Гороскоп на 8 травня

Овен ♈

Розслабитися після навантаження – що може бути приємнішим! Саме це Вам варто зробити зараз. Здається божевіллям відпочивати, коли попереду ще стільки роботи. Але насправді Ваше прагнення зробити більше пов’язано з тривогами і страхами, які слід відпустити.

Телець ♉

Ми всі знаємо, що таке страждати мовчки – і часом це трапляється з усіма, умисно чи мимоволі. Але ж нас є кому підтримати! І тим більше якщо ми попросимо про допомогу. Відгукнеться безліч людей! Не соромтеся і не піддавайтеся помилковій гордості.

Близнюки ♊

Знайшовши вирішення проблеми, ми не переживаємо, якщо воно тимчасове. Досить і того, що в обраній сфері нарешті стало простіше. Однак важливо пам’ятати, що хороші ідеї приходять не одні – так що продовжуйте думати в тому ж ключі і не бійтеся змін!

Рак ♋

Муха нехай залишається мухою. Робити з неї слона – безумовно марна трата часу. І потім, що Ви самі будете робити з цим слоном? Навіщо Вам ще більша проблема? Одним словом, неприємні дрібниці повинні залишатися дрібницями. Не варто перебільшувати їхнє значення для Вашого життя.

Лев ♌

Вам зовсім не важко бути на крок попереду інших. Ви легко передбачите подальший розвиток подій ще в зародку. Використовуйте цю силу, щоб пригнічувати стрес і напруження ще на підльоті. Так Ви зробите легшим як мінімум своє життя – а ще допоможете іншим, якщо буде така можливість.

Діва ♍

Іноді все страшно відволікає – і страшно дратує! Ми намагаємося зосередитися на чомусь важливому – але в кімнаті наче завелась настирлива муха, відволікаюча своїм дзижчанням. Однак часом відволіктися буває корисно. У поганому може таїтися важливе. Саме тому так важливо зазирнути за ширму першого враження!

Терези ♎

Завжди добре, коли до замка є відповідний ключ. Але навіть правильний ключ не завжди відкриває замок без зусиль! Іноді доводиться натиснути, потягнути, потрясти. У Вас є все, що потрібно, щоб домогтися позитивних результатів в обраній сфері. Потрібно просто прикласти трохи більше старання!

Скорпіон ♏

Коли не залишається місця для здогадів, це відчутно обнадіює. Втім, нові факти залишають місце для нових сумнівів в майбутньому! І тому Ви правильно робите, сприймаючи майбутнє певних відносин або домовленості з обережністю. Час покаже.

Стрілець ♐

Ви правильно думаєте, що можна було б обійтися без деяких проблем, якби люди до Вас прислухалися. На жаль, дехто повинен неодмінно набити свої власні шишки – а чужий приклад їх не вражає. І на жаль, іноді нам доводиться чекати, поки інші пізнають щось на власному досвіді. Просто наберіться терпіння.

Козоріг ♑

Якась ідея Вас дуже надихає, і Ви цілком готові взятися за неї поодинці. Але куди більше користі вийде, якщо Ви знайдете однодумців, тим більше що в ідеї таїться потенціал, здатний надихнути і інших людей. Коли всі “горять”, не обходиться без розбіжностей – але нехай вони Вас не лякають. Розділену пристрасть дуже навіть можна приборкати.

Водолій ♒

Іноді досить лише поглянути на ситуацію, щоб вже прийняти рішення. Саме тому так важливо фокусуватися на позитиві! Коли ми вже переконали себе в тому, що все буде погано, передумати вкрай складно. Якийсь негатив у Вашому житті вимагає уваги – але він повністю урівноважений позитивом, який хоче того ж!

Риби ♓

Іноді ми просто неспроможні впоратися зі своїми почуттями. Але проблеми з ними виникають тільки тоді, коли ми переконуємо себе, що відчувати потрібно щось інше. Але ж це неприродно – а ще просто шкідливо! Намагаючись нав’язати собі іншу точку зору, Ви ігноруєте власні почуття – а варто було б прислухатися саме до них.