На яких знаках Зодіаку є мітка вдови

Взявши шлюб, кожен із щасливих молодят мріє прожити зі своєю половинкою до глибокої старості, в радості та горі, і, як водиться, померти в один день. Але чи так усі мрії збуваються? Чи є шанс стати довгожителями зі своїм чоловіком? І на яких знаках Зодіаку є мітка вдови, а точніше, кому доведеться коротати свій час у старості та на самоті.

Овен

Цей знак вважається за кількістю минулих років справжнім рекордсменом. Будь-які життєві обставини він проживає у своїй душі, і ніколи не прогинається під тяжкістю долі. Мітка вдови залежить від розташування зірок у момент народження представниці. Хоча якщо вона в молодості зустріне на своєму життєвому шляху такого самого одиничного знака, то їм судилося дожити до глибокої старості і померти майже в один час. Примірити роль вдови на собі жінка може в тому випадку, якщо її партнер буде старшим за неї на 12 років.

Телець

Про улюбленців долі зірковий небосхил ніколи не забуває. Жінки цього знака відрізняються міцним здоров’ям та витривалістю. Щодо мітки вдови, то вона для цього знака зумовлена. Вона доживатиме свій вік самої, без своєї другої половинки. Щоб не жити на самоті, у партнери потрібно вибирати чоловіка на 6 років молодшого за свій вік.

Близнюки

Жіноча стать цього знака відрізняється великою тривалістю життя. У солідному віці понад 80 років їм доведеться доживати свій вік без чоловічої уваги. Це означає, що мітка вдови їх торкнеться саме у такому терміні. Відстрочити мить вдівства допоможе партнер, за якого вона в юності вийде заміж, молодша за неї на 4 роки.

Рак

Цьому знаку не властиво відчути вплив мітки вдови. Вік життя рідко сягає 68 років, тому дуже часто їхні чоловіки переживають їх на кілька або десяток років. Для відстрочення критичної позначки віку, у молодості потрібно убезпечити себе від зайвих стресів та переживань з різних приводів.

Лев

Жінок цього знака мітка вдови може торкнутися у віці 72 роки. І це за умови, що зоряний небосхил дасть можливість їм зустріти в доброму здоров’ї багато земних років. Але якщо з молодого віку представниці цього знаку не берегтимуть своє здоров’я, то є всі шанси залишити свого чоловіка вдівцем.

Діва

Життєва планка знака може перевищити вік 82 роки, і це критерій залежить від їхньої дружності. Але їм не властиво стати вдовою в тому випадку, якщо партнер буде того ж знака Зодіаку або молодший на 2 роки. Їхню життєву закономірність може порушити лише моральні коливання та нестійкість психіки.

Терези

Цей знак відрізняється від інших не тільки силою духу, але й постійною життєлюбністю. Мітка вдови їх ніколи не торкнеться, якщо партнер у житті буде на 5 років молодший. Зі старшими чоловіками ця представниця може приміряти на собі роль вдови та прожити своє життя без коханої людини.

Скорпіон

Мітка вдови не загрожує цьому знаку, адже вік земних років рідко перевищує цифри 67. Цей вік є критичним, але навіть якщо вона і зможе його пережити, то під кінець свого життєвого шляху все ж таки роль вдови на неї чекає. Життєвий рубіж можна продовжити лише в тому випадку, якщо своєму самопочуттю у молодості приділяти належну увагу.

Стрілець

Жінкам властиво прожити своє життя як вдова ще з раннього віку, наприклад, з 30 або 42 років. Їхній життєвий потенціал настільки великий, що на енергетичному рівні він поглинає чоловіче начало. І щоб відстрочити вік вдови, цьому знаку краще звернути увагу при вступі в шлюб на чоловіка старшого за неї на 8 років. Рівняння дисбалансу допоможе уникнути раннього вдівства.

Козоріг

Лідером за кількістю земних років є саме ця володарка, тому мітка вдови їй забезпечена. У критичному віці 54 роки вона може стати вдовою, і якщо протягом 2-х років повторно не вийде заміж, статус вдови за нею буде закріплений до закінчення її життя.

Водолій

Жінкам цього знака не доведеться носити на собі статус вдови. Мітка вдови для них очевидна в тому випадку, якщо партнер у житті буде старшим за неї на 7 років. В інших випадках, ця представниця може прожити зі своїм супутником все своє життя, і, як кажуть, померти в один день.

Риби

Середня позначка життя для жінок цього знака дає можливість залишитися без мітки вдови. Але це не говорить про те, що чоловік, молодший за неї на кілька років, може пережити свою супутницю. Астрологи неодноразово переконуються у роздвоєнні земних років та володінні мітки вдови. Це лише залежатиме від їхньої живучості та миролюбності.

Оригінал