За що ми найбільше любимо кожен знак Зодіаку

Не знаю, як ви, а я дуже люблю гороскопи, адже вони з дивовижною точністю описують наш характер, звички, сильні та слабкі сторони. А іноді вони можуть розповісти таке, про що ви навіть самі не підозрювали! Сьогодні у нас незвичайний гороскоп. Це справжня ода любові та подяки різних знаків Зодіаку! Всі ми унікальні, і кожен гарний по-своєму.

Погляньте на кохану людину, друга або колегу — чому він вам подобається? Ви коли-небудь замислювалися над тим, чому з Рибами у вас були ідеальні побачення, а з розлюченим Скорпіоном так і не зрослося?

Овнів люблять за їхню пристрасть

Відтоді, як ви зустрінете Овна, ваше життя вже ніколи не буде колишнім. Незалежні та імпульсивні Овни, як правило, вимагають, щоб життя було у постійному русі. Тільки разом з рухом до них приходить спокій.

Тому перед тим, як починати жити з Овном, переконайтеся, що ви готові витримувати його ритм. Інакше все закінчиться сумно. Пристрасть і імпульсивність Овнів, однак, п’янить багатьох людей. Тому що Барани з кого завгодно зроблять рабів нових бажань і творців нових ідей. За це в них і закохуються. В основному, це люди, яким раніше в житті не вистачало драйву.

Тельців люблять за їхній успіх

Чи є що-небудь сексуальніше, ніж чоловіки та жінки, які знають, чого хочуть і як цього домогтися? Ми любимо Тельців за їхню наполегливість і за те, що вони готові бути лідерами у будь-якій галузі та будь-якій сфері життя. При всіх своїх подвигах вони скромні та навіть іноді сентиментальні.

Бути поруч з Тельцем — значить, бути впевненим в тому, що ви в надійних руках. Ці люди вміють балувати не тільки себе, але і своїх близьких, вміють оточувати себе красивими речами та наповнювати життя гарними подіями. Про таких кажуть: вміє і заробити, і витратити. Ми любимо Тельців за їхню ґрунтовність і акуратність.

Близнюків люблять за їхню мудрість

Якщо вам потрібна людина, яка не лізе за словом в кишеню, подивіться в сторону Близнюків. Ви будете любити завжди: і коли вони будуть задумливо витати в хмарах, і коли їх неможливо буде змусити замовкнути. Близнюки — чудові оповідачі. При цьому їх важко назвати пліткарями. Просто вони дійсно вміють розповідати класні, оптимістичні історії.

Вітряна природа Близнюків робить їх невловимими та бажаними коханцями. Вони завжди діють без попередження та вміють цінувати скороминущість життя. Все їхнє життя — одна прекрасна та обов’язково весела історія.

Раків люблять за їхню непередбачуваність

Раків найкраще описати словами: «Передбачувана непередбачуваність». Ви ніколи не знаєте напевно, чого від них чекати, і що від них можна отримати. Люди, народжені під цим знаком, відрізняються незалежним мисленням, чіпкістю, трохи жорстким характером і яскраво вираженою індивідуальністю. Інших людей в них приваблює саме ця їхня невловима «дикість».

За своєю природою Раки вільні духом і розумом, але при цьому страждають і від деякої нерішучості. Їм важко відпускати людей, яких вони люблять або любили. Разом з тим вони настільки непередбачувані, що все може закінчитися в будь-який момент. Що тут ще сказати? Їхній лідер — Том Круз. Це багато що пояснює, вірно?

Левів люблять за їхню чарівність

Лев — це той хлопець, який першим підійде до вас в барі та без всякого сорому запропонує випити. Якщо ви ніколи не зустрічалися з людьми цього знака Зодіаку, майте на увазі: вони зачаровують не тільки вас, але і взагалі всіх людей навколо. Тому ревнощів у вашому житті буде не уникнути.

Люди-Леви випромінюють енергію і тепло. Вони — природні магніти. Тому їм так легко заводити знайомства з іншими. Додайте сюди іншу якість людей цього знаку — їх роздуте его. Воно постійно вимагає від них нових і нових «подвигів». Леви залежні від уваги навколишніх, тому часом готові піти на що завгодно, лише б її домогтися. І все-таки вони чарівні. Любіть свого Лева, не забуває про його примхи та потреби, і він відповість вам вогнем пристрасті, кохання і краси.

Дів люблять за їхній інтелект

Якщо з вашою головою не все в порядку, придивіться до Дів. Зазвичай вони відмінні психологи та самі мудрі друзі з усіх, кого тільки можна знайти. Немає нічого сексуальнішого ніж людина, яка знає, як вам мізки вправити, вірно?

Неважливо, в ліжку або на вулиці, Діви здатні розв’язувати будь-яку проблему і будь-яку задачу, що вимагає інтелектуальних зусиль. Ви будете вражені тими величезними запасами знань і мудрості, якими вони володіють. І тим бездонним інструментарієм логіки та уяви, який ховається у них всередині.

