Гороскоп на 19 березня 2023 року

Овен ♈

Ваші шанси провести цей день на високій ноті значно зростуть, якщо з самого ранку Ви начепите на обличчя чарівну посмішку і не розлучитеся з нею до самого вечора. Крім того, що це налаштує Вас на позитивну хвилю, Ви відчуєте, що весь світ належить тільки Вам! Отже, прожити цей день нудним і дратівливим чи захопленим і веселим – вибір за Вами. Не дозволяйте нікому нав’язувати Вам свої емоції. Живіть так, щоб це приносило Вам задоволення!

Телець ♉

Сьогодні у Вашому житті виникне несподіване протиріччя: Ви розриватиметеся між бажанням відстояти свої інтереси і прагненням знайти спільну мову з незговірливим колегою. Парадокс у тому, що в процесі обмірковування ситуації, що склалася, Ви раптово виявите, що насправді перебуваєте по один бік барикад із цим співробітником. Чи готові Ви до того, що Ваші плани увінчаються успіхом? Сподіваємося, що так! А ввечері не забудьте винагородити себе чимось приємним.

Близнюки ♊

Якщо Ви вже давно мрієте змінити набридлу рутину, то зараз саме час для втілення своїх мрій у реальність. Усе, що Вам потрібно для цього зробити, – це зважитися на перший крок. Тільки не сподівайтеся, що все зміниться в одну мить. Усьому свій час. Головне – почати. Якщо Ви відчуваєте бажання припинити якісь стосунки, не варто сьогодні ставити крапку. Краще призначте цій людині зустріч у якомусь тихому місці й серйозно поговоріть. Можливо, вам вдасться залагодити розбіжності, і необхідність спалювати мости відпаде сама собою.

Рак ♋

Ваша звична життєва позиція навряд чи допоможе вам прорватися крізь труднощі й перепони цього дня. Якщо ви хочете, щоб вас помітили і вислухали вашу точку зору, доведеться діяти агресивніше. Однак будьте обережні, щоб не наступити на чиюсь хвору мозоль, інакше вам доведеться провести залишок дня, піклуючись про чуже зачеплене самолюбство. Дайте зрозуміти, що ви не потерпите заперечень, але робіть це максимально делікатно.

Лев ♌

Сподіваємося, що ви не планували на сьогодні жодних грандіозних покупок, оскільки цей день не особливо сприятливий для будь-якого роду фінансових угод. Це не означає, що ви не повинні нікому довіряти, просто будьте максимально уважними у всьому, що стосується грошей. Ви славитеся своєю щедрістю, і це справді гарна якість, але зараз краще притримати коней і приберегти свої фінанси. Хто знає, можливо, зовсім скоро вони знадобляться вам на щось дуже важливе.

Діва ♍

Участь у нових проєктах і початок нових стосунків – зовсім не те, що вам зараз необхідно. Тому відмовтеся від усіх пропозицій, що надходять вам, і проведіть цей день на самоті. Мабуть, зірки перекрили Ваш енергетичний потік, і Ви почуваєтеся абсолютно знесиленими. Навряд чи це посприяє Вашій продуктивності, тому якщо Вам так уже необхідно щось робити, приготуйтеся до того, що робота виявиться вдвічі виснажливою та важчою, ніж могла б бути. Крім того, Ви можете відчути на собі тиск оточуючих. Це ще одна причина закритися на деякий час у своїй раковинці й відновити сили.

Терези ♎

Сьогодні ви станете свідком зіткнення титанів. Не варто втручатися в баталії, що розгорнулися, – це той момент, коли краще притримати свою думку при собі. Вплутуватися в боротьбу за владу, що розв’язалася між двома впливовими персонами, – не наймудріше рішення. Навіть якщо вас і почують, навряд чи вам вдасться зберігати об’єктивність, і зрештою ви самі себе заженете в кут. Тож, якщо хтось спробує вас втягнути в те, що відбувається, не замислюючись, дайте відповідь відмовою.

Скорпіон ♏

Сьогодні межа між фантазією і реальним життям практично зітреться, коли ви виявите неймовірні збіги, що штовхають вас у певному напрямку. Тепер у Вас не залишиться сумнівів щодо того, в яке русло спрямувати енергію, що переповнює Вас. Візьміть участь у якомусь творчому проєкті – це допоможе Вам висловити дивовижні почуття, які Вас переповнюють, і знайти їм пояснення.

Стрілець ♐

Вас оточує безліч людей, які притягують своєю неординарністю, проте Ви знаєте, що в більшості випадків за яскравим фасадом немає нічого цікавого. Постарайтеся і сьогодні не попастися на ці виверти. Цього дня ймовірні дрібні зволікання. То ви будете носитися в пошуках ключів, то в останній момент забудете адресу призначеної зустрічі – нічого суттєвого, але нерви все це зіпсує вам ґрунтовно. Постарайтеся не приймати все це занадто близько до серця. Може, це знаки, які посилає Вам Всесвіт?

Козоріг ♑

Навіть якщо Вам не вдасться впоратися з усім, що Ви на сьогодні запланували, Ви безумовно досягнете помітного успіху в просуванні до поставлених цілей. Займаючись чимось, задумайтеся про суспільну користь своєї справи. Хто зможе виграти від її завершення? Може, варто долучити до неї того, кому це справді необхідно? Крім усього іншого, ці люди істотно прискорять Ваше наближення до фінішної межі. Пам’ятайте: один у полі не воїн.

Водолій ♒

Ви впевнені, що у Вас на рахунку справді стільки грошей, скільки Ви думаєте? Можливо, у Вас встановлені якісь автоматичні платежі, а може, доступ до Вашої картки є в когось іще, і ця людина нещодавно провела по ній платіж без Вашого відома. Саме час це з’ясувати. Може, Ваші фінанси й не співають романси, але й причин для зайвого марнотратства теж немає. Тому утримайтеся від великих покупок. Відкладіть їх доти, доки не наведете лад у своїх фінансах.

Риби ♓

Саме час зайнятися пошуком нової формули щастя! Спробуйте навіжені ідеї, які не так давно спали вам на думку, або займіться новим проєктом, на який ніяк не могли зважитися. Словом, вийдіть зі своєї зони комфорту і вдихніть на повні груди! Усе пізнається методом проб і помилок, тому не особливо засмучуйтеся, якщо щось не вдасться з першого разу. Продовжуйте експерименти, і рано чи пізно результати вас порадують.