Ідеальні дружини за версією астрологів

Ви все ще сумніваєтеся у своїй обраниці – тоді прочитайте цю статтю. Якщо вона входить до цієї трійки – відкиньте сумніви, оскільки ваша обраниця належить до числа щирих і прекрасних і з них, без сумніву, виходять найкращі дружини.

Звичайно, є винятки з правил. Але зазвичай зірки не брешуть. Дами, не засмучуйтеся, якщо не входите в цю трійку. Зодіак зодіаком, але ми самі впливаємо на свою долю. Візьміть на озброєння ці якості. Вони справді подобаються чоловікам.

Представляємо вам 3 найкрасивіші, ідеальні дружини згідно з астрологією.

Телець

Це не просто справжня дружина, це супер-жінка. У якій наявне все, чим може обдарувати прекрасну стать матінка-природа. Красива, граціозна, завжди свіжа й чарівна, зі спокійним м’яким поглядом, таким самим голосом і плавними, розміреними рухами, вона викликає найприємніші емоції. Її товариство приємне і діє заспокійливо. Вона терпляча слухачка, тонка і приємна співрозмовниця, що володіє живим розумом і не допускає на чужу адресу якихось різких і грубих висловлювань.

Володіючи чудовим нюхом, вона добре вибирає косметику і парфумерію; як правило, не курить.
Тельці-жінки – предмет мрій сильної статі. Вони є чудовими супутницями життя, поважають у своєму чоловікові чоловіка і не претендують на лідируючі позиції в сім’ї. Однак при цьому не принижують у собі жінку і поводяться з великою гідністю. Жінка-Телець бачить своє життєве призначення в тому, щоб служити своїй другій половині надійною опорою, добре господарювати в домі і бути зразковою матір’ю. Представниці цього знака Зодіаку найчастіше є чудовими господинями.

Їхнім здібностям до домогосподарства не може скласти конкуренції жоден інший знак. У будинку Тельців завжди панує цілковитий порядок, “хірургічна” чистота, інтер’єр його гарний і створений з великим смаком. Будинок затишний, у ньому завжди добре пахне, повно квітів. Цим жінкам притаманна ощадливість та економність, але, незважаючи на це, в домі завжди все є. Він відкритий для друзів, які можуть розраховувати на гостинний, теплий прийом, смачні страви та приємне проведення часу в затишній сімейній обстановці.

Величезне значення в житті жінки-Тельця мають діти. Їм вона віддає весь свій вільний час, всю свою любов і ласку. В її товаристві діти відчувають надійний захист, вона в будь-яку хвилину готова прийти на допомогу порадою і ділом. Не дивно, що Тельці-матері в очах своїх дітей часто є більше добрими подругами, з якими можна поділитися найпотаємнішим. Такий стан речей зберігається і в підлітковому, юнацькому віці, хоча більшість нащадків у ці роки відсторонюються від матерів. Телець-жінка подає своїм дочкам і синам чудовий приклад любові та вірності.

Скорпіон

Жінок, які народилися під сузір’ям Скорпіона, вирізняє впевненість у собі. Краса, привабливість, енергійність, загадковість, сміливість, пристрасність, рішучість, напористість, чоловічий склад розуму. Життєві сили їх буквально переповнюють, тому в них існує незнищенна потреба в тому, щоб знайти їм якесь застосування. Не дивно, що їм властиво вирушати в ризиковані подорожі, займатися складними і навіть небезпечними проєктами, кидатися з головою в авантюри.

На долю жінки-Скорпіона, як правило, випадає багато випробувань, але завдяки величезному фізичному і духовному потенціалу її силу духу дуже нелегко зламати. Після поразок, якщо такі трапляються, представниця цього знака не здається, не опускає руки, не втрачає колишнього запалу і швидко оговтується, повертаючись на колишні позиції. Оскільки душа Скорпіона-жінки постійно повниться безліччю бажань, вона потребує того, щоб завжди мати чуттєві відчуття.

