Як потрібно любити різні знаки Зодіаку — дуже влучно!

Як любити Скорпіона

Мене ніхто не любить, говорить Скорпіон, і йде лягає на канапу. Там він думає сумні думи — чому не люблять, за що не люблять, як саме не люблять. Будь ласка, ті, хто любить Скорпіона, запам’ятайте — якщо він каже, що його невдало підстригли, не треба говорити — «нічого, відросте». Скорпіон починає сумувати так, що серце розривається. А чому? Тому що Скорпіону зрозуміло, що ви, його любов, допускаєте думку про те, що з цією зачіскою він страшний.

Страшний прямо тут і зараз. Тому, якщо ви хочете і далі любити Скорпіона, треба говорити: тебе не можуть невдало підстригти! Ти найкрасивіший! Завжди. Серед усіх. Найкращий. І боронь Боже вас сказати «я тебе люблю хоч яким». Ви що!! Скорпіон не буває «хоч яким»! Зате ось знайте, якщо Скорпіон впевнений, що його люблять, то кращого знака не знайти. Він на все здатний і робить все краще за всіх. Він вимогливий до себе і до вас. І якщо ви відгукнетеся на його вимоги, то разом ви складете вельми могутній союз, якому сам чорт не страшний. І, будь ласка, дівчинка ваш Скорпіон або хлопчик, знайте — йому дуже важливо, як ви виглядаєте. У вас повинна бути зовнішня і внутрішня дисципліна, і навіть не сподівайтеся, що пройдуть відмазки в стилі «і так піде».

Будь ласка, будь ласка, мовчіть з ними під час близькості, просто робіть з ним, що хочете, і не бійтеся його опору. Скорпіони втомлюються бути завжди найсильнішими. А потім загляньте йому в очі і побачите, наскільки він може бути щасливим і наскільки щедрим. Це найщедріший, у всіх сенсах, знак Зодіаку. Щедрий на емоції, на подяку, на увагу, на ніжність.

Як любити Рака

Знаєте, він же вам нічого не скаже. І перші чотири сотні разів він вас від усієї душі пробачить. А на 401 збере пожитки і тихо закриє за собою двері. Тому, прошу вас, будьте уважні до Рака. Не сподівайтеся, що їхній панцир захищає їх від ран. З тими, кого вони люблять, вони без панцира, і загнати їх туди може тільки ваша власна товстошкірість. Вони ніжні. Дуже. І вони уважні. Дуже. Ви швидко звикнете до того, що на столі ваш улюблений сорт чаю і що вранці тактовно і обережно ваша любов пересувається по кімнаті, намагаючись вас не розбудити.

Вони вміють бути дбайливими з коханими, навчіться відповідати їм тим же. Для них віддавати звичніше, ніж брати. Тому так складно, але так необхідно хоч чимось порадувати Рака! Вони можуть пробачити вам дійсно все, крім безкультур’я – у всіх його значеннях. Ви можете бути одягнені абияк, але не як попало і що попало говорити — цим ви їх швидко розчаруєте. Раки розумні, але невибагливі до інших, і швидше обійдуть стороною складні місця, людей і ситуації, ніж спробують щось змінити. Тому, якщо ваш Рак мовчить і вам здається, що вам все сходить з рук, знайте — він придивляється і робить висновки.

В близькості вони готові піти на найскладніші і ризикованіші експерименти, і від вас буде потрібна така ж холоднокровна готовність, навіть якщо ви будете шоковані або до чого не готові. Результатом буде безмірний подив собі і йому — і вашій загальній здібності розкритися.

Як любити Лева

О, він взагалі не виносить критики. Але це єдиний знак, який, не виносячи критики, все ж до неї дуже уважно і потайки від вас прислухається. Якщо ви йому говорите — не носи зелене, він рикне так, що ви закриєте голову руками. Але через три тижні у його гардеробі не залишиться жодної зеленої речі. Якщо, звичайно, він вважає вас авторитетом. Щоб ваш Лев вважав вас авторитетом, ви повинні бути з ним безмежно чесні.

Якщо ви рвете і мечеті, і сипите прокльони на його адресу, він швидше поставиться до цього з великою повагою, ніж до вашої мовчазної покірності, з якою ви, не дай Боже, зібралися ковтати сльози і образу. Він взагалі цінує відкриті прояви почуттів, але ось парадокс — чи не найбільше він цінує стриманість. Він поставиться до вас з мовчазним захопленням, якщо побачить, що ви стримали бурю і чітко, по пунктах, виклали йому, чого ви хочете.

