Гороскоп на 17 травня

Овен ♈

В повітрі пахне романтикою. Ви відчуєте особливу потребу у відвертості. До вечора ситуація може загостритися. Раптово відносини здадуться Вам тісними. Спробуйте провести залишок дня незалежно.

Телець ♉

Вранці Тельцям слід зайнятися організацією особистого простору. Після обіду Ви відчуєте подих вітру змін. Світила обіцяють грандіозні зміни у Вашій долі, даруючи можливість реалізувати Ваш повний потенціал. Не дозволяйте страху і сумнівів встати на шляху у Вашого успіху.

Близнюки ♊

Вранці Близнюкам слід тримати під рукою ручку і папір, оскільки Всесвіт подарує приплив творчого натхнення. Це Ваш шанс чудово провести час і поспілкуватися, тому не варто відчувати провину за інтенсивне переписування в чатах. На жаль, ближче до вечора Ваші сили на соціалізацію вичерпаються. Дайте собі можливість відпочити, зосередившись на відновленні після напруженого та цікавого дня.

Рак ♋

Повсякденні справи даються як ніколи важко. Ситуацію ускладнює відсутність визнання і похвали за Ваші старання. Можливо, занадто велика частина Вашої праці прихована від чужих очей. З іншого боку, поділившись ношею, Ви відчуєте полегшення і збільшите шанси на успіх. Делегування – найрозумніший хід, який Ви можете зробити.

Лев ♌

З голосом Левів будуть вважатися оточуючі. Вплив світил підштовхує Вас піднятися на трибуну, особливо якщо поруч близькі і дорогі люди. Постарайтеся отримати максимум задоволення від спілкування з ними, адже зовсім скоро Ваш настрій стане більш споглядальним. Нехай це буде приводом провести вечір в медитації.

Діва ♍

Вранці Дівам потрібно буде працювати з розумом. Ви будете краще розпоряджатися своїми фінансами, влаштовуючи професійне життя з розумом. Пізніше зірки створять напругу у сердечних справах. Стережіться незгоди з коханою людиною на ґрунті влади. У разі конфлікту такого роду краще відступити і взяти паузу, нехай навіть всього на кілька годин.

Терези ♎

Сьогодні вранці Терезам слід знайти час для ворожіння та медитації. Світила загострять Вашу інтуїцію, тому не бійтеся довіряти власним інстинктам. У другій половині дня Вас чекає сум’яття в справах серцевих. Відносини з коханою людиною стануть настільки заплутаними, що краще буде взяти паузу і подумати.

Скорпіон ♏

День принесе Скорпіонам одкровення, пов’язані з найважливішими відносинами в їхньому житті. Нинішній вплив світил добре і для зміцнення союзів з довіреними особами, тому не бійтеся відкривати свою таємницю надійним людям. В особистому житті також намітяться зміни. Не бійтеся зробити крок назустріч майбутньому, якщо поруч – той, хто любить Вас і підтримує.

Стрілець ♐

Стрільці можуть почати фліртувати з кимось із друзів. Не бійтеся бути активнішими з людиною, у яку закохані, навіть якщо розумієте, що нічого серйозного тут не буде. Потік пристрасних повідомлень зупиниться під вечір. У Вас з’являться важливіші справи, пов’язані з Вашим власним майбутнім.

Козоріг ♑

Козероги зосередяться на питаннях працевлаштування. Ви відчуєте подих вітру змін, який підштовхне Вас до більш активного творчого самовираження. Не намагайтеся вже сьогодні розібратися у всім – так Ви тільки знесилите себе до вечора. Вам потрібно зачаїтися і присвятити кінець дня відпочинку від праць серед домашнього затишку.

Водолій ♒

Пройде час, перш ніж Ви повною мірою усвідомите дивовижні новини. Чиїсь слова виявляться абсолютно протилежні діям. Що ж, зате Ви нарешті зрозумієте, хто є хто і чого потребує. Ваша думка тут може зіграти чималу роль, але важливо не давати непрошених порад. Критика – навіть якщо Ви не маєте її на увазі, виявиться контрпродуктивною.

Риби ♓

Сьогодні Рибам потрібно подбати про своє тіло, розум та душу. Прийшов час позбавитися від емоційного багажу, який тисне на Вас, хоча доведеться постаратися, щоб примиритися з деякими ситуаціями. Пізніше Ви знайдете впевненість в обраному шляху. Всесвіт освітить перспективи майбутнього, хоча фінішна риса поки буде прихована за горизонтом подій.