Гороскоп на 23 березня

Овен ♈

Сьогодні усамітнення таїть в собі чимало плюсів. Роздуми, ізоляція і сни таять чимало відкриттів. Але якщо дати уяві занадто багато волі, є ризик абсолютно неправильно зрозуміти деякі ситуації. Зв’язок між Меркурієм і Нептуном оманливий; будьте обережні.

Телець ♉

Сьогоднішнє з’єднання Меркурія і Нептуна нагадає про дві речі. Перша – це Ваш досвід як джерело мудрості. Друга – можливість застосувати його для досягнення поставлених цілей. Більш широкий погляд на речі допоможе зрозуміти, що Ви починаєте зовсім не з нуля.

Близнюки ♊

Свої бажання варто озвучувати. Коли ціль чітко оформлена з допомогою слів, Ви опиняєтеся ближче до її втілення в реальність. Крім того, якось ніяково відступати, коли вона оголошена! Підкріпивши свої слова справою, у першу чергу виграєте Ви самі. У це варто вірити.

Рак ♋

Поділившись своїми поглядами (які Ви зазвичай не афішуєте), Ви можете виявити, що поруч є однодумці. Могло здаватися, що Ви самотні у своїх переконаннях; але розмова по душах допоможе усвідомити, що це зовсім не так.

Лев ♌

Ми знаємо, що сни – штука глибоко особиста. Тому нерідко ми і не ділимося тим, що виробляє наш мозок у стані сну! Але іноді просто неможливо дочекатися моменту, коли можна буде поділитися натхненними баченнями можливого. З’єднання Меркурія і Нептуна вказує саме на такий сценарій у Вашому житті. Наберіться терпіння.

Діва ♍

У відносинах з іншою людиною Вам потрібно бути “вище” безумовно ситуації. Потрібно продовжувати оцінювати, зважувати і балансувати певний елемент в цьому союзі – але при цьому не варто робити акцент на існуючий дисбаланс. Найкраща стратегія з можливих – проявити співчуття і надати підтримку.

Терези ♎

Дивно, як в інших людей виходить стільки всього робити, паралельно літаючи в хмарах. Але Вам така розкіш чомусь недоступна – і дуже хочеться зрозуміти, чому. Важливо провести межу між тягою до продуктивності і панічним трудоголізмом. При цьому важливо не зупиняти інерцію, яку Ви встигли набрати.

Скорпіон ♏

“Смійся – і світ буде сміятися з тобою!” Та ж історія і з плачем, але це інше. Меркурій і Нептун разом принесуть більше легкість у Ваше життя, і своєю чергою Ви допоможете іншим людям стати щасливішими. Не чиніть опір бажанням радувати! Ваше товариство – це саме те, що зараз потрібно.

Стрілець ♐

Озираючись в минуле, Ви бачите більше питань, ніж відповідей. Будинок, родина, предки – все це може стати джерелом натхнення. Але кожен надихаючий елемент таїть у собі також і сум’яття. Якщо виникне відчуття невпевненості та зневіри, воно буде пов’язане з не цілком вірною оцінкою ситуації зараз і в минулому. Подяку за отримані уроки допоможе впоратися.

Козоріг ♑

Інтуїція дарована всьому, але як мінімум одна людина в оточенні кожного з нас володіє прямо-таки містичним даром бачити невидиме. Сьогодні, втім, під впливом з’єднання Меркурія і Нептуна такий дар з’явиться у Вас! І якщо в нормі Ви покладаєтеся на логіку, то зараз має сенс звернутися до інших джерел знання.

Водолій ♒

Бажання діяти по-своєму і в своєму темпі абсолютно зрозуміле. Крім того, Ви хочете виділитися з натовпу – і це теж нормально і чудово. Але не варто робити це за допомогою грошей. Прагнення залишити свій слід без належної міри реалізму може дорого Вам обійтися.

Риби ♓

Хороший лідер думає не лише про сьогодення – він ще й заглядає в майбутнє. Відповідні таланти у Вас в наявності, а зараз вони вийдуть на перший план. Меркурій і Нептун з’єднаються у Вашому знаку, посилюючи Вашу чуйність до змін. Ваша здатність інтуїтивно передбачати те, як будуть розвиватися події, відіграє помітну роль.