Гороскоп на 6 березня

Овен ♈

Настав час серйозніше ставитися до життя. Викиньте свої “жовті” журнали і дешеві бульварні романи та перестаньте думати про банальності! Ви вже готові до більш серйозних думок та ідей, тому використовуйте свої розумові здібності на повну котушку. Це не тільки дасть вам ще один привід потішити своє его, а й допоможе налагодити контакти з більш цікавими людьми, які заражають енергією. Просто підійдіть до книжкової полиці і візьміть почитати щось із класики, до чого у Вас раніше не доходили руки. Зараз для цього саме час.

Телець ♉

Саме час для того, щоб підкріпити свої слова ділом. Якщо Ви впевнені у своїх бажаннях і будь-що-будь хочете втілити їх у життя, то чому б не приділити цьому свій час і фінанси? Якщо Ви зможете переконати оточуючих у своїх благих намірах і підкріпите їх вагомими доводами, Ви надихнете їх наслідувати Ваш приклад. Ви і Ваші близькі разом зможете зробити цей світ кращим! Можливо, це станеться не відразу, але ваші зусилля не пропадуть даром.

Близнюки ♊

Ви перебуватимете в ностальгічному настрої. Можливо, ви згадаєте про колишнє кохання, почувши знайому пісню по радіо. Ви зараз переосмислюєте багато речей, навіть якщо не цілком усвідомлюєте, які саме. Не варто замислюватися про необхідність вибачатися за свої думки або придушувати в собі свої почуття.

Рак ♋

Ваша здатність зробити складні речі простими й доступними для розуміння допоможе Вам стати ідеальним лідером. Ви точно знаєте, у чому суть справи, навіть якщо всі інші цього не розуміють, і тому Вам доведеться все їм пояснювати. Ваше вміння спілкуватися з людьми послужить Вам добру службу – не доведеться витрачати багато часу на роз’яснення. А якщо хтось спробує оскаржити Ваше лідерство, запропонуйте вирішити суперечку простим голосуванням. Більшість людей підтримають саме Вас.

Лев ♌

Постарайтеся поводитися обережніше, ніж зазвичай, і постарайтеся аналізувати все, що відбувається, ретельно і не поспішаючи. Сьогодні Вам випаде, як мінімум, один прекрасний шанс на удачу, але це зовсім не означає, що за нього потрібно хапатися обома руками без жодних роздумів. Навіть якщо Ваше шосте чуття підказує Вам, що потрібно скористатися цим шансом і вичавити з нього все можливе, вгамуйте свій запал хоча б на день і зачекайте брати на себе будь-які зобов’язання. Нікому не зашкодить, якщо Ви ще трохи все обміркуєте. Ніхто не буде Вас квапити.

Діва ♍

Сьогодні люди, які раніше посварилися, нарешті залагодять свої давні розбіжності, і все тому, що ви втрутитеся і помирите ворожі сторони за допомогою своїх дипломатичних здібностей. Однак гарненько подумайте, чи варто приписувати собі всі заслуги. Важливо, щоб люди самі взяли всю відповідальність за свою поведінку. Це допоможе їм зберегти повагу один до одного.

Терези ♎

На Ваш спосіб життя сьогодні можуть вплинути деякі обмеження. Ви занадто багато часу витратили на непотрібних людей і занадто багато грошей – на непотрібні речі. Але ж і гроші, і час мають властивість закінчуватися раніше, ніж Ви того очікували. Настав час суворої економії. Поставте собі завдання витратити за день мінімум грошей і виконати свою роботу в мінімальні терміни. Результат змусить вас здивуватися і розсунути межі ваших можливостей, а значить, таке випробування варте того.

Скорпіон ♏

У Вас буде прекрасна можливість позитивно впливати на людей. Ця нова роль може спочатку здатися вам не надто комфортною, але коли ви відчуєте загальну підтримку, то просто-таки засяєте. Сьогодні можна ризикнути трохи більше, ніж зазвичай, і результат підштовхне вас до нових цілей. Однак Вам знадобиться провести деякий час на самоті, щоб “підзарядити батарейки” і відпочити. Дуже важливо спрямувати свою діяльність у правильне русло.

Стрілець ♐

На вас очікують хороші новини! Нарешті все раніше незрозуміле стане зрозумілим, і Ви зможете зробити великий крок уперед. Вас захлесне хвиля позитивної енергії. Головна думка сьогодні: “Я можу це зробити!”. Ще ніколи Ви не були так упевнені в собі, як зараз. У Вас вистачить сил і енергії на те, щоб легко розв’язати всі проблеми і домогтися щасливого завершення справ.

Козоріг ♑

Останнім часом оточуючі люди поводяться не так, як зазвичай, і Ви нарешті почнете розуміти, в чому може бути причина. Насправді це Ви стали самі на себе не схожі. Можливо, Ви намагалися стати кимось, кого оточуючі, на Вашу думку, хочуть у Вас бачити. Але насправді їм потрібні саме Ви, такими, якими Ви є насправді. Тому розслабтеся і говоріть те, що хочете сказати, а не те, що, як Вам здається, хочуть чути інші. Скоро все знову буде в повному порядку.

Водолій ♒

Кохання може прийти в якому завгодно вигляді, й іноді дуже складно буває зрозуміти, яке саме кохання Ви шукаєте, і яке готові дати. Пам’ятайте, що в будь-яких нових стосунках не слід квапити події. Найгірше, що Ви можете зробити – це робити припущення про те, що саме до Вас відчуває інша людина. Дозвольте їй просто бути самою собою і бути вільною у своїх почуттях. Не намагайтеся заганяти любов у будь-які рамки.

Риби ♓

Деякі робочі проблеми будуть сьогодні обтяжувати вас, але це природно. Вам потрібно постаратися весь день залишатися бадьорим і врівноваженим. Щоб прогнати негативні думки, ви можете відкласти справи на потім, зустрітися з друзями і влаштувати собі маленьку пригоду. Поїдьте куди-небудь розвіятися на день або просто пограйте з друзями в ігри. Забудьте про погане і приділіть увагу тим, хто Вас любить.