Гороскоп на 30 серпня 2023 року

Овен ♈

Ви зараз будете в оточенні пихатих хлопців. Цим особистостям справді подобається жити не за коштами – остерігайтеся їх. Якщо будете проводити надто багато часу з такими людьми (особливо спілкуватися), то у Вас з’явиться відчуття, що Ви щось втрачаєте, якщо не будете постійно витрачати. Уся ця розкіш спокуслива, але це не те, що Ви зараз без проблем можете собі дозволити. Зупиніться і постарайтеся дивитися на речі реально. Пам’ятайте, що борги – це не тільки не ознака успіху, а ще й зовсім не привабливо.

Телець ♉

Навіть космонавти прилетіли назад на землю, щоб жити нормальним життям – то чому Ви все ще витаєте в хмарах? Мати піднесені амбіції – це добре, і мріяти час від часу – це чудово, але настав час повернутися в реальність. Зараз, лише залишаючись приземленим, Ви зможете налагодити стосунки з людьми. І це те, що знадобиться для того, щоб побудувати нові взаємини, які Ви так сильно хочете.

Близнюки ♊

Іноді складно чути правду. Втім іноді (наприклад сьогодні), ще складніше сказати цю правду комусь іншому! Але щирість неймовірно важлива, особливо в цих стосунках. Тож візьміть себе в руки і зробіть те, що повинні. Навіть якщо має трапитися важка розмова або бесіда тет-а-тет. Ви не можете повідомити погані новини за допомогою повідомлення – Ви лише насипите сіль на рану, яку можуть спричинити Ваші слова.

Рак ♋

Останнім часом хтось із Ваших друзів або колег поводився вельми нехарактерно, кидаючись із крайності в крайність. Непередбачувана поведінка цієї людини викличе хвилювання у Вашому спокійному житті, і можете бути впевнені в тому, що ці хвилювання сьогодні лише посилюватимуться. У Ваших же інтересах сказати їй, що незважаючи на те, що Ви розумієте всю складність її становища, не варто думати, що Ви теж будете страждати. Дайте їй знати, що Ви підете назустріч, але все має змінитися найближчим часом.

Лев ♌

Незалежно від того, куди ви сьогодні підете або з ким спілкуватиметеся, ви напевно справите гарне враження на потрібних людей. Зараз чудовий час, щоб спрямувати своє громадське життя в більш екзотичну і надихаючу сферу діяльності – Ви готові познайомитися з новими приголомшливими людьми? Звичайно, Ви можете бути повністю задоволені Вашим теперішнім колом спілкування, але незнайомець може навчити Вас нових цікавих навичок. Ви обов’язково повинні дозволити йому поділитися своїми знаннями.

Діва ♍

Зараз найкраще для Вашого самолюбства – це чесна, стара добра праця. Засучіть рукава і почніть робити те, що дасть вам змогу побачити справжній прогрес до кінця дня. Поставте перед собою конкретну мету і киньте собі виклик домогтися цього до кінця дня. Незалежно від того, попрямуєте Ви на кухню спекти шоколадного печива або захочете спорудити нову книжкову полицю, завершення цього проєкту підніме Вашу самооцінку до небес. Ви відчуєте себе рок-зіркою!

Терези ♎

Коли інші люди будуть не впевнені в тому, як впоратися зі складним завданням, Ви напевно знатимете що робити. Єдиною справжньою складністю для Вас буде змусити оточуючих слухати те, що Ви їм повинні сказати. Настав час перестати розмовляти на спокійних тонах і почати гавкати як великий собака. Остерігайтеся тих, хто намагатиметься Вас заспокоїти – такі люди просто бояться, що Ви їх викриєте. Не дозволяйте їхнім комплексам зупиняти Вас від демонстрації своїх сил і здібностей.

Скорпіон ♏

Якщо у вас у планах є якийсь багатообіцяючий проєкт, то сьогодні той самий день, щоб почати над ним працювати. Зараз, навіть найскладніші завдання для Вас будуть простішими за просте. Ранній успіх надихне Вас продовжувати працювати навіть у найважчі часи, які на Вас чекають. Крім наполегливої праці і тих жертв, які Вам доведеться принести заради цього проєкту, Вам потрібно бути впевненим у тому, що Ви робите. Це буде корисно для Вас і Ваших коханих.

Стрілець ♐

Несподіване запрошення може бути надто привабливим, щоб відмовитися, тож нехай потенційна вартість цього заходу не заважає Вам погодитися. Лише тому що Ви зараз економите, ще не означає, що Ви не можете собі дозволити трохи витратитися – особливо в такій ситуації. Погоджуйтеся і присвятіть себе повністю цій події. Не намагайтеся проскочити задешево, Ви лише викличете роздратування оточуючих і позбавите себе всієї радості. Дотримуйтеся приказки: взявся за гуж, не кажи, що не дуж.

Козоріг ♑

Деякі дні пролітають наче за п’ять хвилин, тоді як інші тягнуться, ніби випробовуючи Вашу витримку й терпіння. До якої ж категорії віднесеться сьогоднішній день? Цей день без сумнівів може виявитися випробуванням на міцність. На щастя, у Вас буде багато справ. Ви не будете постійно дивитися на годинник із думкою: коли ж Ви зможете піти. Вважайте, що Ви щасливчик, раз Ви будете активні і чимось зайняті – так пощастило не всім.

Водолій ♒

Ви намагаєтеся прийняти рішення? Якщо Ви довго не можете визначитися або оточуючі тиснуть на Вас, щоб Ви вже поквапилися, тоді сьогодні Вам потрібно зробити все необхідне, щоб розібратися з цим питанням. По-перше, перестаньте дивитися на картину в цілому – зосередьтеся на чомусь одному! Ви не можете проаналізувати всі варіанти відразу. Виберіть кілька можливостей і обміркуйте їх гарненько. Перестаньте думати, що ідеальний вихід є, тому що його немає. Досить буде близького до ідеалу.

Риби ♓

Сьогодні у всіх і кожного буде для Вас порада. Співробітники, які вже бували в подібних ситуаціях, друзі з вищих кіл, члени сім’ї, які за Вас хвилюються, навіть незнайомці, які просто люблять втручатися в чужі справи, – всі ці люди думають, що знають, що Вам потрібно робити зі своїм життям. Єдина проблема в тому, що Ви не просили їхньої поради! Постарайтеся сприйняти їхню настирливість як знак, що Ви важливі для інших людей. Вони хочуть, щоб Ви були щасливі, що більше лестить, ніж дратує.