На що ображаються знаки Зодіаку

Якщо розглядати людей з погляду сприйнятливості, то їх можна розділити на 2 категорії: товстошкірі та легкоранимі. А до якої саме категорії належить той чи інший знак, ми зараз і розглянемо.

Овен

Овни за натурою імпульсивні, вони не сприймають критику на свою адресу і не терплять заперечень. Щоб Овен образився, достатньо лише критично поставитися до його способу життя, захоплень, роботи. Овни не надто чутливі, але якщо зачеплено їхнє самолюбство, вони стають агресивними і некерованими.

Телець

Тельці здебільшого миролюбні й лояльні до оточення. Вони вміють контролювати свій гарячий темперамент, роблячи при цьому вигляд, що все гаразд. Але якщо Тельця зачепили за живе: образили його близьку людину або незаслужено звинуватили, скандалу не минути.

Близнюки

Близнюки настільки непередбачувані й мінливі, що деколи доводиться довго сушити голову над тим, на що ж усе-таки вони образилися і чи образилися взагалі, чи в них просто немає настрою. Близнюки можуть образитися на те, що їх не так зрозуміли, не почули, не оцінили або просто не прислухалися до їхньої поради. Просити вибачення безглуздо. Близнюки самі вирішать, коли перестати на вас ображатися.

Рак

Образити Рака простіше простого. Представники знака зодіаку Рак одні з найбільш образливих товаришів зодіакального кола. Їх може засмутити ваш незвичайний, на їхню думку, погляд, невдало підібране слово або брак уваги. Тож якщо ви раптом помітите, що Рак сумує і не хоче спілкуватися, обійміть його, поцілуйте і від образи не залишиться і сліду.

Лев

Леви найчастіше ображаються на те, що їх недооцінили. Представники цього знака зодіаку самолюбні та величні. Їм, як повітря, необхідно відчувати підвищену увагу до власної персони. Якщо Лева недооцінили, не прислухалися до нього або, не дай боже, принизили, бути біді. Леви в гніві страшні й нещадні.

Діва

Діви зазвичай тверезо оцінюють будь-яку ситуацію і будь-яке висловлювання на свою адресу. Вони не стануть ображатися через дрібниці, але якщо кривдник зачепить їх за живе, вони цілком можуть вибудувати послідовний план помсти. Діви справедливі й чесні, тому ніколи не прощають несправедливості щодо себе.

Терези

Терези найчастіше миролюбні й добрі до оточуючих. Вони самі намагаються ніколи нікого не ображати і не люблять, коли ображають їх. Ображені Терези будуть довго копатися в собі і розмірковувати, чому образили саме їх і чи є в цьому їхня провина. Вся річ у тім, що Терези прихильники гармонії, тому вони важко переносять будь-який дисбаланс у стосунках.

Скорпіон

Бійтеся образити Скорпіона, бо цей малий найжорстокіший і найнещадніший месник. Скорпіони ображаються, як малі діти і прощають лише тоді, коли бачать, що кривдник щиро шкодує про скоєне. Чим можна образити Скорпіона? Та чим завгодно! Але краще цього не робити, бо свої збережені нервові клітини важливіші.

Стрілець

Стрільці зазвичай нешкідливі і не злопам’ятні. Вони радше самі можуть образити своїми недоречними жартами чи прямолінійними висловлюваннями. Крім того, Стрільці занадто швидко прощають, через що самі ж потім і страждають, оскільки кривдники нерідко користуються їхньою добродушністю.

Козоріг

Козороги, як правило, непохитні в будь-яких питаннях. Вони не люблять піддаватися слабкостям і розкисати, тому образи для них – заняття нецікаве. Козороги завжди шукають вигоду і намагаються працювати над собою. Тож будь-яке некоректне висловлювання на свою адресу вони беруть собі на замітку і продовжують рухатися далі. Самі ж Козороги нерідко ображають оточуючих своєю прямотою і надмірною вимогливістю.

Водолій

Водолії хороші дипломати. Вони будь-яку ситуацію можуть розвернути на свою користь, у такий спосіб зберегти добрі стосунки з кривдником і залишити свій настрій піднесеним. Водолії уважні й послідовні, вони завжди намагатимуться дійти з кривдником компромісу, щоб зберегти свої нерви і стосунки з ним.

Риби

Риби ображаються через дрібниці. Невірний погляд, уїдливе зауваження, брак уваги – все це може вивести представників цього знака зодіаку з рівноваги. Вони глибоко і важко переживають образи, але завжди прощають, якщо кривдник щиро шкодує про скоєне.

Оригінал