Гороскоп на 4 грудня

Овен ♈

Коли Ви самостверджуєтеся, оточуючі, як правило, розуміють це. Однак сьогодні у Вашому оточенні може з’явитися хтось, хто не шукатиме виправдання Вашій поведінці. Ймовірно, Ви все-таки приділяєте своїй персоні занадто багато уваги. Спробуйте цього разу змінити тактику – зверніть свій погляд на того, хто перебуває поруч. Ви обоє від цього тільки виграєте.

Телець ♉

Місяць увійде у Ваш знак і загострить почуття відповідальності. Ви маєте рацію, оточення справді пильно спостерігає зараз за Вашими вчинками й оцінює їх, але, схоже, настав час замислитися над своїми справжніми потребами і бажаннями, а не над тим, що можуть подумати інші. Звісно, це не означає, що тепер Ви маєте наплювати на всі свої обов’язки, але переконайтеся, що дотримуєтеся балансу між тим, що робите для інших, і тим, чого хочете самі.

Близнюки ♊

Мабуть, Ви не відчували тиску з боку однолітків ще з часів навчання в школі. Однак сьогодні Вам доведеться згадати, що це таке. Імовірно, Вам не захочеться брати участь у якійсь колективній діяльності, а хтось буде дуже на цьому наполягати. Дозвольте собі піти за своїми бажаннями. Поясніть цій людині все, як є.

Рак ♋

Ваше бажання бути визнаним цілком зрозуміле. Однак навіть те, що у Вас справді є певні досягнення, які заслуговують на похвалу, зовсім не означає, що хтось перейметься до Вас повагою і виявить свою прихильність. І тиск на цю людину ніяк не змінить ситуацію. Та Вам це й не потрібно. Просто продовжуйте робити свою справу, і рано чи пізно Ваші успіхи обов’язково помітять і гідно оцінять.

Лев ♌

Ваші інтелектуальні інтереси можуть узяти гору над творчими спонуканнями. Однак Ваші нові захоплення можуть бути абсолютно незрозумілими для оточуючих. Не забувайте, що ентузіазм заразливий. Коли всі побачать, наскільки Ви мотивовані, і як багато задоволення отримуєте від того, чим займаєтеся, вони обов’язково виявлять інтерес. Надихайте людей своїми діями, а не словами.

Діва ♍

Сьогодні може виникнути ситуація, пов’язана з Вашими фінансами, яка застане Вас зненацька. Не намагайтеся розібратися, хто винен, і не витрачайте час на роздуми про те, що ви не помітили можливу причину того, що сталося. Просто зробіть висновки і рухайтеся далі. А час і енергію витратьте на те, щоб стабілізувати своє фінансове становище. Сьогоднішня подія – це всього лише попередження і заклик до уважності.

Терези ♎

Ви могли б поважати чиюсь точку зору, якби ця людина не була такою ірраціональною в її захисті. У Вас може бути чітке уявлення про те, як має розвиватися розмова на цю тему. Проте ви маєте розуміти, що у вашого опонента теж є своя позиція, і, схоже, він не планує поступатися вам. Постарайтеся просто мовчати і слухати. Ймовірно, в якийсь момент ви зрозумієте, як досягти компромісу.

Скорпіон ♏

Останнім часом на Вас звалилася величезна кількість справ і зобов’язань, і Ви безумовно відчуваєте втому. Однак не дивіться на траву по той бік паркану і не думайте, що всім іншим легше. Якщо Ви відчуваєте, що занадто багато на себе звалили, або що хтось покладає на Вас занадто великі надії, саме час заявити про це вголос. Зазвичай, якщо в людини є можливість перекласти всю відповідальність на того, хто постійно покірно на це погоджується, вона нею із задоволенням користується. Мабуть, це саме той випадок. Настав час покінчити з цим.

Стрілець ♐

Імовірно, Вам на думку спала просто фантастична ідея, однак, перш ніж починати втілювати її в життя, переконайтеся, що оточенню зрозумілі всі її деталі, і від Вас не потрібно жодних додаткових пояснень. Це важливо, тому що вам доведеться заручитися їхньою підтримкою. Зараз не час для одиночних проєктів. Вам доведеться проявити весь свій ораторський талант, щоб заразити людей своїм ентузіазмом.

Козоріг ♑

Зазвичай Вам навіть подобається приймати виклики долі та справлятися з труднощами. Однак сьогодні Ви відчуватимете втому і безсилля. У зв’язку з цим перешкоди цього дня не викличуть у Вас особливого ентузіазму. Але нічого не поробиш. Доведеться відкласти вбік цікаві заняття і розібратися з тим, що потребуватиме вашої уваги. Зверніть увагу на те, яке враження Ви справляєте на оточуючих. Схоже, вони захоплюються Вашою стійкістю.

Водолій ♒

Відома приказка говорить: “Смійся, і весь світ буде сміятися разом із тобою”. На жаль, вона не завжди працює. Сьогодні Ваша внутрішня безтурботність буде дуже контрастувати із надмірною серйозністю і замкненістю оточуючих. Там, де ви бачитимете можливості, люди помічатимуть лише труднощі та перешкоди. Не втрачайте бадьорості духу і вірте у свої сили.

Риби ♓

Сьогодні ймовірні фінансові труднощі. Через них може виникнути необхідність попросити в когось грошей у борг. Ба більше, найімовірніше, вам доведеться довго переконувати цю людину в тому, що вам це справді необхідно. Що ж, якщо Ви й справді ніяк не можете обійтися без цієї суми, пускайте в хід увесь свій дар переконання. Однак для початку переконайтеся, що ця стаття витрат дійсно того варта.