Найбільш люблячі знаки Зодіаку

Зодіакальний знак народження помітно впливає на особистість людей і на те, як вони діють і думають. Які ж зі знаків зодіаку вміють по-справжньому кохати? Це почуття у них глибше, сильніше, щиріше і довговічніше, ніж у всіх інших.

Овен

Овен, імовірно, є одним із найбільш люблячих астрологічних знаків. Хоча спочатку їм складно відкрити власні почуття і висловити все, що вони відчувають усередині, але потім вони завжди здаються і вірять у те, що кохання – одна з найпрекрасніших речей, яку тільки може відчути людина. Цей знак швидко закохується і довго палає пристрастю. А ще Овни не люблять виносити свої любовні емоції на публіку, незважаючи на весь свій темперамент. Якщо поруч із вами Овен, вважайте, що ви щасливчик!

Рак

Вони найкращі в плані стосунків і дуже зворушливо прив’язані до свого партнера. Хоча в них трапляються емоційні підйоми та спади, це ніяк не зменшує їхньої любові, проте часом вони здатні трохи відступити і сховатися у своєму панцирі. Материнська любов, чуттєвість та уява – їхні найпотужніші якості. Якщо ви обрали собі в супутники Рака, міцно тримайтеся за свого партнера. Йому потрібно балувати і піклуватися про коханих ним людей. Рак завжди робитиме все, що тільки в його силах, заради вашого щастя.

Телець

Тельці – дуже надійні та сильні особистості. У коханні вони поводяться красиво і вишукано і обожнюють догоджати своїм партнерам. Люди цього знака чудово відчувають межі дозволеного і нерідко є дуже сприйнятливими емпатами. Венера – це їхня правляча планета, тож якщо ви вибрали Тельця, то отримаєте найяскравіші, найніжніші і найтурботливіші стосунки.

Готуйтеся постійно отримувати маленькі подаруночки без приводу, а також вас будуть постійно пестити і плекати. Телець піклуватиметься про партнера краще, ніж інші знаки, і з півслова розумітиме всі ваші звички та потреби. Кохання – це чиста магія з цим знаком.

Терези

Терези прагнуть бути в гармонії з людьми, вони доброзичливі й завжди діляться всім, що мають, зі своїми близькими. Їм не подобаються конфлікти, і з цієї причини в парі з Терезами зазвичай не трапляється гучних сварок і розбіжностей. Можна сказати, що цей знак прийшов у наш світ просто любити і бути коханим.

У своїх почуттях у Терезів не буває жодних меж, тому не сумнівайтеся у вашому союзі, який, найімовірніше, стане незабутнім. А ще Терези люблять рівновагу в усіх сферах свого життя: від емоцій і роботи до будь-яких моментів повсякденного життя. Емоції та відчуття надзвичайно важливі для них, і Терези мають ідеальну міру, щоб давати саме ту любов, на яку заслуговує їхній партнер. Бути з Терезами – це величезне щастя і везіння.

Козоріг

Усі Козороги приходять у світ у новорічний або різдвяний сезон. Вони цінують сімейні традиції і насолоджуються музикою, хоча загалом це дуже стримані істоти. Вони вельми практичні й надмірно відповідальні, тому союз із Козорогом – це прекрасне рішення і майже гарантоване почуття безпеки.

Вам не доведеться шкодувати про це кохання, оскільки Козоріг може бути найкращою парою, яка може коли-небудь існувати. Вони дуже зрілі люди і прагнуть до надійних стосунків, тому, ймовірно, не відкриються вам спочатку, щоб отримати деяку впевненість у ваших добрих намірах. Наскільки Козоріг відданий своїй роботі, настільки він буде відданий і своєму партнеру.

Оригінал