Гороскоп на 7 травня

Овен ♈

Уявіть: Вам сказали, що щастя лежить за величезною прірвою. Ви вирушили в дорогу, озброєні цим знанням, і готувалися долати важку перешкоду… і тут виявилося, що прірву Ви подолали раніше! Приблизно так складуться Ваші обставини сьогодні.

Телець ♉

Людині властиво помилятися. Навіть найрозумніші люди на світі не володіють усіма відповідями на всі питання. Великі вчені роблять помилки. Тому, отримавши інформацію з дуже надійного джерела, все ж перевірте її – просто про всяк випадок!

Близнюки ♊

У псевдодокументалці “Це – Spinal Tap” рок-група розповідає про те, як барабанщик загинув під час “дивного нещасного випадку в саду”, а влада заявляє, що цю справу краще не розкривати. Подумайте: чи варто зараз копати, щоб докопатися до суті якоїсь незначні події? Чи не краще просто прийняти те, що трапилося як даність?

Рак ♋

“Не спробуєш – не впізнаєш”: не завжди ця істина підбадьорює. Нерішучій людині пропонують все ж зважитися, подолавши свій страх. Але зараз під впливом ініціативного і практичного Марса всі Ваші страхи пов’язані тільки з минулим. А в цьому є всі причини для сміливості!

Лев ♌

Одним людям досить дати точку опори, і вони перевернуть Землю. За іншими ж потрібно пильнувати, тому що якщо пустити процес на самоплив, чекай біди. Не бійтеся знову взяти у свої руки справу, в якій через інших все пішло шкереберть.

Діва ♍

Сюрпризи бувають різні. Одні змушують нас стрибати від радості. Інші… не будемо про них зараз. Але сьогодні Вас чекає несподівана подія змішаного сорту. Ваше завдання – зрозуміти, що цей стакан все-таки наполовину повний, а не наполовину порожній!

Терези ♎

Знати свій розклад в тій чи іншій ситуації завжди корисно і точно набагато краще, ніж губитися в здогадах. Зараз Ви нарешті отримаєте інформацію, потрібну для того, щоб все прояснилося. Полегшення може виявитися зовсім недовгим, але і за нього слід бути вдячними долі.

Скорпіон ♏

Куди не кинь, усюди клин? Значить, пора брати бика за роги! Якщо зосередитися тільки на негативі, ми ризикуємо зовсім опустити руки – а потім будемо озиратися на невирішену проблему і жаліти, що не зробили той самий сміливий крок. Будьте впевнені, що ініціатива – найкращий шлях.

Стрілець ♐

Здається, що план потрібно обміркувати ще раз – але так Ви тільки створюєте собі зайві зволікання на шляху до мети. Краще продовжувати нарощувати темп. Якщо Ваше бажання все переробити пов’язано зі страхом критики, то це така собі мотивація. Інші можуть говорити все, що завгодно; контроль все одно в Ваших руках. Якщо хочете продовжувати – продовжуйте.

Козоріг ♑

Іноді ми знаходимо розраду в обмеженнях. Початковий дискомфорт змінюється комфортом, а потім звичка формує зону комфорту, з якої ми можемо вийти, а можемо і не виходити. Втім, сьогодні вихід для Вас пройде легко. Просто Ви зрозумієте, що конкретна зона комфорту зжила себе!

Водолій ♒

Важливо не що Ви говорите, а як Ви це говорите. Так, звичайно, без суті форма не допоможе, а ще у Вас дуже чуйна аудиторія, яка безумовно повинна почути те, що у Вас на думці. Ретельно сформулюйте своє послання, і Вас зрозуміють правильно.

Риби ♓

Можна тисячу разів зробити щось правильно і не почути ні слова похвали – а потім один раз помилитися і отримати тонну критики. Можливо, якщо Ваші зусилля не отримують бажаного визнання, то це не так уже й погано. Нехай відсутність резонансу Вас не лякає. Повільно, але вірно Ваша репутація росте.