До вирішення всіх своїх і ваших проблеми Діви підходять з розумом. І вони завжди готові засукати рукави та працювати, не скаржачись. Люди, народжені під знаком Діви, зазвичай наполегливі, вперті та не бояться зовнішніх викликів. При цьому вони вірні та лояльні. І вміють боротися за тих, кого люблять.

Терезів люблять за їхню чутливість

Якщо ви хочете знайти людину, яка буде розуміти вас до глибини душі, шукайте того, хто народився під знаком Терезів. Терези дуже чутливі. При цьому вони не шкодують часу, який потрібно витратити на те, щоб вивчити вас з усіх боків. Іноді це неприємно: інші поруч з ними відчувають себе «пограбованими»: ніяких таємниць з Терезами бути не може.

У тому, що стосується отримання нових відомостей, Терези дуже наполегливі. А ще вони уважні. Тому ви навряд чи зможете приховати від них свою зраду. Або щось ще.

З іншого боку, пізнати вас Терези хочуть тільки для того, щоб мати можливість при нагоді надати вам підтримку. Вони завжди готові прийти на допомогу та обговорити з вами будь-які філософські та емоційні проблеми.

Скорпіонів люблять за їхню загадковість

Людей, народжених під знаком Скорпіонів, люблять саме за їхню «темну» сторону. Вони можуть спалити вас вогнем своєї чарівності швидше, ніж ви усвідомите, що сталося. З іншого боку, вони ідеально підходять для людей, які шукають непрості стосунки, повні драми, злетів і падінь.

Життя «на краю», схоже на похід по лезу бритви, приваблює багатьох. Просто не всі готові в цьому зізнатися. Якщо ви готові, значить, Скорпіон — ідеальний партнер для вас. А ще люди, народжені під цим знаком, відрізняються своєю силою, загадковістю, умінням робити сюрпризи та створювати справжнє торнадо з найрізноманітніших емоцій.

З часом до цього звикаєш, але після Скорпіона будь-який інший коханець або партнер буде здаватися безнадійним занудою.

Стрільців люблять за їхню доброту

Якщо вам подобаються люди з добрим і м’яким характером, зверніть увагу на Стрільців. Люди цього знака завжди відкриті та відносяться до інших з добротою і любов’ю. Вони дуже люблять, коли їм довіряють. Темна сторона Стрільців — тільки в тому, що вони постійно щось собі доводять. Ці люди не можуть жити без виклику. Тому життя з ними не буде тихим, ні спокійним, ні безтурботним.

Іноді заради того, щоб бути поруч з ними, доводиться спалювати мости. Але довіртеся: якщо Стрілець каже, що це дурниця, то це насправді дурниця.

Козерогів люблять за їхню тишу

Козероги — ідеальні супутники в житті: вони не влаштовують істерик, ніколи не панікують і не впадають у відчай. За своєю природою вони стійки, які якщо і готові щось жорстко відстоювати, то тільки те, що дійсно має значення.

Вони не сваряться, але при цьому нічого не приховують і ніколи не наступають на горло власній пісні. Просто вони вважають за краще не відкриватися всім підряд. І хіба є щось сексуальніше, ніж спокійна впевненість у собі Козерогів?

При цьому варто пам’ятати, що в ліжку Козероги — пристрасні коханці, здатні доставити вам справжню насолоду. Не варто думати, ніби ці тихоні залишаються такими ж тихонями, коли вимикається світло. У світі Козорогів немає місця ненависті та злості. Але будьте обережні: якщо зачепити цю людину всерйоз і по-справжньому, він відповість вам самим несподіваним і жорстким чином.

Водоліїв люблять за їхню безпосередність

Люди, народжені під знаком Водолія, ніколи не намагаються бути кимось, ким вони не є. Вони не вміють лестити, ніколи не принижуються і не приховують свої почуття. Про таких кажуть: «Він без умислу». І так і є!

Щирість Водоліїв — їхня головна риса. Вони бувають різними: веселими, сумними, безвідповідальними або, навпаки, надмірно педантичними. Але вони ніколи не будуть «підлизуватися» до начальства або до «старших». За це ми їх і любимо. Якщо Водолій допомагає вам, значить, він вас дійсно цінує, обожнює і поважає.

Риб люблять за їхню гнучкість

Риби — люди гнучкі. Вони ніколи не відмовляться від гарної вечірки або захопливої поїздки тільки тому, що «не планували» їх. Риби легкі на підйом і, попри свою глибоку емоційність, трохи наївні. За це ми їх і любимо!

Але не плутайте наївність з невинністю! Риби — люди мудрі не по роках. Їхні інтереси ніколи не можна ігнорувати — інакше вони кинуться в атаку в той момент, коли ви найменше цього очікуєте. Жити з Рибами — одне задоволення: вони вміють захищати інтереси сім’ї, але при цьому не перетворювати життя в рутину і безнадійний цикл «будинок — робота — будинок». Вони завжди готові зважитися на якесь безумство! Слідуйте за ними — і вам ніколи не доведеться ні нудьгувати, ні бідувати!

Оригінал