Гороскоп на 28 січня

Овен ♈

Зв’язок Місяця з Венерою може спонукати Вас зосередитися на питаннях, пов’язаних із грошима, власністю або активами. Перегляд Ваших витрат і доходів може бути особливо корисним сьогодні. Але, що більш інтригуюче, Ваше почуття власної гідності та впевненості також виграють від зв’язку Місяця з планетою любові, комфорту і грошей. Не применшуйте і не відкидайте те, чим можете пишатися по праву.

Телець ♉

Сьогодні зв’язок Місяця і Венери впливатиме на ваше життя. Можливо, справа буде в усвідомленні, яке допоможе вам побачити себе в новому і надихаючому світлі. Тож насолоджуйтеся просвітленням, яке пропонує ця планетарна комбінація. Це спеціально для Вас!

Близнюки ♊

Сьогодні Місяць об’єднається з Венерою, щоб допомогти вам із чимось, що ви відклали на якийсь час. Якщо Ви відчуваєте нерішучість щодо Вашого шляху і того, наскільки вірним він є, постарайтеся заспокоїтися. Ви можете бути здивовані тим, що відкриється перед вами, якщо ви переконаєте себе, що рухаєтеся правильною траєкторією.

Рак ♋

Можливо, Ви знаєте, наскільки простішим було б життя, якби у Вас було більше підтримки в певній галузі. Щоб домогтися цього, Вам слід внести певні зміни у Ваш колектив, що зробить його більш згуртованим. Ви зможете порадіти монолітності Вашої команди і тій ефективності, яка буде досягнута. Після цього не буде жодної причини, яка завадить Вам прагнути до чогось більшого.

Лев ♌

Сьогодні завдяки впливу Місяця і Венери на вас чекає якийсь істотний прогрес у професійній сфері. Але не тіште себе зайвими ілюзіями, оскільки все буде насправді не таким райдужним, як вам може здатися на перший погляд. Утім, за правильного підходу у Вас точно все вийде.

Діва ♍

Перш ніж робити крок уперед, Ви маєте переконатися, що перебуваєте в потрібному місці й у потрібний час. Одразу після цього Вам варто подумати про те, щоб зайнятися чимось, що викликає Вашу зацікавленість, але його вивчення потребує деякого часу. Тож дозвольте сьогоднішньому зв’язку між Місяцем і Венерою відкрити Ваш розум для нових можливостей. Вони обіцяють вам щось більше, ніж ви можете подумати, тож не втрачайте часу дарма.

Терези ♎

Одна справа – мати парашут, і зовсім інша – бути впевненим у тому, що він розкриється, і що Ви точно знаєте, як його використовувати. Ймовірно, у Вас є якась навичка, яка може бути для Вас дуже корисною, але Ви сумніваєтеся у своїх здібностях. Утім, сьогодні завдяки впливу світил ви отримаєте потужний імпульс, який допоможе вам повірити у свої сили та обрати правильний момент для реалізації ваших задумів. Повірте в себе і дійте.

Скорпіон ♏

Замість того, щоб прагнути недосяжного ідеалу, ви маєте зрозуміти, що зробили все можливе для того, щоб ваш план був майже ідеальним. Ви перебуваєте на правильному шляху, але, можливо, Вам слід внести деякі коригування. Однак не дозволяйте поспішності змушувати Вас робити дурниці, які можуть перешкодити реалізації Ваших планів. Натомість підійдіть до своєї ідеї, плану чи бачення спокійно та реалістично. Таким чином, у Вас буде більше шансів створити ідеальний клімат для прогресу Вашої справи.

Стрілець ♐

Безліч варіантів – це саме те, чого чекає нерішучість! Щойно Ви опиняєтеся перед вибором, вона одразу ж приходить до Вас і починає мучити Вас сумнівами щодо того, наскільки правильне рішення Ви приймаєте. Проте, якщо Ви дозволите своєму чуттю приймати рішення, Ви напевно убезпечите себе від неправильного вибору. Прислухайтеся до істини, яку говорить Вам Ваше серце. І не слухайте свою голову, адже вона в даній ситуації буде Вам тільки заважати.

Козоріг ♑

Ви напевно ніколи не вірили, що незнання – це блаженство. Звичайно, Ви можете почуватися комфортно в стані заперечення. Але це не найкращий варіант, адже знати щось і не робити на це поправку – це дуже поганий варіант, який змушує людину робити помилки. Союз Місяця і Венери посприяє тому, що Ви будете прислухатися до свого внутрішнього голосу і слідувати порадам свого серця.

Водолій ♒

Імовірно, забезпечення особистої безпеки і стабільності зайняло дещо більше часу, ніж Ви припускали. Однак, завдяки Місяцю, що впливає сьогодні на Ваш дім і сім’ю, Ви нарешті зможете зітхнути з полегшенням і відчуєте ґрунт під ногами. Можете відпустити свої сумніви. Не сприймайте те, що відбувається, як затишшя перед черговою бурею – все дійсно налагоджується.

Риби ♓

Навіть якщо всі інші не будуть зацікавлені в якійсь інформації, ви вбиратимете її, немов губка. Зараз Місяць впливає на Ваше мислення, здатність приймати нове і спілкування з людьми. У зв’язку з цим Вам вдасться домогтися несподіваного осяяння, і Ви зможете нарешті ухвалити рішення, в якому так довго сумнівалися.