Гороскоп на 2 березня

Овен

Перш ніж увійти до режиму “все пропало, шеф”, нагадайте собі, що будь-яка подія має причину. Обставини склалися так, як склалися, не просто так. Має сенс повернутися до їх джерела. Як тільки Ви зрозумієте, де корінь усіх зол, Ви зможете вирішити проблему.

Телець

Природно бажати пожинати те, що Ви сієте. Але важливо пам’ятати, що деякі люди насилу висловлюють подяку, і якщо хтось мовчить, це не означає, що він не цінує Ваших зусиль. Будьте впевнені, що карма виконує свою роботу.

Близнюки

Завжди неприємно зіткнутися з людиною, яка страждає від “синдрому вахтера”. Але зараз проти Вас будуть, здається, самі обставини. Але якщо піднімає свою потворну голову розчарування, боріться з ним! Ви не можете просунутися вперед не просто так. Це на краще.

Рак

Сьогодні постарайтеся знайти час, щоб просто побути вдома наодинці з собою. У Вас є довгий список справ, але вони не здаються нудними і нудними, якщо відбуваються вдома. Ви неодмінно будете відчувати себе в своїй стихії.

Лев

Ви – людина амбітна, і думаєте, що інші теж прагнуть залишити свій слід. Можливо, так і є, але вони не поділяють Вашої наполегливості в прагнення до успіху. Не думайте, що Вас оточують люди без амбіцій. Вони просто не беруть на себе занадто багато.

Діва

Часом Діви бувають надміру критичними, але справа зовсім не в тому, що Ви вважаєте себе вищими за інших. Ви просто прагнете до досконалості і її ж бажаєте всім іншим. Але зараз деякі Ваші зауваження можуть бути зрозумілі перекручено, так що розумніше і правильніше потримати їх при собі.

Терези

Ви дуже добре бачите недоліки в своєму житті, особливо якщо мова про гроші. Але замість того щоб нарікати і переживати, де б дістати більше грошей, краще подумайте, де можна заощадити. Може, Ви і не багаті, а й тим, що є, можливо розпорядитися з розумом.

Скорпіон

Вплив Місяця на Ваш знак може як додати сил, так і зменшити. Також Ви ризикуєте прийняти певне питання занадто близько до серця. Якщо мова йде про реакцію на чужі слова або дії, пошуки “правильного” варіанту можуть виявитися виснажливими. Можливо, варто залишити все, як є, і жити далі.

Стрілець

Ви принесете в колектив реалістичний погляд на ситуацію, але дуже важливо донести до людей, що ви просто говорите “як є” і не намагаєтеся командувати. Повторити це доведеться не раз і не два.

Козоріг

Великі уми мислять схоже – саме тому варто поговорити з кимось мудрим і отримати повне схвалення Ваших ідей, що додасть впевненості. Коли людина, яку Ви поважаєте, з Вами заодно, це окрилює. Не пропустіть цей шанс.

Водолій

Ваші одкровення випереджають чужі здогади на світлові роки. Вони бачать лише уривки, а Ви – картину в цілому. Але не вважайте, що Ваше бачення цікаве тільки Вам. Поділившись ним з іншими, Ви тільки виграєте.

Риби

Уві сні більшість людей просто відправляються в країну рожевих поні і повертаються до звичайного життя колишніми. Але Ваші сни не просто захоплюють – вони ще й таять потужні одкровення. Вам корисно буде вести щоденник сновидінь. Ваші сни – не просто химери розуму.