Гороскоп на 10 жовтня

Овен ♈

Навіть якщо оточуючі роблять щось із найкращих спонукань, іноді виходить так, що вони заподіюють шкоду. На жаль, так іноді буває, і Ви маєте повне право відмовитися від подібних ведмежих послуг, особливо враховуючи, що в більшості випадків Ви спокійно впоралися б і самостійно. Утім, це не означає, що Ви маєте сприймати в багнети будь-яку пропозицію допомогти. Постарайтеся все ж зберегти мир у Вашому оточенні.

Телець ♉

Всесвіт може допомогти Вам із самовираженням, тож не пропустіть таку можливість. Сьогодні ви зможете без зусиль донести свою думку будь-якому слухачеві, а це означає, що вам потрібно знайти правильні вуха, які вислухають вашу геніальну ідею. Перед якою б аудиторією Ви не виступали, жодних проблем не виникне і Ви зможете чітко і ясно сформулювати те, що намагаєтеся висловити словами.

Близнюки ♊

Сьогодні Вам скрізь зустрічатиметься напис “веселощі”, а це значить, що настав час відвести душу і провести приємний вечір у прекрасній компанії. Вирушайте на зустріч із друзями і розважайтеся як тільки вмієте. Цього дня легковажність не те щоб схвалюється Всесвітом, він буквально вимагає від вас вивести це поняття на новий рівень.

Рак ♋

Найчастіше домогтися прогресу можна і не докладаючи надзусиль. Іноді потрібно просто повільно й методично йти до мети, а все інше з’являтиметься в процесі. Однак зараз світила дають вам додатковий імпульс енергії, а це означає, що реалізація ваших задумів близька як ніколи. Не поспішайте, зважуйте кожен крок і Ви неодмінно доберетеся до пункту призначення. І при цьому, якщо не будете робити зайвих рухів, збережете величезну кількість сил і енергії.

Лев ♌

Сьогодні ви відчуєте відчутний поштовх, який не просто змусить вас вийти із зони комфорту. Перед Вами відкриються нові раніше недосяжні горизонти. При цьому Ви можете виявити, що успіх у певній сфері можливий лише за допомогою друзів. Хай там що, Ви маєте постійно говорити собі, що удача любить відчайдушних. І зараз Ви опинилися саме в цій категорії людей.

Діва ♍

Якщо ви хочете дізнатися, який вигляд має приголомшливий успіх у професійній сфері, просто погляньте на себе збоку. Сьогодні Місяць за допомогою Марса зарядить вас і ваші амбіції величезною кількістю енергії. Таким чином Ваше прагнення до мети багаторазово посилиться. І, якщо вам раптом потрібно справити прекрасне враження на потенційного інвестора або начальство, у вас є всі шанси зробити це!

Терези ♎

Нові дивовижні можливості на горизонті – це не плід вашої уяви. Місяць, з’єднавшись із Марсом, стимулює партнерські стосунки і спонукає вас до пригод і нових відкриттів. Звичайно, Ви можете пізнавати світ або йти до мети самостійно, але, можливо, Вам варто об’єднати зусилля з кимось. Це зробить Вашу подорож більш захопливою, ніж Ви можете собі уявити.

Скорпіон ♏

У Ваших же інтересах уважно читати те, що написано дрібним шрифтом, і дотримуватися правил. Ваша увага до деталей сьогодні буде на піку потужності, а це означає, що ви без проблем зможете бачити приховане. При цьому ви маєте пам’ятати, що будь-який короткий шлях, яким би привабливим він не здавався, не приведе вас до успіху. Особливо, якщо Вам доведеться трохи злукавити, щоб ним пройти. Пам’ятайте, чесність – найкраща політика в будь-який час, особливо зараз.

Стрілець ♐

Вам варто сповна насолодитися всіма принадами життя, особливо якщо вони лежать буквально перед Вами. Можливо, це стосується романтичних стосунків або, може, ділових. Хай там що, командна робота не тільки приведе Вас до мрії, а й покаже всі принади цього світу. У цьому випадку Вам доведеться грати в гру під назвою “Веселощі”, тож не надумайте робити це поодинці. Беріть свого партнера за руку і сміливо йдіть вперед.

Козоріг ♑

Сьогодні Ви повинні застосовувати до всього розумний і повільний підхід. Оскільки Марс підливає масла у вогонь Ваших рутинних справ, Ви ризикуєте згоріти, перш ніж зможете розібратися з усім. Якщо у Вас раптом виникло бажання поквапитися, щоб швидше з чимось упоратися, одразу ж змусьте себе зупинитися. Пам’ятайте золоту мудрість: сім разів відміряй – один раз відріж.

Водолій ♒

Ви цілеспрямована людина, яка, ймовірно, не потребує того, щоб хтось Вас направляв. Це аксіома, яка діє майже завжди. Але сьогодні може бути виняток. Хтось може сказати потрібні слова або надихнути Вас копнути трохи глибше, і це призведе до вельми несподіваних, але дуже позитивних результатів. Можливо, Вам варто попрацювати в команді з цією людиною. Але при цьому не забувайте, що Ви на перших ролях.

Риби ♓

Багато речей здаються фантастикою, але тільки доти, доки Ви не зберетеся з силами і, увірувавши в перемогу, сміливо кинетеся в бій. І сьогодні саме такий день. Дайте волю Вашій уяві і зрозумійте, нарешті, що для Вас немає нічого неможливого. Можливо, Вам доведеться докласти значно більше зусиль, але Ви гарантовано опинитеся саме там, де хотіли. Усі перепони впадуть перед Вами!