Вади знаків Зодіаку, які можуть зруйнувати кохання

У кожного знака Зодіаку є риси, які, проявляючись у всій красі, можуть спонукати бажання бігти від них, не озираючись. Отже…

Овен

Овни мають імпульсивну натуру! Тому їм необхідно попрацювати над придушенням тих нападів гніву, які їх часом охоплюють цілком і повністю. Вирішивши вступити в союз з Овном, ви погоджуєтеся на стосунки з незрілою і наївною людиною – за своєю суттю, з підлітком.

Овни постійно починають якісь нові справи, вступають у нові проєкти, але ніколи не доводять їх до кінця, оскільки через деякий час переключаються на щось інше. У них великі проблеми з терпінням. Це дуже егоїстичні та вузькодумні натури, тому вам не варто дивуватися тому, що вони навіть не намагаються зрозуміти вашу точку зору.

Телець

Тельці відомі своєю впертістю, тому навіть не сподівайтеся, що вам коли-небудь вдасться виграти в них бій. Вони ніколи не поступаються. Приготуйтеся взяти на себе виконання домашнього прибирання, оскільки єдине, на що буде здатний ваш Телець, – це завалитися на диван і спостерігати за тим, як ви пилососите.

Він завжди, в першу чергу, думає про задоволення своїх власних потреб. Це досить закриті в емоційному плані люди, тому навряд чи вам варто розраховувати на те, що вони стануть ділитися з вами своїми глибинними переживаннями й думками.

Близнюки

Близнюки абсолютно ненадійні. Кожен прожитий день із ними стане для вас викликом, тому що щоранку прокидатиметеся з абсолютно новою людиною. Близнюки солодко говорять і дають багато обіцянок, але всі вони залишаються тільки на словах. Їм швидко все набридає, і ви не станете винятком. Жити з Близнюками – означає жити на цвинтарі проєктів та ідей.

Рак

Їхні перепади настрою бувають вельми виснажливими. Раки люблять сипати образами, але не люблять брати на себе відповідальність за свої слова. Вони нав’язливі й залежні. Вони можуть зробити вам пропозицію вже на другому побаченні. При цьому спільне життя з Раком може бути вельми нудним. Наприклад, ви будете зазнавати труднощів з тим, щоб умовити їх піти в новий ресторан або вирушити в подорож у невідому країну.

Лев

Лев ніколи не дозволить вам почуватися у стосунках з ним досить упевнено. І винне в цьому його бажання завжди і з усіма фліртувати. Навіть і не розраховуйте на те, що він коли-небудь зможе вас полюбити більше, ніж своє відображення в дзеркалі.

Крім того, жоден Лев в історії не визнавав, що він був неправий. Леви дуже зарозумілі, що теж неприємно. І ще вони відчувають потребу постійно бути в центрі уваги, тож приготуйтеся весь час залишатися в їхній тіні.

Діва

Вони схильні суворо судити і надмірно критикувати всіх людей, які трапляються їм на шляху. У стосунках із Дівою ви завжди змушені будете робити перший крок. Найімовірніше, їхня невпевненість є вродженою якістю, що зовсім несексуально. Якщо ви випадково залишите брудну чашку в раковині, навіть через кілька місяців вони не дозволять вам забути про цей жахливий злочин.

Терези

Ви ніколи не дізнаєтеся, що вони насправді думають, тому що Терези говорять тільки те, що ви хочете почути. На ухвалення будь-якого рішення у них йде по кілька годин. У будь-який момент без жодного попередження вони можуть повернутися до вас спиною. Вони марнославні й одержимі своєю фізичною красою. Їм бракує сили волі, і іноді вони перетворюються на немовлят, що плачуть.

Скорпіон

Скорпіони є відомими ревнивцями. У вас ніколи не вийде дізнатися, що Скорпіони насправді відчувають, тому що вони схильні маніпулювати як своїми, так і вашими емоціями. Вони здатні в будь-який момент зрадити вас або заподіяти біль. Вони люблять перетворювати дрібні сварки на великі драми.

Стрілець

Стрільці – найгірші слухачі з усіх знаків зодіаку; вони завжди спілкуватимуться з вами зверхньо. Веселощі – це єдина річ, про яку вони можуть думати, і якщо вони закінчаться, вам доведеться постійно вислуховувати їхній плач і скарги.

Вони знають абсолютно про все, тому навіть не намагайтеся навчити їх чогось нового. У стосунках Стрільці намагаються домінувати і тримати все під своїм контролем. Вони часто виявляють нечутливість до емоцій і переживань інших людей.

Козоріг

Їхній головний пріоритет – це робота, про що вони обов’язково дадуть вам зрозуміти. Це справжні маніяки контролю! Усе, що вони роблять, вони роблять виключно для себе. Їх абсолютно не хвилює те, що своїми вчинками вони здатні завдати вам шкоди. Козороги люблять загрузнути в рутині, тому стосунки з ними – справа досить нудна. Вони завжди залишаються замкненими у своїх внутрішніх стінах, через які у вас просто немає шансу прорватися.

Водолій

Основну частину життя Водолії проживають у своїй голові, тому вони часто здаються відсутніми. Вони завжди все знають краще, з цієї причини стосунки з ними перетворюються на щось схоже на армійську службу, коли вам доводиться виконувати інструкції, що надходять згори.

Своїх друзів Водолії люблять понад усе на світі, тому приготуйтеся до того, що моменти, коли ви залишатиметеся з ними наодинці, сприйматимуться як справжня удача і благодать. Водолії люблять судити і заздалегідь робити висновки. Ви завжди будете знати, що вони думають, але рідко те, що вони відчувають.

Риби

Рибам необхідно багато простору. Навряд чи вам вдасться переконати їх приступити до якоїсь справи. І навіть якщо вам це вдасться, Рибам знадобиться вічність, щоб завершити те, що вони почали. Риби рідко знають те, чого насправді хочуть від життя.

Вони пожертвують усіма своїми бажаннями і почуттями, щоб зберегти шлюб і зробити його міцнішим, але пізніше обов’язково звинуватять вас у цьому. Вони ідеалізують кожні свої стосунки і чекають від обранця, що він буде повністю відповідати їхнім фантазіям про ідеального партнера.

Оригінал