Фрази, які не варто говорити знакам Зодіаку

Слово не горобець: вилетить — не зловиш. Саме тому варто кілька разів подумати, перш ніж сказати що-небудь.

Існують певні фрази, які зачіпають представників різних знаків зодіаку. Щоб вам вдалося уникнути неприємностей, представляємо список таких фраз окремо для кожного знака зодіаку.

Овен – «Почекай»

Люди, народжені під цим знаком зодіаку, нетерплячі та неспокійні. Вони ненавидять, коли їх примушують чекати. Ніколи не кажіть їм фрази на кшталт «Я передзвоню тобі пізніше». Овен почне накручувати себе, і це згодом поранить його его.

Телець – «Я стежу за тобою»

Тельці терпіти не можуть, коли стежать за кожним їхнім кроком. Також представники цього знаку не виносять нарцисів, зациклених на собі, а також тих, хто любить себе розхвалювати. Ви можете погіршити ситуацію, сказавши їм щось подібне до «ти недостатньо хороший». Також Тельці люблять поїсти, тому ніколи не кажіть нічого поганого про їжу в їхній компанії.

Близнюки – «Помовчи»

Люди, народжені під цим знаком зодіаку, відомі своєю експресивністю, тому такі фрази, як «будь ласка, помовчи» чи «ти можеш помовчати?» зачіпають їх і злять. Також не варто чіплятися до Близнюків із розпитуваннями щодо того, чому вони мовчать або чому не посміхаються. Представники цього знака організовані і розумні люди, які нічого робитимуть, не подумавши, тому перестаньте ставити їм питання.

Рак – «Дозволь мені сказати першим»

Раки ненавидять, коли їх перебивають. Вони вважають це ознакою неповаги. Також вони не люблять, коли з якоїсь причини змінюються їхній графік, тому вони намагаються завжди дотримуватися того, що заздалегідь спланували.

Лев – «Їй/йому це більше йде»

Представники цього знака зодіаку серйозно ставляться до зовнішнього вигляду. Тому намагайтеся ніколи не говорити їм щось на кшталт «йому це більше йде» або «тобі це не підходить». Інакше ви ризикуєте зіпсувати з ними відносини.

Діва — «Мене не цікавить твоя думка»

Спершу варто відзначити, що представники цього знаку зодіаку схиблені на граматиці, і тому терпіти не можуть, коли хтось робить граматичні помилки. Вони досить поступливі, але водночас терпіти що неспроможні, коли стосовно них виявляють неповагу. Вони не люблять чути такі фрази як «мене не цікавить твоя думка» або «мені все одно, що ти думаєш».

Терези – «Вирішуй швидше»

Всім відомо, що Терези не люблять, коли їх пришвидшують або змушують зробити вибір на користь однієї сторони. Такими фразами як «вирішуй швидше», «ти маєш вибрати одного з нас» і «прийми вже, нарешті, рішення і повідом мені» ви сильно на них тиснете, а Терези терпіти цього не можуть. Також представників цього знака дратує, коли їх просять зробити музику тихіше і таким чином обламують кайф.

Скорпіон — «Дедлайн»

Скорпіони дуже чутливі і ненавидять, коли їх кимось замінюють, і неважливо це буде їхній друг чи партнер. Також вони дуже погано сприймають такі слова, як «ультиматум». Під таким тиском вони з меншою ймовірністю зможуть добре проявити себе.

Стрілець – «У мене найважче життя»

Стрільці оптимісти. З цієї причини вони не виносять людей, які кажуть фрази на кшталт «мені найважче» чи «мені справді не щастить». Представники цього знаку не люблять нарікати на свої проблеми. Натомість вони роблять все, що в їхніх силах, щоб їх вирішити. Вони не сидять склавши руки і не чекають, що все вирішиться само собою. Стрільці досить активні та вважають, що самі мають шукати вирішення своїх проблем. Також представники цього знаку терпіти не можуть людей, які постійно сидять удома та нікуди не ходять. З ними Стрільці ніколи не можуть бути друзями.

Козоріг – «Чому ти завжди це робиш?»

Козороги терпіти не можуть, коли їх засуджують. Якщо вони чують фрази на кшталт «чому ти завжди це робиш?» і «ти можеш перестати так робити?», то одразу починають відчувати, що їх засуджують. Також представники цього знаку не люблять брати і давати в борг гроші, тому що вважають, що це може зіпсувати відносини.

Водолій – «Це дурна ідея»

Представники цього знаку зодіаку ображаються і злиться, коли не цінують чи не шанують їхні ідеї. Це змушує їх почуватися некомпетентними та дурними. Якщо Водолій поділився з вами своєю ідеєю, вам слід ретельно підбирати слова. Також представники цього знаку не люблять, коли хтось робить їхню роботу за них. Водолії люблять самі розбиратися зі своїми справами, оскільки це дозволяє їм відчути, що вони контролюють своє життя і все, що в ньому відбувається.

Риби – «Я чув, що вони про тебе говорили»

Представники цього знаку зодіаку не люблять, коли про них пліткують. Також вони мають неприязнь до людей, які погано про них відгукуються. Рибам важливо, що про них думають інші. Є такі люди, які показують найкращі результати, коли у їхніх здібностях сумніваються, але Риби до них не належать. Представники цього знаку не можуть терпіти, коли їх принижують. Коли їм кажуть, що вони на щось не здатні, це завдає сильної шкоди їхній самооцінці.

Оригінал