Вдома у жінки-Скорпіона завжди панує бездоганна чистота, життя в ньому налагоджене комфортно, а інтер’єр створений так, що не залишає сумнівів у відмінному смаку господині і любові, яку вона відчуває до свого житла.

Із жінок, народжених під цим зодіакальним сузір’ям, виходять хороші матері, які, з одного боку, розвивають їхню волю, життєстійкість, готують до майбутнього непростого життя, а з іншого – створюють сприятливі умови для прояву схильностей і талантів.

Скорпіони – великі знавці людської натури, і ця їхня якість знаходить застосування і у вихованні дітей. Мами, народжені під цим сузір’ям, допомагають дітям вирішувати їхні проблеми, аналізувати складні ситуації, вибирати гідних друзів, дають слушні поради.

Для свого чоловіка жінка-Скорпіон виступає в ролі все тієї ж помічниці, доброї порадниці. Кар’єра чоловіка, його соціальне становище для неї не порожній звук. На вівтар успіхів чоловіка вона готова покласти будь-які жертви, готова його підтримати з усіма властивими їй розумом і енергійністю. З цього погляду її без сумнівів можна назвати вірною дружиною.

Водолій

Жінок, що з’явилися на світ під знаком Водолія, природа наділила дотепністю, чарівністю, граціозністю, витонченістю. Вони мають яскраву, дивовижну зовнішність і часто опиняються в компанії якщо не найкрасивішими, то найцікавішими.

Дуже багатьом Водоліям-жінкам властива манера незвично одягатися: з однаковим успіхом вони можуть одягнути і що-небудь вирите з бабусиної скрині, і те, що відповідає останньому писку моди. Такі ж крайнощі можуть проявитися у стрижках і зачісках, причому вони обов’язково відрізнятимуться від інших.

Жінкам цього знака притаманна здатність пристосовуватися до будь-якої ситуації, до будь-яких умов, зокрема завдяки чудово розвиненій інтуїції. Вважається, що Водолії мають дар точно передбачати майбутні події. Жінки з такими здібностями в епоху Середньовіччя зазвичай ставали жертвами інквізиції.

Далеко не всі можуть розуміти, чому Водолій чинить або думає так чи інакше. Для того, щоб наблизитися до розуміння внутрішнього світу цієї жінки, людина має теж жити завтрашнім днем.
Спрямованість у майбутнє зовсім не заважає Водоліям-жінкам не витати в хмарах, не лінуватися, а сумлінно працювати. Багато що, якщо не все, вони здатні робити власними руками. Єдине, що їм не до вподоби, – це сувора дисципліна. Блиск, витонченість, властиві представницям цього знака, проявляються навіть у дрібних, незначних справах.

Водолії вирізняються великою терпимістю, а ревнощі в їхніх очах є забобоном. Для представниці цього знака чоловік буде коханий не за хорошу матеріальну забезпеченість або успіхи в кар’єрі. Набагато важливіше для неї вміння бути її відданим, добрим другом, приятелем її друзів. Жінки-Водолії бачать майбутнє своїх обранців і допомагають їм реалізувати даний природою потенціал, поставлять на службу цьому свої почуття та інтелектуальні здібності.

Представниця не стане шпигувати за своїм чоловіком, її не мучить підозрілість, але факт зради вона не пробачить. Заміжня жінка-Водолій не дозволить собі романів, оскільки, з її точки зору, стосунки між подружжям можуть бути тільки чесними.

У товариських і чарівних представниць цього знака в будинку завжди багато гостей, усі відчувають потребу в їхньому приємному товаристві.

Коли в жінки-Водолія з’являється дитина, через природну стриманість вона не виявляє бурхливих захоплень із цього приводу і не демонструє відкрито, як сильно любить свого малюка. Однак із самого раннього віку він буде для неї особистістю; жінка-Водолій не стане дитину карати, але й занадто опікати теж не буде.

Оригінал