І Леви так люблять ніжність — вона їм просто необхідна. Важко весь час бути Левом, іноді хочеться лягти, і щоб чесали за вушком. А для чесання за вушком Леву знадобиться вся його довіра до вас. Будьте стійкими і серйозними, вимогливими і спокійними — будьте люблячими, але не смійте сюсюкати.

В близькості Левам важливий не стільки фізіологічний процес, скільки емоційний антураж — він повинен відчувати свій вплив на вас, тому слухайте уважно його дотики і шепіт, слухайте всією шкірою. І реагуйте завжди чесно, хоча трохи підбавити гучності не завадить: якщо ви вмираєте від насолоди, стогніть. А якщо від люті – ричіть. Голосніше! Він повинен це чути. Мовчазна, псевдозагадкова істота в ліжку викличе у Лева відверту нудьгу.

Як любити Терези

Терези, в загальному і цілому, створіння досить нудні, давайте собі вже в цьому зізнаємося. А нудні чому? Тому що у них в голові є невидима світу книга, де прописані їхні власні правила. І якщо інші знаки Зодіаку в якості такої книги мають Кримінальний кодекс чи збірник коміксів, то у Терезів це більше схоже на книгу кулінарних рецептів для жіночого монастиря. Нічого скоромного, все тільки пісне, зі свого городика, і трошки бурякової гички в якості розваги.

Якщо ви хочете захопити Терези, то покажіть їм свою «уявну» книгу. Фальсифікуйте назву, якщо вам дуже потрібно: замість «Порнографія в картинках» надпишіть «Звід правил Суворовського училища». Поясніть, що взагалі слово «правила» для вас ключове в житті. Продиктуйте Терезам перше Правило: ваші правила найбільш правильні.

Нехай запишуть. Потім, коли вони звикнуть записувати, обережно покажіть їм першу главу. Скажіть, що такого вчать в суворовському училищі. Що це благородно і сприяє травленню. І якщо вони занадто довго і болісно будуть зважувати всі «за» і «проти», просто скажіть їм, що ви їх любите. Особливо якщо це правда. Тоді Терези заплачуть і довіряться вам, навіть якщо ви негідник. Або негідниця.

Що стосується близькості, то спочатку вам все-таки доведеться одружитися з Терезами. Ну, або вийти заміж. Дивлячись якої вони статі. Якщо ви ще це не зробили, не спокушайтеся – Терези не сумніваються, що ви зробите, і вже приготували текст запрошувальних листівок. Тільки після вашого підпису під ним ви схилите цих обережних упертюхів на цікаву позу «Жінка і чоловік як фактор світової революції»: де незрозуміло, хто зверху.

Як любити Стрільця

Вони не скаржаться. Майже ніколи. Вони тягнуть на собі весь вантаж своїх проблем самостійно, не довіряючи нікому. І ще тому, що вони вважають, що це їхній власний вантаж – і ніхто не зобов’язаний їм допомагати. Навколо топчуться близькі люди, простягаючи руки, щоб взяти частину тягаря на себе — але Стрільці пхають їх ліктем. Щоб вони зрозуміли, що ви в їхньому житті людина не випадкова, зробіть так, щоб вони випадково почули, як ви їх комусь хвалите. Це стане для них справжнім відкриттям: «Як, поруч зі мною людина, яка дійсно мене цінує??»

Стрільці горді, але такі мазохісти, що ще пару місяців покомизяться, перш ніж розкажуть вам про проблеми на роботі або зі здоров’ям, або просто встромляться вам в плече. Але якщо вони це зроблять, не сподівайтеся, що так буде завжди. Вам доведеться приручати їх знову і знову, і ви це зробите, якщо Стрілець вам дійсно потрібен.

Що стосується близькості, то м’якшого і ніжнішого за Стрільця не знайти, але від втоми і недовірливості він не розкривається на повну силу. Провокувати його марно. Йому потрібен масаж, просто ласки, просто ніжність і тільки цим ви його запалите. Якщо вранці Стрілець, наспівуючи, пече млинці на кухні, — значить, вночі ви все зробили правильно.

Як любити Тельця

Невпевнено припущу, що краще прибити його відразу, але якщо у вас не підійматися рука, доведеться запастися терпінням.

Встаньте прямо, ноги на ширину плечей. Ні, трохи ширше. Упріться ногами міцніше в землю. Трохи нагніться. Дивіться, щоб у цей момент Телець не підійшов ззаду, інакше все нанівець. Він через непорозуміння або спросоння спереду? Відмінно.

