Знаки Зодіаку та сенс їхнього життя

Всі ми рано чи пізно замислюємося про сенс життя. Комусь, щоб зрозуміти себе потрібно відправитися за «сім морів», для когось наставниками стають мудрі вчителі та життєві випробування, а іншим здається, що найголовніше – навчитися слухати своє серце. І кожен по-своєму правий.

А ще всім нам хочеться почути маленьку підказку від зірок. Астрологи з давніх пір допомагали царям і простим людям вірно визначити ціль та шлях до її досягнення. І якщо людина хотіла пізнати сенс свого існування, правильно розставити в життя пріоритети, знавець зоряних гороскопів також міг дати їй добру пораду, вказати напрямок.

Овни

Все життя Овни можуть наполегливо ганятися за сенсом життя, але так його і не знайти. Точніше, насправді вони його знаходять і досить швидко, просто самі цього не помічають. Так, досягнувши однієї мети, вони тут же ставлять перед собою наступну. Найважливіше для Овнів – це робота, діяльність, процес, відчуття своєї незамінності. Якщо у них відібрати все це, то вони будуть страждати. Тому для щастя Овнам просто необхідна постійна активність, рух.

Тельці

Ці ґрунтовні натури можуть прийти до усвідомлення сенсу життя ще в ранньому віці. Люди цього знаку часто знаходяться перед вибором: кар’єра чи сім’я. Цей вибір для них неймовірно складний, адже вони ставлять і сім’ю, і роботу на перше місце. Самореалізація в кар’єрі для них дуже важлива, але при всьому при цьому вони прагнуть присвячувати багато часу своїм близьким. Ключовий сенс життя Тільця – робота, сім’я і фінансовий добробут.

Близнюки

Особистості мінливі. Протягом усього життя їхні пріоритети змінюються незліченну кількість разів. Але по-справжньому вони щасливі, тільки коли з ними поруч знаходяться близькі й віддані люди, однодумці і друзі. Також Близнюки не мислять свого існування без надання допомоги. Вони вважають, що їхній обов’язок — простягнути руку допомоги кожному, хто потребує. На першому місці у Близнюків – гармонійні стосунки з оточуючими: коханими, родиною, колегами, друзями. На другому плані – професійна діяльність і гроші.

Раки

Вразливі і емоційні Раки найбільше цінують домашній затишок і теплу обстановку в сім’ї. Вони, звичайно, талановиті і можуть реалізувати себе в кар’єрі, але їхня мета — не заробити багато грошей і пробитися за будь-яку ціну. Для них важливо перебувати в гармонійному оточенні, від якого вони отримують підтримку. Раки готові на все, щоб їхні близькі люди були щасливі. В цьому їхній головний сенс життя.

Леви

Палкі Леви розставляють свої пріоритети приблизно в такому порядку. Перше – самореалізація і визнання, друге – свобода і третє – сім’я і діти. Сенс життя для багатьох Левів полягає в постійному пошуку нових знань, доріг і можливостей. Вони не бачать себе без можливості діяти щиро, тобто так, як їм хочеться. Але Леви можуть поступитися своїми принципами і обмежити свободу заради дітей. Продовження роду для кожного Лева і Левиці – це святе.

Діви

Діви завжди спрямовані до ідеалу. У цьому і криється для них весь сенс існування. Вони всією душею і розумом хочуть, щоб все навколо було раціонально і бездоганно. Але незабаром вони усвідомлюють, що досягти досконалості нереально. Це їх сильно розчаровує. В цьому житті Діви на перше місце ставлять роботу і почуття обов’язку, а все інше, на їхнє переконання, може почекати.

Терези

Вічні борці за справедливість. Життя часом змушує їх розчаровуватися в житті і оточуючих. Але вони не звикли довго сумувати. Їхні життєві пріоритети — оптимізм, мудрість, віра в себе і підтримка друзів. Це допомагає їм швидко встати на ноги і з новими силами та ідеями знову стати на захист справжніх цінностей.

Скорпіони

Ці воїни не проживають своє життя безцільно. Якщо у Скорпіона є мета, то вона буде для нього провідною зіркою. Через терни до зірок – звичний для них шлях. На першому місці – мета, на другому – сім’я і гроші.

Стрільці

Можуть прожити своє життя, так і не пізнавши до пуття, що ж для них важливіше всього. Ймовірно, всьому виною постійна зміна життєвих цілей і роду діяльності. Стрільці часто не знають, чого хочуть від життя, і живуть так, як у них це виходить на цей момент. Хоча, цілком можливо, в цьому і є сенс існування Стрільців – проживати своє життя так, щоб потім було що розповісти улюбленим онукам.

Козороги

Головне для Козорога – домогтися високого положення в суспільстві. А інше для них не має такого великого значення. Вони з дитинства прагнуть блищати на Олімпі слави. Гроші для них – невід’ємна частина існування. А сім’я у них на третьому місці. Але не все так категорично. Часом навіть честолюбні Козороги можуть поступитися своїми пріоритетами заради близьких людей. Але основний сенс їхнього життя – слава, шана, повага і фінансовий добробут.

Водолії

Протягом всього життя вони можуть з легкістю змінювати цілі і життєві принципи. Проте одне залишиться у них незмінним – прагнення до самореалізації і пошук себе. Потім в лінійці пріоритетів слідують відносини з друзями, боротьба за свободу і справедливість, а на більш далеких позиціях – сім’я і гроші.

Риби

Риби ставлять на перше місце своє оточення. Їм дуже важлива підтримка рідних, коханих, близьких людей, однодумців. Самотні Риби – це найбільш нещасні люди у світі. Їм протипоказано втрачати тих, хто знаходиться поруч. Сенс життя цих глибоких, чутливих і пристрасних натур – мир у всьому світі, гармонія і любов!

Прислухаючись до порад, важливо уникати категоричного заперечення. Кожному з нас дано своє призначення. Вірно слідуючи своєму шляху, ви можете зробити щасливими і тих, хто йде по життю поруч з вами!

Оригінал