Гороскоп на 10 липня

Овен ♈

Якщо суп у каструлі починає бурхливо кипіти та виливатися за край, ми реагуємо дуже швидко. А от якщо він просто википає на повільному вогні, можемо нічого не помітити. Зараз Ваше становище вимагає трансформації – і уважності з Вашого боку. Довіртеся інтуїції. Вона допоможе вирішити питання, доки воно не стало проблемою.

Телець ♉

Якщо Ви ніяк не можете вирішити, чи підтримувати контакт із кимось, рішення – не за горами. Звичайно, краще взяти курс на збереження комунікації та збереження будь-яких позитивних тенденцій. Чесно оцініть ситуацію, що склалася.

Близнюки ♊

Зараз буде дуже непросто закривати очі на ситуацію: будь-якому незнанню є межа. Вона розвиватиметься так стрімко, що Ви просто не зможете не визнати те, що відбувається, і не кинути виклик обставинам – і людям. Як ніколи важлива сміливість – і вона безперечно окупиться.

Рак ♋

Є сенс поглянути на серйозні речі менш серйозними очима. Зробивши це, Ви зрозумієте, що разом із легкістю стосунки втратили і частину спонтанності. Звичайно, байдужого ставлення допускати не можна. Але світ не впаде, якщо Ви дозволите собі трохи розслабитися.

Лев ♌

Вам потрібно дуже вибірково підходити до своїх “лаврів”. Здається, що всі ці оплески та всілякі зізнання – щирі. Але насправді у них таяться і заздрість, і фальшиві пропозиції союзу. Вас не обов’язково оточують вовки в овечій шкурі, але все ж таки не варто поспішати. Нехай люди розкриються краще.

Діва ♍

Іноді нам просто не терпиться виявити ініціативу і показати людям, на що ми здатні. Так виявляється наша віра в себе! Сьогодні Ви матимете можливість блиснути – і нею потрібно скористатися. Якщо мета – справити враження, у Вас безперечно вийде її досягти!

Терези ♎

Іноді здивувати себе – найприємніше. Ми відкидаємо сумніви, активуємо здобутий досвід, будуємо плани! Сьогоднішнім сюрпризом стане Ваше нове уявлення про себе.

Скорпіон ♏

Цінуйте свій час і не витрачайте його на порожню балаканину. Відволікаючись на будь-яку нісенітницю, Ви тільки відкладаєте розмову, яка має відбутися. Має сенс скласти список пріоритетів – у голові чи на папері. Так Ви швидше досягнете прогресу.

Стрілець ♐

Іноді найбільші вчинки ми робимо тоді, коли на нас ніхто не дивиться. Але й захоплені погляди роблять благородні дії менш шляхетними. Головне – суть та результат вчинку. Допомагаючи іншим, ми маємо повне право пишатися собою.

Козоріг ♑

Стара приказка говорить, що краще бути добрішим до тих, хто на сходах успіху стоїть нижче за нас, тому що якщо нам доведеться спускатися – ми з ними зустрінемося. Ні, Вам нічого не загрожує. Просто важливо не переслідувати свої цілі надто агресивно, бо є шанс ненароком когось образити.

Водолій ♒

“Тримати все в собі” – дуже влучний опис того, що ми часто робимо зі своїми емоціями. Якоїсь миті чаша переповнюється, і все виплескується за край без жодного контролю. Багато хто вважає слабкістю будь-який прояв емоцій, але насправді виявляти їх і природно, і необхідно. І Ви – не виняток!

Риби ♓

Ви можете зіткнутися із чужою вимогливістю, агресією, владністю. Але не варто приймати цю нестачу чуйності близько до серця; хто знає, як важко доводиться цій людині! Навіть якщо вам прикро, знайте, що ви граєте важливу роль у чужому житті. Рано чи пізно ця людина покаже, що вдячна вам. Просто зачекайте.