Нахиліться до нього і міцно обхопіть руками його кручені роги. Ви боретеся. Боретеся, я сказала! Не здумайте на хвилинку відпустити руку й погладити його по ніжних оксамитових ніздрях – у вас буде прокол рогом негайно ж. І не потрібно дивитися йому в нібито сумні очі – у нього звідти негайно викотиться ніжна велика сльоза розміром з кулак спеціально для розжалування і усипляння вашій пильності.

Тепер дуже сильно надавіть йому на роги так, щоб він ступив назад. Подивіться, як міцно він впирається копитами в придорожній пил. Вам вдалося змусити його відступити на міліметр? Це ілюзія. Ваше завдання – зробити так, щоб він не притиснув вас спиною до чогось неприємного, типу паркану. Тисніть йому на роги м’яко і ніжно, але твердо і жорстко. Ви не знаєте, як це зробити одночасно? Тоді вам краще ганебно втекти прямо зараз.

Так і стійте, борючись і не здаючись, здуваючи чубок з чола, мовчіть і не здумайте послабити хватку. Іноді, щоб було веселіше, можете нахилитися, цмокнути його в ніс і пояснити, що це нічого не значить. Це і є відносини з Тельцем.

Що стосується близькості, то там все ще більш захопливо. Ви ніколи не кричали від люті під час оргазму? Ви багато втратили. Його можна гладити по спині. Коли він спить рогами до стінки. Якщо ви хочете, щоб після цього він вам сказав пару ласкавих слів, обломіться або потрясіть його за барки. Те, що ви витрясете, і буде ласкавими словами. Між іншим, він старається, як може. Я не виключаю, що деякі Тельці при правильному використанні можуть навіть приготувати вам сніданок – якщо з вечора ви налили в склянку води, нарізали хліб і поставили все це на чільне місце.

Як любити Козорога

Головна особливість Козорога – його страшна скритність. Він під страхом смерті не зізнається в тому, що його мучить, хвилює і турбує насправді. Ніжність він виявляє, тільки якщо думає, що прощається з вами назавжди. Говорити про любов для нього так болісно важко, ніби він видає таємницю кубинських партизанів, і якщо ви з нього це витрясете, то він довго потім буде вас уникати і соромитися. А все чому? Тому що Козоріг насправді страшно вразливий, страшно ніжний і одержимий пристрастями. Його відданість вам неочевидна, і ви зіткнетеся з нею в найбільш несподіваний момент.

Козоріг — один з самих люблячих знаків Зодіаку. Любов для нього – серйозна справа, яка нечасто з ним трапляється, тому він віддається цьому цілком і повністю, не розмінюючись на дріб’язкові причіпки і зради. Якщо ви вляпалися у відносини з Козорогом, ви будете вражені масштабністю взаємних почуттів.

Цей знак не здатний на дрібні романчики і пристрасті, і рано чи пізно ви виявите, що ваші відносини захопили з собою, як у воронку, все ваше життя. Тому якщо у вас немає в планах любовних мук, тримайтеся подалі від Козорога – з ним мілко плавати все одно не вийде. А якщо він вам все-таки потрібен – не здавайтеся. Він упертий, а ви ще упертіші!

Що стосується близькості, то Козоріг спочатку може здатися вам занудою. Матом він майже не розмовляє, перемогами на сексуальному фронті не хвалиться. Але якщо він вам чомусь довірився, то ви виявите, що ваша близькість стала схожа на киплячу лаву — страшно, захопливо і красиво одночасно.

Якщо Козоріг дозволяє собі все, що він собі до цього забороняв, то ви побачите стихію, яка нагадує божевільну грозу – некеровану і яка б’є блискавками точно в ваші ерогенні зони. Правда, для цього потрібно зовсім нічого — збігтися з ним у його фантазіях і викликати в ньому повну довіру. Як це зробити? Рецептів немає.

Як любити Близнюків

Вони славляться легковажністю з однієї простої причини — через зайву романтичність. Вони такі ідеалісти, що якщо почути внутрішній монолог Близнюків, то ви здивуєтеся, наскільки він схожий на монолог маленької дівчинки або хлопчика в період захоплення принцесами, принцами і драконами. Близнюки завжди дивляться на світ з очікуванням і цікавістю, і завжди сумніваються, чи немає за кутом чогось більш підходящого.

Щоб захопити Близнюка надовго, треба кинути його раптово і з особливою підступністю. Тільки в цьому випадку вони надовго відмовляться від прораховування більш романтичних варіантів, і направлять на вас очі, повні сліз і німого питання. Поясніть їм, що вони — любов всього вашого життя, що схожих на них дівчинку або хлопчика ви бачили в улюбленій книжці вашого дитинства про принцес і драконів, і не можете допустити, щоб дитяча мрія піддавалася небезпеці, пов’язаній з їхньою легковажністю. Ви пішли, щоб врятувати свою любов до них. Це їх вразить, і Близнюки у вас в кишені.

