Гороскоп на 8 жовтня

Овен ♈

Може виявитися так, що через вплив світил у Вас виникнуть розбіжності і навіть боротьба за владу з тими, хто має цю владу. Однак такий стан справ триватиме недовго. Втім, це не означає, що Ви повинні втрачати свою амбітність, адже саме вона допоможе Вам досягти успіху там, де інші спасували. Щоправда, не намагайтеся задля досягнення своїх цілей іти чужими головами. Це ні до чого хорошого не приведе.

Телець ♉

Різного роду енергії підштовхуватимуть Вас до дуже розслабленого ставлення до серйозних речей на кшталт навчання, але водночас пробудять у Вашій душі якийсь прихований авантюризм. При цьому Ви можете відзначити якесь прагнення уникати тем, які Вам неприємні або просто незручні. У цій ситуації це нормально. Таким чином, Ви просто звільняєте ресурс для руху вперед. І зараз Ви можете зробити величезний крок назустріч чомусь новому та цікавому, хоча для цього Вам і доведеться вийти на якийсь час із зони комфорту.

Близнюки ♊

Останнім часом у Вас не було особливого бажання копатися в собі та займатися ретельним самоаналізом. На те були свої причини, але тепер їх немає, а це означає, що настав час отримати цінні уроки та знання з купи всякого різного, що накопичилося у Вашій душі та розумі. Іншими словами, настав час будувати нове життя, в якому Ви будете сильнішими і впевненішими, про яку б сферу Вашого життя не йшлося. Ви зможете перемогти всіх своїх внутрішніх демонів.

Рак ♋

Ймовірно, останнім часом Ви відчували менше напруженості у стосунках. Мало того, якісь зв’язки навіть були відновлені, а нові – збудовані. Ймовірно, йдеться не тільки про те, що ви завели нових друзів, а й зробили вашими добрими товаришами ваших старих ворогів. Якщо сказати простіше, ваше ставлення до відносин змінилося, і це просто чудово.

Лев ♌

В останні дні боротьба за владу трохи вщухла, а це означає, що проблем із роботодавцями, начальниками та колегами стало набагато менше. Можливо, Ви навіть відчули якийсь приплив енергії і всередині Вас знову прокинувся інтерес до того, що Ви робите щодня, чи то особисте життя, чи то робота. Не пропустіть момент і скористайтеся шансом зберегти цей імпульс. Він допоможе Вам у майбутньому та дозволить реалізувати кілька прекрасних ідей.

Діва ♍

Ви запросили б Ганнібала Лектера на вечірку? Напевно, ні, бо не хотіли б, щоб його лякаюча присутність впливала на веселощі та безтурботність. Приблизно такий же вплив мав на Ваше життя Плутон, але зараз він відступив, а це означає, що проблем у Вашому житті зменшиться, особливо якщо йдеться про якісь труднощі в сім’ї або на професійній ниві. І в міру того, як Плутон буде йти все далі, Ваше бачення деяких речей тільки покращуватиметься.

Терези ♎

Градус напруги у Вашому домі та у Вашій родині суттєво знизиться. Можливо, Вам довелося зіткнутися з потрясіннями чи нелегкими перетвореннями, але зараз цей період скінчився. Вся справа була у впливі Плутона, який не можна назвати дуже позитивним. Але зараз, оскільки ця планета йде все далі, Ваші емоційні зв’язки будуть серйозно трансформуватися, а це означає, що поступово все приходитиме в норму. Втім, розслаблятися не варто, адже Вам ще доведеться попрацювати над тим, щоб повернути все в колишнє русло і навіть покращити.

Скорпіон ♏

Вашу боротьбу із собою, спонтанний поганий настрій чи бажання домінувати в, здавалося б, абсолютно дрібних ситуаціях можна легко пояснити впливом Плутона. Однак зараз Ви йдете з-під впливу цієї планети, а значить, настав час рухатися далі, але в більш звичному для себе стабільному руслі. Хоча й не можна зі стовідсотковою впевненістю сказати, що вплив Плутона був настільки негативним. Напевно, Ви витягли з останніх подій чимало досвіду, зокрема щодо того, як бути хорошим слухачем і стороннім спостерігачем. Ці знання, напевно, Вам знадобляться.

Стрілець ♐

Ви напевно помітили, що останнім часом Ваші фінансові справи стали куди більш керованими і в них поменшало різного роду форс-мажорів. Вся справа у впливі світил, які вносили певний дисбаланс у цю сферу Вашого життя. Однак це не означає, що можна розслабитись і про все забути. Краще надішліть набутий досвід на примноження Вашого стану та вихід на зовсім новий для Вас фінансовий рівень.

Козоріг ♑

Плутон руйнує та відновлює. І останнім часом Ви мали на собі можливість відчути це твердження. Наявність планети трансформації у Вашому знаку – це, знаєте, не пікнік, але дні Плутона спливають. А це означає, що вже зараз Ви почуватиметеся набагато краще. Темна сторона Вашої натури згасатиме, а замість неї прийде та людина, якою Ви були раніше. Отже, час рухатися вперед прийшов, і у Вас на це вистачить сил.

Водолій ♒

Ви змушені були боротися із впливом планет, які змушували Вас проходити неймовірні метаморфози. Зокрема, Плутон впливав на Вашу підсвідомість, мотиви, бажання та романтичну сферу Вашого життя, змушуючи робити помилки та надто довго пам’ятати минулі драми, розчарування та образи. Але вплив цієї планети згасає, а це означає, що настав час сміливо рухатися вперед, але вже з досвідом, набутим у важких умовах минулих днів.

Риби ♓

Якщо останнім часом у Ваших стосунках з друзями та близькими було все менше напруженості, це означає, що вплив Плутона сходить нанівець. У цьому є плюс і мінус, оскільки вже зараз у Ваше життя повертається емоційна стабільність, але й зникає дика руйнівна енергія, яка могла б допомогти Вам у деяких ситуаціях. Втім, без неї Ви якось упораєтесь. І точно знатимете, що все під контролем.