Гороскоп на 5 травня

Овен ♈

Просто дивно, скільки нових можливостей можна відкрити, всього лиш зробивши сміливий крок. Іноді здається, що ми дивимося на світ ніби з боку – але поки не зробимо крок всередину, не зрозуміємо до кінця, що він таїть. Саме таке одкровення чекає на Вас незабаром.

Телець ♉

З’єднання Юпітера і Урана в Вашому знаку вказує на простягнуту руку допомоги. Ви отримаєте підтримку і допомогу – можливо, на кар’єрному фронті – яких не чекали. Терпіння і старанність, прикладені раніше, сприяють реалізації планів. Ситуація змінюється швидко – але на краще.

Близнюки ♊

Кажуть, що необхідність – мати винаходу. Іншими словами, коли щось дуже потрібно, ми самі починаємо рухатися в потрібному напрямку. Такі Ваші поточні обставини – але якщо поки цього не видно, чекайте поштовху вперед найближчим часом. Вас чекає корисне відкриття!

Рак ♋

“Що в лоб, що по лобі” – так говорять, коли два варіанти на ділі не розрізняються ні в чому. Часом ми не відразу розуміємо, що вибір, загалом, хибний. Зараз в ухваленні рішення від Вас буде потрібна готовність піти на компроміс. Є всі шанси знайти золоту середину!

Лев ♌

Часом ми готові відкинути почуття терміновості, якщо розуміємо, що процес вимагає часу. Ми усвідомлюємо, що в наших інтересах приборкати нетерпіння. Саме такий шлях Ви повинні обрати зараз. Нова мета надихає Вас – але досягти її вийде не відразу.

Діва ♍

Коли ми виявляємо, що помилилися, в першу чергу страждає наша гордість. Ми не розуміємо, як могли бути такими наївними, такими дурними! Але навіть якщо здається, що план пішов під укіс, озброївшись новим знанням, ми можемо повернутися на обраний шлях. Саме так Вам потрібно вчинити зараз.

Терези ♎

Вірно, що “дрібниці життя” – зовсім не дрібниці. Фокусуватися на великих планах і великому масштабі – справа хороша, але таким чином ми можемо ігнорувати те, що відбувається в нашому житті тут і зараз. Всесвіт нагадує Вам про важливість “дрібниць”: відчувати вдячність за маленькі подарунки долі зараз не просто корисно – це необхідно.

Скорпіон ♏

В індустрії розваг прийнята думка, що аудиторію треба залишати трохи незадоволеною, спраглої наступного разу. Але оскільки смаки публіки мінливі, важливо витримувати не надто довгу паузу! Ось і Вам зараз потрібно правильно вибрати момент для повернення.

Стрілець ♐

Люди часто думають, що іншим просто щастить – а інші, в свою чергу, дивляться на них і думають те ж саме. Одним словом, везіння – штука дуже відносна! Але зараз, коли на Ваше життя впливають Уран і Юпітер, смуга везіння в ньому наступає цілком об’єктивна.

Козоріг ♑

Якщо поки не існує способу створити температурне зображення тривоги, саме час цим зайнятися! Вражаюче, але нами керує абсолютно та ж хімія, що і нашими далекими дикими предками, які готувалися “бити або бігти”. Але в сучасному світі постійна алертність часто зовсім не корисна. Корисніше вміти розслаблятися!

Водолій ♒

Відчувати вдячність за подарунки долі: легко сказати, складніше зробити. Може здаватися, що нам нема чому особливо радіти. Але просто наш мозок влаштований так, що охочіше шукає причини для обережності і песимізму. Доклавши зусилля, Ви зможете відмовитися від похмурої картини, що стоїть перед очима, і побачити в ній позитив.

Риби ♓

Ваш знак Зодіаку – один з трьох, які мають більше однієї планети-управителя. Крім Нептуна, Ваш покровитель – Юпітер, який представляє, серед іншого, надію, удачу і оптимізм. І якщо Ви потребуєте цих речей, Всесвіт відреагує! З вдячністю приймайте його дари.