок, що є дуже похвальним прагненням – але наскільки це насправді реально? Не намагайтеся за один день зробити себе ідеальним! Ви змінюєтеся поступово – і так має бути й надалі. Зрештою, Ваші невеликі вади і є саме тим, що робить Вас такою чарівною натурою. Тож сьогодні виберіть що-небудь одне, що хотілося б Вам у собі змінити, і не шкодуйте на це часу. Зараз Вам безумовно не варто вимагати від себе занадто багато чого.

Терези ♎

У цей період у Вас поєднуватиметься дивовижна уява, креативність та інтуїція, які зроблять Ваші здібності практично надлюдськими – повною мірою їх використовуйте. Усі оточуючі Вас люди ламають голову, безуспішно намагаючись розгадати якусь важливу таємницю, що давно не дає їм спокою? Розробіть теорію щодо того, в чому полягає цей секрет – і, цілком можливо, що Ви влучите точно в ціль! Якщо Ви займаєте позицію лідера, то цей період обіцяє вийти для Вас винятково вдалим. Навколишні будуть абсолютно переконані в точності Ваших рішень та ідей – адже Ви справді вкрай рідко помиляєтеся.

Скорпіон ♏

Схоже, що в цей період та роль, яку відіграють у Вашому житті гроші, почне змінюватись – Ви поступово починаєте розуміти, що в ньому є набагато важливіші та значущі речі. У міру того як матеріальні цінності втрачатимуть для Вас свою привабливість, Ви тягнутиметеся до скромніших і витонченіших речей. Навколишні можуть бути дещо збентежені подібною зміною Ваших пріоритетів, але вони швидко приєднаються до Вашої нової точки зору.

Стрілець ♐

Початок сьогоднішнього дня вийде для Вас воістину чарівним, але ближче до полудня Ви відчуєте, що у Ваших стосунках з якоюсь близькою Вам людиною відчуваються певні складнощі. Намагайтеся, однак, не допускати, щоб це приводило вас у зневіру. Інакше у цієї людини може скластися враження того, що вона зіпсувала Вам день – а це безумовно не піде вашим стосункам на користь. Краще постарайтеся поділитися з нею своєю позитивною енергетикою і допомогти їй поглянути на речі зі світлого боку. Це помітно його підбадьорить.

Козоріг ♑

Сьогодні Ви з друзями будете жити душа в душу – і спілкування один з одним приноситиме вам усім воістину величезне задоволення. Однією з найбільших переваг близьких дружніх стосунків є можливість ділитися один з одним своїми найпотаємнішими думками і почуттями без будь-яких побоювань і страху. Адже ви прекрасно знаєте про те, що ваші товариші нізащо вас не підведуть. І ви повинні дати їм зрозуміти, що теж завжди будете готові їх підтримати. Загалом, у цей період ви будете сповнені глибокої впевненості в собі, і завдяки цьому вам буде набагато простіше налагоджувати з іншими людьми контакт.

Водолій ♒

Ви сповнені глибокого передчуття в очікуванні майбутніх планів – і у Вас безумовно є на те всі підстави! Скористайтеся позитивною енергією, що переповнює Вас, і вона допоможе Вам у найкоротші терміни зіштовхнути свої починання з мертвої точки! Головне, будьте готові за необхідності переступити через гордість і звернутися по допомогу до людей, які вас оточують, – навіть до тих із них, кого ви трохи побоюєтеся. Зараз гординя явно не буде приносити вам користь. Щиро розкажіть про те, чого Ви хочете досягти, і поділіться своїм ентузіазмом з оточуючими.

Риби ♓

Схоже, що в цей період у Вас буде надзвичайно багато різних справ і турбот – і Вам неодмінно буде потрібно відмовитися від деяких із них! Якщо Ви не делегуєте, не скасуєте або не перенесете бодай частину цих питань, то рівень Вашого стресу сягне дуже високої позначки, і Ви станете буркотливими та полохливими. На щастя, у Вас безумовно є віддані Вам друзі, на допомогу яких Ви зможете покластися.