Що стосується близькості, то для Близнюків вона не існує без ніжних і красивих слів. Тому, якщо ви великий мовчальник, вивчіть хоча б цитати з Шекспіра і шепчіть їх на вушко під час прелюдії. Близнюки оцінять, відкриються і довіряться, і потім будуть хвалитися подругам і друзям, що у вас все як у казці. У цьому Близнюки не надто гарячі, але це пройде з часом – коли вони переконаються, що і після процесу все схоже на відносини чарівних героїв. Тоді ніжність Близнюків вас вразить до глибини душі.

Як любити Водолія

Водолій сам собі ворог. Він не вірить у те, що його можна любити просто так, за те, що він є. Він вважає, що потрібні особливі заслуги. Заслуги він намагається виміряти в цифрах і фактах біографії, і свій власний список для нього завжди непереконливий. Тому зізнанням в коханні він не вірить і гірко мучиться, підозрюючи партнера в невідомій користі. Якщо ви хочете його переконати, влаштуйте йому сцену. Присоромте його.

Скажіть, що він вас мучить своєю недовірою, тим більше, що Водолії це вміють. Вони змикаються в найбільш несподіваний момент, зводячи нанівець всі ваші зусилля, і за впертою складкою між бровами можна визначити, що Водолій знову налаштований дуже скептично. Його не переконують ні слова, ні справи. Його можуть переконати тільки ваші муки. Пустіть слух, що ви зап’єте, якщо Водолій вас відкине. А самі затаїться і чекайте. Він приплететься понурий і винуватий, у вашу любов до кінця все одно не повірить, але змириться з тим, що ви з якихось невідомих причин чомусь хочете з ним бути.

Водолійки часто чують від своїх мам: «Яка ж ти дурна, він же так тебе любить!» і відповідають – «Ой, мам, я тебе благаю, яка любов!». Так Водолії мучаться самі і мучать люблячих людей. Тому якщо зв’язалися – виявляйте твердість характеру і будьте готові до боротьби Водолія з вами і з самим собою.

Що стосується близькості, то Водолії соромляться своїх пристрастей. І після бурхливої ночі можуть стати замкнутими, щоб компенсувати в організмі баланс ніжності і скепсису. Якщо ви Водолію підіграєте, він ще більше засмутиться і вирішить, що вночі йому все показалося. Тому обійміть похмурого ранкового Водолія і підтвердьте, – все, що говорилося і робилося вночі – правда і йому не привиділося. Дня на три ви отримаєте співучого, веселого Водолія. Далі буде легше. Він звикне до хорошого і відтане.

Як любити Овна

Як і Тельця, Овна часто краще прибити, але якщо ви вже його полюбили, будьте готові до того, що ви завжди «гірші за нього». У нього настільки сильне бажання панувати і контролювати, що він просто не дасть вам нічого толком зробити самому, – і, зітхнувши «все за вас доводиться переробляти», перенесе вас взагалі від усіх справ. Змиріться. Почекайте момент, коли Овен дасть маху. Запропонуйте своє розв’язання проблеми.

Почекайте, коли Овен дасть маху в третій і в тридцятий раз. Не заважайте йому. Після цього він почне вам трохи більше довіряти, і ваше почуття провини і досади зменшиться. Якщо ви готові завжди бути на других ролях, ваше місце поруч з Овном. Якщо ні, то будьте готові до того, що Овен вас буде жорстко переслідувати, щоб зрозуміти, чому ви не ведетесь на його чари. Ваш авторитет в його очах впаде, як тільки ви поведетесь. Тому, навіть якщо ви пристрасно закохані, не подавайте вигляду. Років на десять вас вистачить.

Що стосується близькості, то Овен завжди знає, що хоче і отримує це. Його пристрасть майже безпредметна і не пов’язана з партнером, фантазії мають для нього менше значення, ніж сам процес. У нього все відмінно з фізіологією, тому партнери можуть бути самі різні і це не пов’язано з любов’ю і закоханістю. Пристрасть Овна завжди небезпечна і руйнівна для партнера, оскільки Овни вимогливі і не схильні до компромісів.

