Гороскоп на 5 січня

Овен ♈

Сьогодні Ваш будинок зможе стати для Вас джерелом абсолютного комфорту. Якщо останнім часом Ваша увага була зміщена на якісь речі, що перебувають поза домашньою сферою, Ви напевно подякуєте Всесвіту за можливість зайнятися домашніми справами. Якщо ви раптом відчуєте, що перегляд серіалів і банальний відпочинок буквально омолоджують вас, значить просто насолоджуйтеся.

Телець ♉

Сьогодні Ваш список справ буде тільки зростати і ніяк не захоче скорочуватися. У зв’язку з цим у Вас накопичуватиметься роздратування щодо оточуючих. А якісь несподівані події можуть відвернути вас від зобов’язань, які ви мали намір виконати бездоганно. Утім, у Вас завжди є вибір щодо того, як Ви реагуєте на те, що відбувається. Ви можете злитися, а можете поставитися до цього всього філософськи.

Близнюки ♊

Сьогодні Ви можете забажати безпеки і захисту. Величезне значення для Вас матиме стабільність, яка допоможе зосередитися на тому, що Вам дійсно потрібно, а не на тому, чого Ви хочете. Якщо Ви зможете точно визначити, чого Вам бракує у Вашому світі, то точно знатимете, що потрібно змінити і підкоригувати, щоб Ваше існування стало якщо не ідеальним, то максимально комфортним.

Рак ♋

Сьогоднішні події можуть стати для Вас справжнім викликом, але не таким, що бентежить або лякає, а захопливим. Місяць, який висвітлює Ваш знак, може змістити Вашу увагу на важливі цілі або прагнення. Наприклад, чи дотримуєтеся Ви графіка Ваших справ і чи прагнете до того, що давно хотіли зробити. І якщо Вам раптом здасться, що Ви збилися з курсу, у Вас є всі можливості, щоб повернутися в колію.

Лев ♌

Сьогодні Вам варто весь день нагадувати собі про те, що хоч би який виклик не був кинутий Вам, Ви маєте бути спокійні й зосередитися на головному – турботі про себе. Ви маєте зрозуміти, що Земля не перестане обертатися, якщо Ви дозволите собі хоч трохи відпочити в тиші й насолодитися спокоєм, вільним від метушливого ритму буднів. Займіться тим, що допоможе Вам скинути зі своїх плечей тягар кількох років. Робіть свій вибір і просто відпочивайте.

Діва ♍

Якщо останнім часом кар’єрні справи вимагають багато уваги й енергії, значить настав час трохи розслабитися і провести час із друзями. Всесвіт схвалює такий підхід, тож якщо у Вас є настрій і бажання, то додайте у своє життя яскравих фарб. Зустрічі, спілкування та нетворкінг зараз можуть стати чудовим засобом для зняття стресу, тому будьте на зв’язку та приймайте будь-які запрошення.

Терези ♎

Якщо Ви витали в хмарах і уявляли, що лежите на океанському пляжі, попиваючи коктейль із кокоса, повернення в сувору реальність може мати ефект крижаного душу. Але з цим нічого не поробиш, і Вам доведеться змістити акценти своїх думок у бік кар’єри. Звісно, це не означає, що Ваш авантюрний дух не можна використовувати для підживлення професійних устремлінь. Насправді, успіх навіть може залежати від того, чи сприймаєте Ви сходження кар’єрними сходами як пригоду.

Скорпіон ♏

Якщо Ви спостерігатимете за травою, що зеленіє за сусідським парканом, і нічого не робитимете для того, щоб виростити свою, це буде абсолютно марно і навіть деструктивно. Утім, сьогодні це навряд чи вас стосуватиметься, оскільки через вплив Місяця ваші прагнення до досліджень і новацій значно посиляться. Вони ж відправлять вас на пошуки пригод і вивчення нових віянь і незнайомих культур, а це ще краще, ніж садити траву.

Стрілець ♐

Сьогодні ви можете відчути певні зміни в навколишньому світі, і це трохи виб’є вас із колії, викликавши хвилювання і навіть розгубленість. Насправді все, що відбувається, можна точніше описати словом “трансформація”. Але навіть якщо вітер змін стане штормом, у Вас є завдання зробити так, щоб торнадо забрав з Вашого життя все непотрібне і токсичне. Ваше майбутнє – це відкрита книга з чистими аркушами, і минуле не повинно залишити на незайманій білизні жодного сліду.

Козоріг ♑

Усім відомо, що іноді Козероги переходять у режим непереможності. І справа не в порожніх хвастощах, а в тому, що Ви за необхідності можете взяти на себе набагато більше, ніж інші люди, які можуть лише говорити про це. Однак це не означає, що Ви будете як Атлант, який підпирає небосхил своїм тілом. Коліна у Вас підгинатимуться, але навіть якщо Ви взяли на себе занадто багато, поруч із Вами завжди є хтось, хто підтримає Вас порадою і підставить за потреби плече. Не відмовляйтеся від такої допомоги в жодному разі.

Водолій ♒

Час ігор закінчився. Час навести лад у Вашому світі. Займіться справами, які на деякий час відійшли на другий план, поки Ви займалися більш цікавими для Вас речами. Утім, це не означає, що Вам потрібно повністю відмовитися від розваг і веселощів. Однак серйозне ставлення до одного або двох зобов’язань зараз полегшить їх виконання в майбутньому.

Риби ♓

Настала Ваша черга віддаватися відпочинку та задоволенням. Ваші інтереси й бажання виходять на перший план, а якщо ви дозволите вашому серцю, скажімо так, задавати тон, це гарантує вам безтурботність і максимальне розслаблення. Негативу немає місця у Вашому світі в будь-який час, але сьогодні особливий у цьому плані день. І нікому не дозволено його псувати, навіть тим, хто, як правило, висмоктує з Вас енергію, як вампір.