Гороскоп на 9 липня

Овен ♈

Безглуздо говорити Вам відкинути ентузіазм. Ваше пристрасне серце живе своїми бажаннями; збентежити Вас непросто. Але завжди корисно оцінити своє захоплення з іншого погляду. Порада когось зі знайомих може виявитися дуже доречною.

Телець ♉

Місяць, який впливатиме на партнерські відносини та обіцянки, радить Вам нічого не приймати як даність. Намагайтеся зазирнути в саму суть і виявити приховане. Якщо підозрюєте, що зовнішнє та внутрішнє у людини різняться, Ви маєте рацію.

Близнюки ♊

Бувають люди, яким просто подобається негатив. Їм приємно нити і зневірятися. Вдіяти з цим нічого не можна, але біда в тому, що цей “віслюк Іа” і Вас бажає втягнути у свій похмурий світ – і тут вже є варіанти. Найкраща підтримка, яку можна запропонувати – це допомогти іншому побачити, що склянка наполовину повна.

Рак ♋

Коли популярною була дієта Аткінса, люди перестали купувати смажені боби – мовляв, у них надто багато вуглеводів; Потім було доведено, що сама дієта не дуже корисна. Ще лікарі в якийсь момент не рекомендували їсти яйця, стверджуючи, що в них багато холестерину, але тепер вони дотримуються іншої думки. Мораль? Завжди намагайтеся бути в курсі змін щодо того чи іншого питання!

Лев ♌

Навіть найгірший атракціон здатний подарувати якісь яскраві відчуття. Так само і певні ідеї таять у собі потенціал, який просто вимагає широти кругозору з Вашого боку, щоб бути поміченим.

Діва ♍

Деякі люди вимагають особливо дбайливого підходу. Надмірний ентузіазм може їх налякати; краще взагалі віддати ініціативу до їхніх рук. А поки чекаєте на активність з боку іншого, постарайтеся задобрити його і заспокоїти. Це безперечно буде найкраща стратегія.

Терези ♎

Деколи люди думають, що можуть вирішувати за нас, з ким нам водиться. З іншого боку, збоку і справді буває видніше, коли на нас погано впливають. Але зараз Ваша впевненість сприятливо вплине і на Ваше життя, і на життя інших. Усі ясно побачать, що з Вами можна – і треба! – мати справу.

Скорпіон ♏

У шістдесяті роки ХХ століття математики вигадали так звану “теорію катастрофи”. Всупереч назві, це не щось жахливе, а просто історія про те, що ситуація не може залишатися незмінною вічно – зрештою різко перетворюється на свою повну протилежність. Можливо, у Вашому світі стало дуже багато передбачуваності. А значить, скоро все стане з ніг на голову!

Стрілець ♐

Нам буває одночасно і прикро, і радісно, ​​коли ми розуміємо, що всі зрозуміли не так. Перепони на шляху до мети раптово виявляться зовсім не перепонами: Ви просто пішли довшим – і більш цікавим – шляхом. Скоро все стане зрозумілим.

Козоріг ♑

“Я і не знав(ла), що так можу”. Нам варто частіше говорити ці слова собі та іншим, бо за ними стоїть багато хорошого! Томас Едісон недарма сказав: “Я не зазнав поразок. Я просто знайшов 10 000 способів, які не працюють”. Зараз на Вас чекає приємний сюрприз.

Водолій ♒

“Via tentandum” – латинський вираз, що означає “шлях, який потрібно випробувати”. Хороший слоган для татуювання – а також чудовий опис натури Водолія. Навіть коли Ви спробували усі варіанти, залишається щось ще! Спроба не катування. Ви навряд пошкодуєте, якщо спробуєте.

Риби ♓

Виявити успішних та творчих людей легко: ми бачимо їхні творіння – і одразу розуміємо, хто творець. Проте всі ми здатні створювати унікальні речі – бо всі ми унікальні. Не думайте, що у Вас немає визначних якостей. Спершу просто спробуйте.