Характерні риси дівчат за знаком Зодіаку

Кожна дівчина має свою особливу красу. Але існують деякі особливості, якими наділені всі представниці зоряного небосхилу.

Овен

Її життєва енергія ллється через край, тому всю повноту вона відчуває всім своїм єством. Їй нема чого брехати і вивертатися, і все, що вона робить, до всього прикладає свою душу. Ніколи не дозволить жити за рахунок чоловіка, оскільки завжди себе вважає самодостатньою особистістю.

Телець

Її практичність і розум не викликає сумніву. Вона володіє яскраво вираженими королівськими манерами та інтелектом. На цю даму завжди можна розраховувати, адже вона завжди по життю буде надійним і відданим соратником. Ще вона вірить у щиру дружбу і чесні наміри протилежного партнера.

Близнюки

Вона вирізняється з-поміж інших дівчат своїм ясним аналітичним розумом, здатним прорахувати набагато кроків уперед. Вона має зберігати терпіння за будь-яких обставин і експериментувати в різних сферах життя. Вона змусить повірити партнера в його мрію, і докладе всіх зусиль для того, щоб вона здійснилася.

Рак

Про її здібності помічати всі найдрібніші деталі ніхто не здогадується. Але вона, вірно помітить все те, що хвилює її чоловіка, і першою вирушить йому допомагати, відклавши всі важливі свої справи. Вона вміє зберігати домашнє вогнище, і бути відданою і відданою подругою до того моменту, поки партнер цінує всі її старання.

Лев

Впевненість і благородство цієї дівчини – відмінна риса. Вона готова на будь-які жертви заради своїх близьких людей або тієї людини, кого вона щиро любить. Як справжня леді, вона стежить завжди за своєю зовнішністю, тому викликає заздрість у потенційних партнерів її чоловіка.

Діва

Її відданості та любові до партнера можна позаздрити. Якщо вона палає почуттям до нього, то завжди знайде вихід із ситуації, що склалася, при цьому дасть розумну пораду. Своєю принциповістю вона доводить, все, що вона робить, це на благо її стосунків або сім’ї. І супутник їй беззастережно у всьому вірить.

Терези

З нею цікаво поговорити на будь-яку тему, бо вона ерудована й освічена. З кожним разом вона вдосконалюється так, бо хоче бути ще кращою. Вона настільки чітко підмічає всі деталі, що партнер ніколи б не звернув на них увагу. Їй властиво мати почуття справедливості та відповідальності. А от співчуття в неї хоч відбавляй.

Скорпіон

Вона чекає від партнера тільки правди, щоб постаратися йому уникнути помилок. Їй властиво уважно слухати і правильно приймати рішення. У ній добре підібрані холоднокровність, емоції та ніжність. Цій дамі можна довіряти найзаповітніші таємниці, не боячись, що вона вас видасть із потрохами.

Стрілець

Її щирість і теплота часто підкуповують. У її присутності можна розслабитися, а те, що вона вам розповість, стане для вас бальзамом на душу. В її діях полягає вся легкість, з якою вона вирішує всі важкі аспекти. З нею можна забути про всі проблеми, адже вона зможе змусити їх працювати на вас.

Козоріг

Її амбітність – вірний квиток до успішності. Вона здатна своїм критичним розумом оцінити всю ситуацію і взяти під контроль будь-яку дію. Їй властиво водночас підніматися кар’єрними сходами і бути прекрасною дружиною. Ця дама ніколи не підведе і не змусить вас червоніти перед суспільством.

Водолій

З нею ніколи не буде нудно, адже за будь-якої ситуації вона завжди різна. Багата уява цієї панянки намалює такі картини, від яких її партнер буде в захваті. Вона завжди прийде на допомогу і дасть слушні поради. Вона настільки вигідно демонструє свій розум, що ніколи не набридне своєму партнерові.

Риби

Мудрість і дружелюбність за жодних обставин не покинуть цю жінку. У ній зібрані всі найкращі риси та сенс усього закладеного. У її присутності чоловік почувається по-особливому. Вона вміє створити потрібний комфорт, проникнеться його проблемами і підтримає всі його починання. Їй однозначно можна вірити і довіряти.

Оригінал