Як поводиться чоловік Рак в любові, шлюбі і відносинах? Сумісність з іншими знаками зодіаку

Раки дуже емоційні і вразливі. Життя такої людини може бути насиченим і багатим або ж навпаки – нещасним. Чоловік-Рак в любові може проявити себе з найкращої сторони, але тільки в тому випадку, якщо жінка йому буде підходити по всіх параметрах. Дізнайтеся більше про характер Рака і сумісності з іншими знаками.

Любов в житті чоловіка Рака

Чоловіки, народжені під знаком Рака, іноді відкидають фізіологію кохання. В юному віці – це справжні романтики, які мріють про ідеальні стосунки. Проте з віком ця сама ідеалізація тане і на зміну приходить практичність.

Астрологи виділяють наступні риси характеру:

  • М’якість, наївність і часте «витання в хмарах».
  • Емоції часто беруть верх над розумом.
  • Іноді вони бувають тихими, але це лише прикриття.
  • При взаємних почуттях Раки стають уважними і ніжними.

Виявляти свої слабкості Раки-чоловіки можуть тільки перед своєю коханою жінкою. У повсякденному житті такі люди стають безжальними і захищатимуть все, що їм важливо і дорого.

Рак секс і любов часто розділяє на дві складові відносин. Тому, якщо його основна пасія не розуміє, то Раки можуть легко піти «наліво». Навіть від швидкоплинних зв’язків цей знак зодіаку очікує дуже багато. Якщо ж жінка по-справжньому розуміє і любить чоловіка Рака, то він з головою поринає в ці відносини. Він буде безмежно вдячний.

Чоловік рак: його характеристика в любові чітка, як і його позиція. Раки люблять зрілих жінок. Якщо його ровесниці не встигли ще набратися розуму і досвіду, то Раки-чоловіки починають шукати тих дам, які старші за них за віком. Вони від них бачать більше самовіддачі.

Чоловік Рак сумісність в коханні з іншими знаками

Такі чоловіки завжди виглядають самовпевненими і сильними. Цим вони і привертають жінок. Хто ж зможе утримати їх увагу?

  • Риби, Раки, Скорпіони – жінки цих знаків зможуть підтримувати чуттєві і довірчі відносини з чоловіками Раками. Вони з легкістю розуміють натуру коханого.
  • Жінки Овни – привнесуть свіжий ковток в життя чоловіків-Раків. Ось тільки відносини будуть не довгими, оскільки Ракам набридне постійний хаос.
  • Жінка Козоріг і чоловік Рак завжди знайдуть компроміси у відносинах. Тому такий союз буде довговічним.
  • Терези занадто загадкова і невловима натура для Раків. Цей роман буде чудовим, але не довгим.
  • З жінками-Тельцями Раки можуть відчувати надійність у всіх сферах життя. Вони зможуть створити міцний союз.

У будь-якому союзі варто пам’ятати про те, що взаєморозуміння є головним фактором! Якщо працювати над відносинами, то можна піти наперекір зіркам і створити найпрекрасніший союз!

Оригінал