Гороскоп на 5 вересня 2023 року

Овен ♈

Коли Ви були маленькою дитиною, Вам здавалося, що веселощі не потребували жодних зусиль – усе було новим, загадковим і захопливим! З віком ставало все складніше і складніше знайти якесь просте і звичайне задоволення, але сьогодні у Вас буде відчуття, ніби Ви отримали новий погляд на речі. Раптово у Вашому серці з’явиться щось дивовижне, і те, що Ви бачите навколо себе, наповнить Вас енергією та цікавістю. Це тимчасова фаза, тому скористайтеся нею по максимуму. Вивчайте світ навколо якомога частіше.

Телець ♉

Кожна людина має багатогранну особистість, тому якщо сьогодні Ваш друг або колега почне діяти Вам на нерви, постарайтеся зосередитися на тих його якостях, які Вам подобаються. Будьте терплячі до його настрою і зрозумійте, що, врешті-решт, це минеться! Цій людині потрібно, щоб Ви проявили до неї терпіння і вона знає, що занадто вимоглива. Хороша новина полягає в тому, що вона планує відплатити вам за все те, з чим вам довелося останнім часом миритися.

Близнюки ♊

Енергія, яку Ви отримували від роботи в колективі, завжди п’янила Вас, і сьогодні Ви знову відчуєте її солодкий присмак. Люди приходитимуть до Вас на допомогу навіть без Ваших прохань, і це таке приємне відчуття бути частиною братства людей. Протягом дня цей позитивний настрій зростатиме, допомагаючи вам налагодити стосунки з тими, хто зазвичай діє вам на нерви. Старі суперечки нарешті можуть бути забуті навічно.

Рак ♋

Незважаючи на те, що Вас нещодавно засипали хорошими новинами, сьогодні не підходящий день для надмірних витрат або занадто бурхливих святкувань. Скорочення витрат не тільки допоможе Вам збільшити свої заощадження на чорний день, а й нагадає, що для гарного проведення часу не обов’язково витрачати багато грошей. Змінювати свій список найнеобхіднішого завжди непросто, але якщо Ви пропустите хоча б кілька своїх звичних покупок і залишитеся вдома на вихідні, то зможете сильно вплинути на становище.

Лев ♌

Постарайтеся сьогодні відволіктися, щоб вам не довелося мати справу з неприємними думками або людьми. Це неприйнятне рішення, якщо говорити про тривалий період, але наразі немає нічого поганого в тому, щоб закрити вуха і казати, що Ви нічого не чуєте, коли зіткнетеся з реаліями, з якими не захочете мати справи. Ви не прагнете відтягнути момент – Ви знаєте, що Вам потрібно розібратися з важливими справами якомога швидше. Але можете сміливо уникати надокучливих проблем.

Діва ♍

Ваше наростаюче роздратування стосовно того, хто продовжує порушувати загальні плани в останню хвилину, сьогодні дійде до точки кипіння – і Вам потрібно поговорити з ним про це. Найімовірніше, ця людина навіть не здогадується про Ваші невдоволення, що призведе Вас до ще більшого обурення. Перш, ніж Ви остаточно вийдете з себе, Вам потрібно зрозуміти, що вона розгублена, тому що Ви тримали все в собі. Він не може читати Ваші думки і не може бути за це покараний. Просто поговоріть і будьте щирі сьогодні.

Терези ♎

Той, з ким у Вас зазвичай відбуваються суперечки або розбіжності, сьогодні нарешті почне дивитися на світ Вашими очима. Насправді, ви удвох набагато більше схожі, ніж Ви могли подумати, і настав час нарешті пізнати один одного по-справжньому. Вийдіть зі своєї зони комфорту і докладіть зусиль, щоб пізнати цю людину краще – покажіть їй, що Ви не тримаєте зла. Нехай вона побачить того, хто любить співпрацю і командну роботу, але й не проти здорової суперечки. У вас двох є потенціал для дуже яскравого спільного майбутнього.

Скорпіон ♏

Якщо Вам здається, що Вас ніхто не цінує, то це не тому, що Ви не заслуговуєте на похвалу, – це тому, що Ви не досить голосно цього вимагаєте! Ваше самолюбство не зростатиме саме по собі. Навпаки, Ви маєте дбати про нього. А іноді й боротися за нього. Попросіть підвищення. Нагадайте людям про ті чудові ідеї, які Ви запропонували – ну знаєте, ті, завдяки яким цей проєкт став настільки успішним. Ви будете з нетерпінням чекати, коли оточуючі помітять, чого Ви насправді варті. Вам потрібно сміливіше себе просувати.

Стрілець ♐

Ваша думка переконлива, але не є законом. Тому не сердьтеся, якщо з Вашими ідеями будуть згодні не всі – навіть та приваблива людина, яка довгий час Вас цікавила. Наполягати на тому, щоб оточуючі Вас підтримали, безумовно нерозумно – Ви ризикуєте вивести з себе кількох людей. Тому зберігайте спокій і постарайтеся змиритися з тим, що всі дотримуватимуться своєї думки (навіть якщо вона неправильна).

Козоріг ♑

Постарайтеся сьогодні провести трохи часу на природі. Свіже повітря і природна краса чинитимуть на Вас розслаблюючу дію – але водночас, це підбадьорить Вас і дасть кілька ідей щодо того, чого Ви хочете від життя. До того ж, займаючись звичайними життєвими проблемами, Ви зможете залишатися більш приземленим і врівноваженим. Ви намагалися знайти якесь рішення, і після часу, проведеного на свіжому повітрі, Ваш розум (а разом із ним і вибір) стане яснішим.

Водолій ♒

Не варто сьогодні покладатися на свою розсудливість, оскільки вона не зовсім надійна. Для Вас це дуже рідкісна ситуація, і безумовно тимчасова. Але на цей момент вам потрібно серйозно до цього поставитися і не робити жодних важливих кроків або обіцянок. Продумайте всі дрібниці будь-яких угод і перевірте їх двічі – але дочекайтеся завтрашнього дня для того, щоб підписувати документи. Зараз у Вас занадто багато всього на думці. Ви емоційно розсіяні, що не дає Вам реально оцінювати те, що відбувається.

Риби ♓

Прагнучи домогтися більшого і бажаючи зробити краще, ніж Ви робите зараз, Ви підтримуєте здорові та позитивні амбіції. Але також не варто забувати про те, щоб залишатися приземленим. Особливо зараз, коли так багато людей хочуть провести з Вами час. Вони бажають знати, що відбувається у Вашому житті. Поставте сьогодні в пріоритет друзів і сім’ю, замість своєї кар’єри. Кого хвилює, що це може не сподобатися Вашому начальнику? Набагато важливіше робити приємне тим, хто подобається Вам.