Гороскоп на 6 квітня

Овен ♈

Досвідчені скелелази знаходять тріщини, виступи і опори навіть в поверхні, яка з боку недосвідченій людині здається абсолютно гладкою. Варіанти є завжди – ось про що Вам сьогодні треба пам’ятати. Може здатися, що Ви зайшли в глухий кут, але придивившись, Ви побачите, що вихід є.

Телець ♉

Канатохідці можуть багато розповісти про мистецтво маленьких кроків, але люди, які ходять по землі, часто знаходять такий підхід повільним і болісним. Але у Вашому положенні ця стратегія ідеальна. Невеликі акуратні кроки наближають Вас до мети. Продовжуйте діяти максимально зважено.

Близнюки ♊

Щось важливе, чим Ви тихо займалися в поодинці, не повинно відправлятися в довгий ящик. Якщо спливли якісь зобов’язання, приділіть їм рівно стільки уваги, скільки потрібно. Можна ненадовго відволіктися від мрії, але не потрібно відмовлятися від неї зовсім.

Рак ♋

Вирішити, що досить терпіти знущання хулігана – половина справи. Якщо відразу ж дати йому рішучу відсіч, справу буде зроблено! Звичайно, тут є відомий ризик. Зі страхами куди простіше: вирішивши не боятися, Ви з великою ймовірністю перестанете боятися, нічим не ризикуючи.

Лев ♌

Стара приказка говорить: коли учень готовий, з’являється вчитель. Але Ваш вчитель як з’явиться, так і зникне, нічому Вас не навчивши, якщо не виявите ініціативу. Не дайте Всесвіту шансу поставити Вам двійку.

Діва ♍

Коли довго чекаєш в черзі, дуже приємно чути вигук “Наступний!” Може здаватися, що Вам свого шансу ще чекати і чекати, але перевірте номерок у себе в руці: можливо, Всесвіт назве його куди раніше, ніж Ви думаєте.

Терези ♎

Підтримання миру і гармонії в певній сфері не зажадає надмірних зусиль з Вашого боку – скоріше навіть навпаки. Ви навряд чи станете джерелом напруги для оточуючих. Політика бездіяльності допоможе створити баланс, який виявиться дуже вигідним для всіх. Нікуди не поспішайте.

Скорпіон ♏

Важливо розуміти, що допомога, яку Ви можете надати іншій людині, не безмежна. Якби Ви могли все виправити одним помахом чарівної палички, Ви б так і зробили. Але в реальності Ви можете тільки підтримати, а основні зусилля повинні виходити від іншого. Не робіть більше, ніж реально потрібно.

Стрілець ♐

Що вважаєте за краще: адреналін чи ендорфіни? Всесвіт, втім, пропонує і те, і інше. Вас чекає захоплююча пригода з приємним фіналом. Те, що Ви робите, і корисно, і здорово. Насолоджуйтесь!

Козоріг ♑

Ви нарешті бачите явні ознаки того, що перешкоди на шляху до успіху в певній галузі руйнуються, але оскільки стоять вони давно і міцно, процес займе якийсь час. На щастя, тепер прогрес неминучий, і захоплюючий шлях до нього тільки починається!

Водолій ♒

Нещодавно Ви зробили іншому незвичайне або несподіване зауваження, повідомивши свою думку. Зараз Ви чекаєте реакції, але квапити її не варто. Вас зрозуміли і почули, а чи хоче інша сторона відкривати або продовжувати дискусію – вирішувати їй.

Риби ♓

Якщо ситуація розвивається не так, як Ви собі уявляли, це може бентежити і навіть лякати. Однак новий напрямок відкриває і нові можливості. Довіртеся своїй інтуїції, і незабаром будете упевнені.