Знаки Зодіаку: що люди ніколи у вас не помічають?

Досить часто люди забувають, хто вони є насправді. Ми бачимо одне одного в натовпі. Повз когось ми просто проходимо, а хтось западає нам у серце. Буває, що ми бачимо тільки зовнішню оболонку людини, не звертаючи увагу на те, ким же вона є насправді. Так, що ж ми не помічаємо?

Овен

Найчастіше в цьому знаку зодіаку люди не помічають незалежність і життєрадісність. Вони не зовсім розуміють, скільки емоцій ви даруєте людям навколо себе, і скільки любові випромінює ваше серце. Крім того, багато хто упускає той момент, що ви всього лише хочете, щоб люди не заважали вашому життю і просто дозволяли вам бути тим, ким ви хочете бути.

Телець

Занадто часто з поля зору випускається доброта Тельців, тому що турбота, якою вони обдаровують інших, надмірно велика. Люди забувають, що Тельці теж люди, вони також мають емоції та почуття. Але не хвилюйтеся, Тельці остерігаються людей, які ними користуються.

Близнюки

Люди забувають, що вам також необхідні підказки в житті. Ви так багато допомагаєте іншим своїми порадами, що всі впевнені, що б не трапилося, ви завжди будете поруч і зможете їм підказати, що ж потрібно робити. Тому вам теж потрібна якась “група підтримки”, щоб відчувати опору, і щоб інші знали, що вони не повинні сприймати вас як належне.

Рак

Люди не помічають вашої м’якості й ніжності. Вони бачать тільки вашу твердість і непохитність, тому вони забувають, що у вас є здатність проявляти справжнє співчуття і співпереживання до почуттів інших. Покажіть свою здатність до розуміння. Покажіть свою турботу, але залишайтеся чесними у ваших емоціях.

Лев

Леви, люди не бачать вашої чуттєвості. Вони бачать, що ви уїдливі красунчики і завжди влаштовуєте шоу. Але, було б добре, якби ви постаралися показати своє справжнє “я”. Це означає, що люди б хотіли побачити ваші внутрішні страхи і шрами, як би ви їх не приховували. Якщо це завдасть болю, то знайте, що саме так відбувається розвиток того самого “я”.

Діва

Люди не помічають вашої надмірної акуратності, відповідальності та життєрадісності. Вони забувають, що ви можете робити дві справи одразу: бути зосередженим, аналізуючи якусь ситуацію, і водночас сміятися над нею. Ви багато часу приділяєте деталям, але це не так уже й погано. Адже так ви точно не помилитеся в тому, які люди вас оточують.

Терези

Ви вважаєте, що справедливість і рівність – найголовніше, а також ви твердо хочете, щоб так вважали й інші. Ваші друзі, сім’я та інші забувають, що ви маєте гідні інтереси, і що ви щиро піклуєтеся про людей. Поділіться своїми думками і розкажіть, що у вас на серці, і що для вас найголовніше.

Скорпіон

Річ не в тому, що люди вважають Скорпіонів дивними, вони просто не можуть вас розшифрувати. Вони не розуміють вас, тому що ви тримаєте в секреті те, що знаєте. Людям складно прийняти ваше величезне бажання бути почутими, зрозумілими і відчутими.

Стрілець

Люди не помічають того, що ви нічим не обтяжені й не хочете бути чиїмось об’єктом турботи. Іноді вони думають, що ви просто марнуєте життя, плюючи на всіх інших. Але не дозволяйте їм так думати! Нагадайте, що ви цілком щедра і сприйнятлива людина, а не безвідповідальне створіння

Козоріг

Люди не бачать, що ви здатні бути веселим. Усі вже звикли до того, що ви спокійна і надто серйозна людина, яка не вміє відпочивати на повну. Покажіть людям, що ви можете бути життєрадісним, стриманим і відповідальним одночасно.

Водолій

Люди думають, що ви дивна людина зі своїм власним мисленням і ставленням до життя, але вони не бачать вашу емпатію і любов до людства, ваше хворобливе ставлення до всього, що відбувається. Ваш світ відрізняється. Не бійтеся нагадати людям, наскільки кожен із них унікальний.

Риби

Люди не бачать, що ви шалено інтуїтивна людина і можете помічати і розуміти багато чого. Ви робите, слухаєте і бачите підсвідомістю. Ви не завжди можете пояснити, чому ви вчинили саме так, але ви завжди знаєте, що це було правильно. Продовжуйте так і далі.

Оригінал