З них виходять непогані садисти, і якщо ви мазохіст – вперед. Хлист завжди буде в його руці. Він із задоволенням візьме на себе відповідальність за ваше життя, якщо ви беззаперечно підкорятиметеся. Єдиний момент, коли Овен схильний проявляти ніжність — коли він хворіє. Тоді, можливо, вам вдасться приголубити його і він затихне на ваших грудях майже як ніжне кошеня. Хвилин на п’ять.

Як любити Діву

Придбайте собі срібний столовий набір і вишийте на скатертинах монограму. Боріться з крихтами і пилом кожні 15 хвилин. Строго дивіться на тих, хто тримає вилку неправильно, і п’є, не витираючи губи серветкою. Засуджуйте це. Ваші підлоги повинні сяяти чистотою. Ваш одяг повинен бути нагладженим. І ви все одно не переплюнете Діву. Єдиний спосіб завоювати її серце – це нескінченно до неї чіплятися. Діва — єдиний зі знаків, хто побачить в цьому прагнення домогтися від неї бездоганності. Діви люблять бути бездоганними і будуть вам безмежно вдячні за те, що ви небайдужі до її недосконалості.

Хваліть її скупо, і скептично хмикайте у відповідь на її розповіді про досягнення. «Ти можеш краще!» – це має бути вашим рефреном. Тоді Діва стане ваша — адже всі інші не тягнуть її сувору шкалу цінностей. Вимогливість і ще раз вимогливість — ось що є для Діви символом ваших серйозних намірів. І тільки в одному ви можете бути нехлюєм – виберіть собі щось невинне, типу невміння відразу знайти потрібний канал на телевізорі або деяку безглуздість у відносинах з Гуглом. Нехай Діва відчує свою перевагу — вона відразу стане лагідною і погладить вас по голові.

Що стосується близькості, то Діва в глибині душі пуританка. Всі ваші брудні фантазії впроваджуйте в життя дуже обережно. Ні в якому разі не під гаслом «Я цього так хочу!». А тільки під гаслом «Ми повинні з цим впоратися!» і «Ти можеш краще!». Це стимулює ерогенні зони Діви краще будь-які прелюдії. Якщо ви правильно її простимулюєте, вона стане чемпіонкою будь-яких еротичних фантазій. Постарайтеся тільки в цей час не дивитися їй в обличчя – там замість натхнення або насолоди легко можна побачити спортивну зосередженість. Але і це можна пробачити – адже вона робить це для вас.

Як любити Риб

Ніколи не розмовляйте матом при Рибі у період дошлюбного знайомства. Не згадуйте навіть слово «дупа». Проявіть скепсис стосовно окультизму і містики, але потім, відвівши Риб в бік, скажіть наступну фразу: «Ви здалися мені тут єдиною людиною, яка заслуговує довіри. Річ у тому, що я бачу ауру і це мене лякає». На найближчі пів року Риби – ваші. З найзапекліших агностиків вони з плином життя стають майже екстрасенсами і вірять у вищий розум. А хто в нього не вірить? Але Риби шукають підтвердження існування тонких світів з усією своєю пунктуальністю. І, попри аналітичний розум, трохи по-дитячому сподіваються на те, що вони є, інші світи — чарівні, магічні, і ми всього лиш забули ті двері, через які раніше в них потрапляли. Підтримайте Риб в цьому захопленні.

У вашому житті повинна бути філософія, але не повинно бути екстремальних видів спорту. Повинні бути традиційні цінності і трохи потойбічного досвіду. Така суміш тверезої практичності й одночасно схильності до містики змусить Риб вам довіряти беззастережно. Вони відчувають, що все не так просто в цьому світі, всією шкірою відчувають ще якісь течії реальності, приховані від нас, соромляться про це говорити і тому з вдячністю приймуть вас у своє життя як однодумця. Якщо при цьому ви маєте чудовий вигляд і вміє рахувати гроші, то ваш союз прямим ходом понесеться в серйозні води взаємного роману.

Що стосується близькості, то хваліть їх нескінченно. Знаходьте незаяложені слова. Якщо ви з ними втрачаєте голову – скажіть їм про це. Тоді вони будуть вас хотіти по кілька разів у день багато років поспіль. В ліжку не повинно бути ніякого сміху та гумору. Риби – найсерйозніший у цьому плані знак Зодіаку і найніжніший. Процес близькості для них – це продовження або переддень любові, а сама фізіологія бачиться їм крізь серпанок вашої незвичайності й обраності. Риби не розкуті по суті своїй, хоча й іноді віддають данину лише ночі без відносин, щоб набратися досвіду. Не здумайте на це погоджуватися – ви тільки переконайте їх у тому, що вони вам не потрібні.

Оригінал