Зодіакальні пари в яких жінка головніша за чоловіка

На думку астрологів, вислів “чоловік – голова, а дружина – шия” актуальний не для всіх пар. Вони заявляють, що за знаками зодіаку можна визначити, в яких союзах жінка займатиме чільну позицію, а чоловік підкорятиметься.

Телець-жінка і Козоріг-чоловік

Тельці – натури прагматичні й відповідальні, вони звикли все тримати під контролем. Ці якості та звички тільки посилюються, коли дівчина-Телець виходить заміж. Вона бере на себе відповідальність у веденні господарства і розподілі бюджету, а Козоріг, який любить порядок у всьому, охоче погоджується з таким укладом стосунків. З дружинами інших знаків зодіаку чоловіки-Тельці почуваються не так спокійно.

Діва-жінка і Близнюки-чоловік

Діви реалістично дивляться на життя, вони економні й прагнуть підстрахувати себе накопиченнями. Жінки цього знака звикли піклуватися про здоров’я і добробут оточуючих, особливо, якщо це стосується стосунків із чоловіком. Чоловіків-Близнюків влаштовує можливість перекласти зайвий клопіт на дружину, тоді як у них залишиться більше часу на обов’язки “добувача в сім’ї”.

Лев-жінка і Терези-чоловік

Вогняні Леви завжди беруть ситуацію у свої руки, ухвалюють рішення швидко й чітко, що влаштовує повітряних, одухотворених Терезів. Чоловіки цього знака впевнені, що таку жінку, як Левиця, потрібно ще роздобути, вони вдячні кожній хвилині з нею і готові взяти на себе багато домашніх клопотів, залишаючи дружині час для ухвалення вольових рішень.

Козоріг-жінка і Риби-чоловік

Жінки-Козороги – утримують будинок в ідеальному стані, встигаючи водночас будувати кар’єру і займатися саморозвитком. У таких стосунках чоловік-Риба пишається діловитістю своєї дружини і без докорів сумління займає роль веденого в парі. Чоловіки-Риби стануть вірними слухачами і “надійним тилом” для дружини.

Оригінал