Гороскоп на 9 липня 2023 року

Овен ♈

Ваша думка обґрунтована, але не варто очікувати, що з нею всі погодяться. Тому перестаньте намагатися змінити чиюсь точку зору – усі налаштовані дотримуватися своїх поглядів, а не відкриватися чомусь новому. Припиніть даремно битися головою об стіну, намагаючись переконати в чомусь тих, хто цього просто не розуміє. Краще витратьте час на щось більш творче.

Телець ♉

Коли справа дійде до нових стосунків, Вам варто бути стриманішими. Замість того щоб одразу налаштовуватися на пристрасний роман, просто насолоджуйтеся тим теплим зв’язком, який є між вами. Розвивайте стосунки без поспіху. Поквапивши події, Ви швидко видихнетеся. Дійте повільно, і у вас двох буде достатньо часу, щоб насолодитися вашим зв’язком.

Близнюки ♊

У близької Вам людини зараз фінансові проблеми, і природно це впливає на її соціальне життя. Ваше завдання – проявити співчуття до того, що вона не зможе займатися тим, що ви звикли робити разом. Звісно, ви можете запропонувати заплатити за нього, але цим ви тільки змусите його відчути себе ніяково, тому постарайтеся цього не робити. Він не хоче, щоб Ви нагадували йому про його становище.

Рак ♋

Зазвичай Ваша інтуїція допомагає вам в ухваленні рішень, але сьогодні вона збиватиме вас з пантелику. Дивні передчуття і тривожні відчуття не дадуть вам сконцентруватися на важливому проєкті, який вимагатиме вашої абсолютної уваги. Інтуїтивно Ви переживатимете про щось одне, тоді як Ваша голова буде зайнята чимось іншим, і якщо Ви не розберетеся з цим якомога швидше, то може виникнути конфлікт. Вимкніть свою підсвідомість і постарайтеся зосередитися.

Лев ♌

Сьогодні Вас будуть підтискати терміни, але Ви без проблем з усім впораєтеся. Навколишні будуть вражені Вашим умінням доводити все до логічного завершення, і вони, найімовірніше, захочуть дізнатися, у чому Ваш секрет. Звичайно, Вам не обов’язково все їм розповідати. Ви маєте повне право зберігати свої таємниці.

Діва ♍

Коли сьогодні ви перебуватимете в суспільстві, тримайте свою цікавість під контролем. Вивчати нових людей і ставити занадто багато навідних запитань буде нерозумно. У той час як Ви могли б дізнатися купу всього цікавого, Ви, швидше за все, будете ставити некоректні запитання не тим людям. Натомість почекайте, поки вони самі не захочуть поділитися чимось. Зараз Вам варто дотримуватися тих людей, з якими Ви вже бували в найрізноманітніших ситуаціях. Повеселіться зі старими знайомими і відкладіть нові знайомства до кращих часів.

Терези ♎

Зараз невідповідний час, щоб балувати себе дорогими святковими вечерями та великими вечірками. Це не тільки спустошить Ваш гаманець, а й, найімовірніше, не виправдає Ваших сподівань, оскільки зараз просто невідповідна атмосфера для великих тусовок, і Ваші друзі не зможуть одразу налаштуватися на потрібну хвилю. Замість того, щоб вкотре гуляти і пускати пил в очі, краще залишіться вдома – там, де гармонія і повно безкоштовних розваг.

Скорпіон ♏

Усе, про що Ви будете сьогодні думати, – це подорожі. Якщо зараз вони Вам не по кишені, просто використовуйте свої творчі здібності, щоб вгамувати свою жагу до мандрів. Виберіть легендарний роман, події якого розвиваються в екзотичному місці; подивіться документальний фільм про одну з країн, у якій дуже хотіли побувати; пообідайте в незвичайному ресторані. Вам не обов’язково кудись летіти, щоб знайти пригоди.

Стрілець ♐

Сьогодні спілкування з оточуючими буде легким і веселим. Усі, з ким Ви зараз працюєте, перебувають на одній хвилі з Вами. Вони відчувають ті самі почуття і прагнуть до тих самих цілей. Це означає, що Вам не доведеться підлаштовуватися більше, ніж Ви того хочете. Ви можете дотримуватися своєї думки і не зіб’єтеся зі шляху. Просто робіть те, що вважаєте правильним, і розслабтеся.

Козоріг ♑

Сьогодні Ви виявите, що поділяєте спільні інтереси з кимось новим у Вашому колі спілкування. Це будуть чудові новини для вас обох, тому що ви отримаєте партнера, з яким зможете переслідувати свої інтереси. Це привід для святкування, тому вам варто зайнятися чимось особливим разом. Зробіть щось божевільне, веселе і таке, що трохи виходить за рамки дозволеного.

Водолій ♒

Якщо сьогодні вам не вистачатиме енергії, пошукайте її в одному зі своїх найближчих друзів. Зв’яжіться з ним і дізнайтеся, що у нього нового. Якщо новини невтішні, запропонуйте йому свою допомогу. Ви зможете швидко усунути якісь його проблеми, щоб після цього зайнятися тим, чим ви дійсно хочете. До того ж, розбираючись із його труднощами, ви набудете більше впевненості та ще раз нагадаєте йому, чому ви є одним із його найкращих друзів.

Риби ♓

Ви прекрасно знаєте, що взаємини проходять різні фази, тому, якщо якісь із Ваших стосунків вступають у період застою, не панікуйте. Або врешті-решт між вами все знову налагодиться, або настав час розходитися. Наразі у Вас змішані почуття до цієї людини, тому Вам варто триматися від неї на відстані, поки Ви все не з’ясуєте. Якщо щоразу, коли Ви перебуваєте поруч із ним, у Вас створюється відчуття, що Ви чимось жертвуєте, то цей час розлуки піде Вам на користь.