Гороскоп на 28 вересня

Овен ♈

Напрочуд корисно може бути повернутися до давніх ідей і планів, які так ні в що і не вилилися. Може нагадати про себе старий проєкт. Надлишок сил допоможе підхопити його і нарешті домогтися прогресу там, де прогрес зупинився. З іскри знову розгориться полум’я ентузіазму!

Телець ♉

Світила благословляють будь-які починання, що змушують Ваше серце битися частіше. Навіть якщо в нормі щоденні десять тисяч кроків це для Вас випробування, а не радість, сьогодні фізичні навантаження стануть насолодою. Людина не створена для сидячого способу життя. Спробуйте замінити хоча б одну свою шкідливу звичку на щось інше, здоровіше.

Близнюки ♊

“Я не зазнав поразок. Я просто знайшов 10 000 способів, які не працюють” (Томас Едісон). Якщо щось не виходить, насамперед потрібно ще раз звіритися з інструкцією. Похмурі прогнози не вимагають зусиль, а ось для того, щоб досягти успіху, знадобляться завзятість, терпіння і віра. Покладіться на них, і незабаром оптимізм повернеться до Вашого життя.

Рак ♋

Дехто може сильно здивувати Вас – особливо якщо до цього поводився цілком послідовно. Разючість змін, втім, сильно залежить від жвавості Вашого розуму та уяви. Навіть якщо Ви їх не підтримуєте, хоч би зрозумійте та вибачте. Також може відбутися розмова, яка назрівала вже давно.

Лев ♌

Цілепокладання нерозривно пов’язане з плануванням. Ви маєте чудові таланти, але взяти з наскоку все, що Ви собі відзначили як цілі, не вийде. Зробіть ставку на поступовий прогрес. Ви закладаєте основи, на які спиратиметься досягнення важливих цілей надалі.

Діва ♍

Чуже нетерпіння – не Ваша проблема. Якщо ця людина квапить Вас у якійсь справі, з якою пов’язана сама, варто нагадати їй, що поспіх недоречний. На щастя, Ваше вміння створювати структуру явно сприяє прогресу. Це допоможе нарешті вгамувати чуже нетерпіння.

Терези ♎

Присвятити час тим, хто дарує Вам усмішку та радість (крім найближчих та рідних) – це не просто хороша ідея. Всесвіт наполягає на тому, що це потрібно! У Вас є друзі та союзники, зв’язки з якими просто необхідно підтримувати. Нагадайте їм про себе. Спілкування такого плану може виявитися найкращою терапією.

Скорпіон ♏

Якщо все йде за планом, різка зміна курсу ні до чого. Але за цей рік Ви набули певного досвіду та бачите необхідність деяких коригувань. Іншими словами, настав час прийняти, що знань і мудрості у Вас стало більше – а значить, і Ваші цілі можуть перейти на новий рівень.

Стрілець ♐

У фінансових питаннях краще зробити ставку на творчий підхід. Якщо Ви думали про новий бізнес або хочете зібрати на щось кошти, зробіть ставку на уяву та впевнену оригінальність. Не бійтеся впроваджувати невипробувані стратегії. Саме вони виявляться найвигіднішими з фінансової точки зору.

Козоріг ♑

Якщо хтось думає, що Вас можна залякати чи змусити, цей хтось глибоко помиляється. І навіть якщо кривдять не Вас, якщо вважаєте, що зобов’язані втрутитися, втручайтеся. Справедливість має бути відновлена!

Водолій ♒

Навіть якщо Ви не вважаєте себе творчою натурою, творчі заняття допоможуть заспокоїтись та відновити душевну рівновагу. Якщо мистецтво не приваблює зовсім, спробуйте творчо підійти до відносин з людьми і вкласти в них максимум краси. Дайте волю своїй уяві. Не виключено, що ви створите шедевр.

Риби ♓

Якщо у Вашому житті все стало занадто серйозним і мінорним, настав час пошукати простіші варіанти – або людину, яка допоможе Вам повернути посмішку. З іншого боку, якщо хандрить хтось із близьких, це Ваше почуття гумору допоможе повернути усмішку на його чи її обличчя!